Юлия 0811• 02 апреля 2023

Зарплати військових

Допис з інтернету. Але актуальний для мене, бо чоловік теж захищає нас з вами. І часто говорять, вони ж там такі гроші гребуть. При тому розказуючи як черговий раз минали десятою дорогою працівників військомату. Іди і заробляй, раз гроші там гребуть.
Про зарплати ваших котиків, мої котики ;)

Беремо рочок 2022.

Середня зарплата (разом з премією) котика на передовій була десь 115 000 гривень на місяць. Ну, по собі знаю, бо з нуля не дуже якось наш підрозділ вилазив.

Арихметика:

115 000 ділимо на 30 і маємо 3833 гривні в день.

3833 ділимо на 24 і маємо 160 гривень за годину праці. О так, мої котики, там ваші котики працюють 24/7...

Запам´ятали?

Їдемо далі.

8 годинний "цивільний" робочий день дасть заробітку 8*160=1280грн.

За тиждень "цивільної" зарплати маємо 1280*5=6400грн.

Один місяць у середньому має 4 тижні, ну... з хвостиком. Тому 4*6400=25600грн. Враховуючи хвостик (в середньому 2 дні, ну, бо 4*7=28, а місяць ми рахували як 30), матимемо 25600+(2*160)=25600+320=25920
Завкруглимо до 26 000 гривень.

Ось така, мої любі котики, у нас на передку зарплата у розрахунку на 8-годинний робочий день і 5-денний робочий тиждень, ну, як оно в людей буває.

Тепер таке: середня "цивільна" зарплата в Україні в 2022 році була 14857грн. Бачите, як оно котику на нулі жирується? На цілих 43% вища, ніж в середньому серед цивільних.

А тепер ше й таке: середні зарплати по галузях у порівнянні з тим, шо платять вашим котикам на нулі...

ІТ: 30 853грн
ФРОНТ: 26000грн

Фінансовий сектор: 27969грн
ФРОНТ: 26000грн

Будівництво та нерухомість: 27300грн
ФРОНТ: 26000грн

Реклама та PR: 26500грн
ФРОНТ: 26000грн

Сфера закупівель: 26400грн
ФРОНТ: 26000грн

Топ менеджмент: 50 000грн + премiï i тд...

Депутат: 240 000 грн. + премiï i тд.
Фронт 26000 грн.

Шо, вже не так цікаво рахувати наші зарплати?

Ідемо далі.

Котик собі купує: автомобілі, тепловізори, прибори нічного бачення, форму, розгрузки, РПС, додаткові магазини, пiдсумки, шоломи, солярку, ремонтує свої авта і т.д. Так, частину цих витрат покривають наші котики-волонтери, але лише частину...

Вже не така цікава наша зарплата?

Ідемо далі.

Котик на нулі не знає, шо таке тепло м´якого ліжечка, електрика, тепла вода, тепла ванна чи душ, білий унітаз, теплий борщик на плиті та інші блага цивілізації.

Ше пам´ятаєте про ту зарплату?

Далі.

Котик на нулі живе в залежності від пори року: з комарями, з болотом, зі спекою, з сирістю, з кліщами, зі снігом, з морозом, з мозолями, з прілостями, з потертостями, з тривогою, голодом і банальним страхом.

Наша зарплата? Нє? Про неї ж допис...

Далі.

Котик на нулі не обіймає кохану дружину.
Котик на нулі не бавиться з діточками.
Котик на нулі не бачить батьків.
Котик на нулі не зустрічається з "цивільними" друзями.

100 тисяч, кажете?

Кожен ваш котик на нулі контужений, бо інтенсивність боїв і злива прильотів не дають шансів уникнути контузій.
Котик на нулі постійно переживає стрес.
Котик на нулі обмерзає.
Котик на нулі виснажуються.
Котик на нулі надривається.
Котик на нулі старіє за рік щонайменше на 10 років.
Котик після нуля буде довго лікуватися...

Все ше муляють очі наші зарплати?

То йдемо далі.

Котик на нулі постійно під артилерійськими обстрілами.
Котик на нулі веде контактні бої.
Котик на нулі бачить смерть інших котиків...
Котик на нулі під постійною загрозою полону, катувань, страти.
Котик на нулі під постійними загрозами поранень і каліцтв.
Котик на нулі щосекунди ризикує життям.
...
Котик на нулі часто... Надто часто гине... А як повернеться з поламаним здоров´ям, психікою, то не стане ніяких зарплат на відновлення...

Ось такі зарплати у ваших котиків, мої котики...

Росія має здохнути!
verta9• 02 апреля 2023
А якщо Це поліція просто у місті і також мали по 100.000 тис , тоже норм ?)
Красавишна-Улыбавишна• 02 апреля 2023
Россия должна сдохнуть и те кто ущемляют котиков тоже!!!
И ворье и коррупционеры в в тылу тоже!!!
Вот тогда будет точно победа!!!
hrushyk• 02 апреля 2023
Ответ дляverta9
Це мене дивувало і обурювало найбільше
Oks_kis• 02 апреля 2023
Ответ дляverta9
Не понимаю смысл этого поста, если честно
Военным платят фикс зарплату (да, уже не 100к), но некорректно расчитывать почасовую ставку.

К тому же, зарплаты ит сектора также некорректно привязывать к часовой ставке), говорю из личного опыта
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
я не знаю людей, які вважають, что 100 тис на передовій - це великі кошти.
Якщо хтось дійсно так вважає, є прекрасна новина - йдіть і заробляйте такі кошти самі, військомати працюють.
чаревна• 02 апреля 2023
Ответ дляOks_kis

Видно, вы очень далеко от этого
verta9• 02 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
Це мене дивувало і обурювало найбільше
І мене , накупили собі тачок і айфонів !
Kitty-77aa• 02 апреля 2023
Уже сота тема про ці зарплати
Що змінить писанина на форумі? Нічого, пишіть петиції, йдіть під раду, на Банкову, то буде толк
А в інтернеті писати, то можна ще рік писати і нічого не зміниться
Ціль теми розвести срач
чаревна• 02 апреля 2023
Ответ дляKitty-77aa
Уже сота тема про ці зарплати
Ціль теми розвести срач
Есть другие темы, идите обсуждайте. Вас сюда за уши не притянули
Kitty-77aa• 02 апреля 2023
Ответ длячаревна
Ви мені не вказуйте що робити і я не буду казати куди вам іти
чаревна• 02 апреля 2023
Ответ дляKitty-77aa
Не указывайте, что делать другим!
Kitty-77aa• 02 апреля 2023
Ответ длячаревна
Не указывайте, что делать другим!
Це ви до себе? Бо це ваша манера спілкування на форумі
Oks_kis• 02 апреля 2023
Ответ длячаревна
Видно, вы очень далеко от этого
Возможно

Просто этот пост для меня сравнение яблока с перловкой. И то, и другое еда, но на этом все

Не ни в коем случае не хочу принизить титанические труды наших защитников, и знаю только, что им недостаточно, и точечно слышу как это влияет на состояние здоровья и психику в частности.

Но эти вещи несравнимы сами по себе из-за многих факторов, как минимум применение трудового законодательства к работе военного на нуле.
Нісенітниця• 02 апреля 2023
Этот текст уже постили здесь 30 раз
Что вы хотите донести в очередной раз, что денег мало? Да, мало.
Но Советчицы не могут этого исправить
Евгения-0f20• 02 апреля 2023
Пока у власти мудаки, наши простые люди будут инструментом,а вскоре просто отработанным материалом. На войне должны были мотивировать военных материально прежде всего. А их мотивировали вначале,чтобы заманить туда,а потом убрали все.. Как верить государству,решения меняются очень быстро.. Даже если денег не хватает на всех, военным на передовой должны платить нормально,а не этот мизер.. При этом,если человек погибнет,выплаты будут такое же жалкие,если и будут вообще..
космея• 02 апреля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Ну побутьте трошки в цій темі - зараз тут понаписують.
Jill-0d2b• 02 апреля 2023
Ответ дляKitty-77aa
Уже сота тема про ці зарплати
Ціль теми розвести срач
Ціль теми закрити мордочку ,, бухгалтерам!!
alisha12• 02 апреля 2023
Я за достойные зарплаты всем, но, к сожалению, эти все посты, останутся постами. Воровать наши властьимущие не перестанут, а обычные люди и так, по возможности, донатят. Но, это война, она сжирает все.
чаревна• 02 апреля 2023
Ответ дляOks_kis
Возможно

Здесь, ведь так поверхностно смотрят. Внутри все выглядит иначе. Можно находится в одном месте, а считаться в другом. Можно быть 200 или 300 но ты не в зоне...
tata-29ef• 02 апреля 2023
В мого вже 50(20зп+30 премія), незважаючи на те, що туди дістає артилерія, яка там і працює. Наші депутати не вписали велику частину громад в військові дії. Вже 8-й місяць він не був вдома і ще скоро не буде,бо всі хто могли звільнились всіма правдами і неправдами, дехто, на жаль, не звільнився, а загинув. А якщо людей мало, то ті хто залишився постійно на чергуваннях і без відпусток.
І все потрібно,скидаються на все. Зп залишається,премія витрачається на потреби там. От така от арифметика за 20 тис, які і вдома на 5-ти денному тижні заробляв, тепер спить в окопах і напевно не приїде навіть на день народження дитини, яка так його чекає.
gizma2019• 02 апреля 2023
Ответ дляOks_kis

Так же и в сфере строительства и закупок, особенно если учесть, что цифры в посте автора далеки от реальности, а рабочий день в этих сферах далеко не по 8 часов
автор Юлия 0811 • 02 апреля 2023
Ответ дляНісенітниця
Этот текст уже постили здесь 30 раз
Но Советчицы не могут этого исправить
От якби ви могли читати, зрозуміли б ціль теми. Перших 5 стрічок.
Oks_kis• 02 апреля 2023
Вообще не релевантные за указаны)
ИТ 30 тыс - серьезно?)
Топ-менеджмент 50 тыс - серьезно?)
Депутат 240 тыс - серьезно?)

Дайте оф. источник, откуда эти цифры брались

Я нашла источник (https://www.pravda.com.ua/news/2023/03/1/7391476/), в котором говорится про

Середня виплата на одного депутата за січень 2023 склала 48,8 тисяч гривень. Ця сума включає в себе власне оклад, 100% надбавку до окладу та варіативні виплати – за почесне звання, за вчений ступінь, кошти за відпустку, лікарняний або службове відрядження.

Найбільші виплати отримали голова парламенту Руслан Стефанчук – 78,9 тисяч гривень та голова комітету ВРУ у закордонних справах Олександр Мережко, який нещодавно балотувався у президенти ПАРЄ – 69,1 тисяч гривень.

Понятное дело, что тырят они больше, но явно не 240.
В общем, к этому притянутому за уши посту слишком много вопросов
Oks_kis• 02 апреля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Честно, если никто кроме вас не понял цель этой темы, то может эта цель неправильно/некорректно/непонятно сформулирована?
Аноли_и• 02 апреля 2023
Вместо того чтоб поднять на нуле, сняли всем. Ай, молодцы, советчица довольна! Своего спрятала под юбкой и считает столько кто должен получать. Правду говорят, что народ стоит своих правителей. Пока наш народ будет таким- у нас при власти и будет всякая шваль, которая себе карманы набивает. Это все, чего вы достойны.
чаревна• 02 апреля 2023
Ответ дляАноли_и
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляАноли_и
+1000000
автор Юлия 0811 • 02 апреля 2023
Ответ дляOks_kis
Хто читає головою, а не сракою, тоц зрозумів. Ціль теми -не рахуйте гроші військових. Ідіть і теж заробляйте. Перших 5стрічок. Все
Oks_kis• 02 апреля 2023
Ответ дляЮлия 0811
Какая вы агрессивная 🤣
Прям развсекались)
snejs• 02 апреля 2023
Какая цель поста? Повысить зп военным или снизить гражданским?