Кили и Манджаро• 02 апреля 2023
Тепер я розумію звідки в Києві стільки сміття та і не тільки в Києві
Вчора на власні очі побачила, як два маргінали (жінка та чоловік) просто після того, як випили із чарок пластикових викинули їх на зелену зону поряд, де люди проходять я вже не витримала і сказала "а прибрати за собою!" після чого вони п´яні почали мене посилати чоловік почав лізти на мене, жінка сказала напідпитку "посмотри украинская мова зазвучала" це взагалі нормально щей під час війни??? (я за мову)
Потім знову прийшли на те місце (я чекала поліцію) зробили свої справи біля житлового будинку та почали знову чіплятися до мене.
Поліція нічого абсолютно не зробила крім того, що прокатала служебний бензин та заїхала на заправку поїсти ход тог, вони приїхали саме коли ті маргінали сіли в тролейбус п´яні і поїхали і більше чим впевнена, що вони навіть за проїзд не заплатили, а тих хто перевіряє в такий час вже не має.
Тобто за ними купа правопорушень, але поліції пофіг.
Все деталі більше задумуюсь про поїхати з дитиною закордон.
ViktoryjaG• 02 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Я за полицию переживаю, что такое странное они съели на заправке?
Ход тог это какая-то запчасть от машины?)
Это что-то древнеримское, от «тога». Латынь видимо
Kot_v_meshke• 02 апреля 2023
Та езжайте, кто вас держит. Можно подумать. Езжайте, вы еще европейских бомжей и европейского мусора не видали).
ViktoryjaG• 02 апреля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Это скандинавский бог Тог)
Ну тот, который с молотом.
Тор, по-моему.
Ответ дляРыжаяЛиса
Я так поняла, что они перед тем, к автору приехали за ’ход тогами’ заехали
Может автор была голодной и ей завидно, что не угостили ее😁
Та вообще ситуация атас
’ Шеф! Усьо пропало! Полиция ход тог сожрала, маргиналы в троллейбусе проезд не оплатили, анонимов в теме сняли!!!’
ViktoryjaG• 02 апреля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Который ’ход’😀
Не, моя версия красивее)
Ход тог - это демонстрация римских патрициев, прям представляю, как они величаво плывут по Киеву и спилкуються латинськой
ViktoryjaG• 02 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Та вообще ситуация атас
Удалено администрацией...
Ответ дляirina _d
Та вообще ситуация атас
Та капец 😳
Сюжетная линия осталась не раскрыта. Рановато сняли анонимов.
Интересно, что же дальше стало с маргиналами, какие были ход тоги.
Столько вопросов, а так мало ответов