Дякую за позицію! Є речі, важливіші за спорт та Олімпіаду!
Всупереч рекомендаціям МОК: спортсменів з Росії та Білорусі не допустять до Європейських ігор-2023 у Польщі!
Про це в ефірі радіостанції RMF повідомив президент оргкомітету змагань Марцін Новак.
За його словами, спортсменів з країн-агресорок не буде на змаганнях у Кракові "за жодних обставин". Навіть попри те, що напередодні МОК рекомендував міжнародним спортивним федераціям дозволити атлетам з Росії та Білорусі повернутися до змагань.
"Представники Росії та Білорусі не будуть присутні на Європейських іграх за жодних обставин, попри всі процедурні норми", — заявив функціонер.
От твари, как но в чем не бывало, лезут по миру. Куда им до Европи то, на игры хотели
Donnafugata• 02 апреля 2023
Це Європейські ігри, а не Олімпіада. Польським друзям звичайно респект!
Але більш сумною є позиція нашого МОК на чолі з сєпаром Гутцайтом. Навіщо працювати над не допуском рашистів, якщо можна забанити своїх
Міжнародний олімпійський комітет запропонував допускати російських та білоруських спортсменів до участі у змаганнях тільки як нейтральних спортсменів під білим прапором. У Польщі на таку заяву відреагували дуже негативно. У свою чергу, мер Парижа також не підтримує рішення, щоб російські спортсмени брали участь у Олімпійських іграх 2024 року, які будуть проходити у столиці Франції.
karinaanik• 02 апреля 2023
Правильно, так должно быть везде, международные организации, спортивные и культурные мероприятия. Нигде не должно быть места этим недонациям.
Ответ дляDonnafugata
Так бачу вже дискусії з цього питання
Наші готувалися
Donnafugata• 02 апреля 2023
Ответ дляuma
Ну, бойкот игр это тоже позиция. Но у нас не такая уж заметная команда. Вот если б бойкот играм объявили США и Канада, то это было бы совсем другое дело.
Бойкот нашими ніякого ефекту не дасть( Навпаки могли б на змаганнях ще раз нагадувати про Україну. Я вже мовчу про те, що це багаторічна праця тисяч спортсменів, тренерів, їхня мотивація займатись спортом.
Але Гутцайт продовжує браве діло свого попередника рашиста Бубки.
Donnafugata• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так бачу вже дискусії з цього питання
Наші готувалися
Дуже сподіваюсь, що суспільний тиск і здоровий глузд переможуть
Ответ дляDonnafugata
Да, наш бойкот не заметят.
Спортсменов жаль. У них время активных выступлений очень короткое, а то ковид, теперь война. Не позавидуешь.
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
мне вот очень нравится аргумент этих тварюк ’спортсмены готовятся к олимпиаде всю жизнь, несправедливо их лишать такого шанса’
Сволочи, а наших спортсменов лишать жизни справедливо?
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да сколько наших спортсменов погибло,
Детки, спортмены
я же об этом(
у них не то, что нет возможности нормально тренироваться, они и не все живы остались.
Поэтому я когда эту клюшку Собчак услышала, о ее скулеже, не могла успокоится, как можно быть такими сволочами
Хоть бы уже просто молчали, а они еще типа взывают к справедливости. Вот в этом месте меня клинит))
Какая-то моя зона роста
потому что просто на рашистов я уже давно не реагирую.
Но когда они из себя жертв корчат...
Какая-то моя зона роста
потому что просто на рашистов я уже давно не реагирую. Но когда они из себя жертв корчат...
Ответ дляWendy Rhoades
я же об этом(
Какая-то моя зона роста
Но когда они из себя жертв корчат...
Какая-то моя зона роста
Им ли рот открывать о справедливости
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Им ли рот открывать о справедливости
вот это ж и выбешивает.
Что они до сих пор думают, что им все сойдет с рук.
А может это я на самом деле боюсь, что таки сойдет(
Сьогодні написала з цього приводу. Дуже болить за наших спортсменів. Ганьба тим, хто хоче допустити рашу на Олімпіаду.
Спорт «внє політики».
Авжеж, як і культура.
Тут інші критики
Та інша кон’юнктура.
І ось вчорашні вбивці
Долають вправно спринти.
Замість в’язниці -
Спортивні лабіринти.
Негоже їх таланти
Удома марнувати.
А далі окупанти
Вернуться воювати.
Атлети і плавці,
Батутні акробати,
І тенісні гравці
Продовжать убивати.
І в літаку з Парижу
Із олімпійським золотом
Уся команда хижа
Вдягне військові чоботи.
А український спорт
На це мовчать повинен?
Ні. Як тільки сяде борт,
«Салютом» їх зустріне.
Спорт «внє політики».
Авжеж, як і культура.
Тут інші критики
Та інша кон’юнктура.
І ось вчорашні вбивці
Долають вправно спринти.
Замість в’язниці -
Спортивні лабіринти.
Негоже їх таланти
Удома марнувати.
А далі окупанти
Вернуться воювати.
Атлети і плавці,
Батутні акробати,
І тенісні гравці
Продовжать убивати.
І в літаку з Парижу
Із олімпійським золотом
Уся команда хижа
Вдягне військові чоботи.
А український спорт
На це мовчать повинен?
Ні. Як тільки сяде борт,
«Салютом» їх зустріне.
Ответ дляWendy Rhoades
вот это ж и выбешивает.
Читала. Они думают ,что если выиграют то все им сойдет с рук, начиная от Еси валерии до олигархов
Даде один лиьерал историк это заметил во многих факторах
Ответ дляnoree
Спорт «внє політики».
Авжеж, як і культура.
Тут інші критики
Та інша кон’юнктура.
І ось вчорашні вбивці
Долають вправно спринти.
Замість в’язниці -
Спортивні лабіринти.
Негоже їх таланти
Удома марнувати.
А далі окупанти
Вернуться воювати.
Атлети і плавці,
Батутні акробати,
І тенісні гравці
Продовжать убивати.
І в літаку з Парижу
Із олімпійським золотом
Уся команда хижа
Вдягне військові чоботи.
А український спорт
На це мовчать повинен?
Ні. Як тільки сяде борт,
«Салютом» їх зустріне.
Спорт «внє політики».
Авжеж, як і культура.
Тут інші критики
Та інша кон’юнктура.
І ось вчорашні вбивці
Долають вправно спринти.
Замість в’язниці -
Спортивні лабіринти.
Негоже їх таланти
Удома марнувати.
А далі окупанти
Вернуться воювати.
Атлети і плавці,
Батутні акробати,
І тенісні гравці
Продовжать убивати.
І в літаку з Парижу
Із олімпійським золотом
Уся команда хижа
Вдягне військові чоботи.
А український спорт
На це мовчать повинен?
Ні. Як тільки сяде борт,
«Салютом» їх зустріне.
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
самое страшное, что такое как раз вполне может и быть, если они выиграют или если будут сейчас какие-то переговоры.
Потом начнут новый заход, особенно если терять будет нечего, если санкции все равно не снимут.
Ответ дляWendy Rhoades
И в оон председательствовать и глаза луп луп, ничего не случилось же
Marinka152• 02 апреля 2023
До чого ці ваші заголовки,коли ще нічого не вирішено і не зрозуміло?! Намагаєтеся зробити з українців таких собі істоток з СРСР ? Щоб ми раділи якимось лозунгам і пропаганді? То я вам розкажу, які справи насправді. Позавчора.Мілан. Проф. виставка парф. продукції. Рашистів купа, наперед заплановані зустрічі з виробниками,на кожному стенді їх облизуюють і в очі їм заглядають. Вчора.Кельн. проф.виставка пряжного виробництва ( найбільша , основна європейська виставка). Рашистів тьма! Ходять сім´ями,компаніями ,чоловіки і жінки. Виробники раді їм,усмішки і розмови. І трошки є наших дівчат,ясно,що ніяких чоловіків,так собі тихенько зустрілися,раді ,що побачилися,але в шоці від кількості рашиків! Вони там хазяями життя почуваються, оцей весь жах їх ніяк не торкнувся,для них це картинка з тв. Все. Вони кайфують, подорожують ,відпочивають і спокійненько працюють. Оце реалії.Це те,що я бачу своїми очима! Нам не пропаганду на форумах ( типу цієї теми) строчити треба,а дипломатам з європейцями працювати! Бо справи отакі,як я кажу.Всім начхати, життя у них триває!
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
так все)) я верю астрологу, который сказал, что до конца этого года россии не будет
Он кстати из россии, это я для себя его авторитетность укрепляю)) надеюсь он меня не подведет
Ответ дляMarinka152
Як до чого? Заголовок і скан новини. Першоджерело.
Чи поляк бреше всім?
І з чого ви взяли що в мене пропаганда?
Я писала про ваші виставки,
Чи поляк бреше всім?
І з чого ви взяли що в мене пропаганда?
Я писала про ваші виставки,
anhelikana• 02 апреля 2023
Все,девки,нам,п..да((
NEXTA Live — Telegram
t.me›nexta_live/49612
Подтвержденный профиль
47 минут назад
Республика Тыва передаст вооружённым силам РФ 3 000 лошадей для налаживания логистических цепочек для снабжения фронта. Об этом заявил глава республики единоросс Владислав Ховалыг. Скрыть
РКН: сайт нарушает закон РФ
Меню
’Республика Тыва передаст в войска РФ 3 000 лошадей...
twitter.com›zonov_sl/status/1642202758206967813
вчера
Об этом заявил глава республики единоросс Владислав Ховалыг. Сукаааа, Будённого на них нет! ... @zonov_sl. Ослов уже передали, теперь ослам лошадей нехватает. Show additional replies, including those that may contain offensive content.Республика Тыва передаст вооружённым силам РФ 3 000 лошадей для налаживания логистических цепочек для снабжения фронта.
Об этом заявил глава республики единоросс Владислав Ховалыг.
NEXTA Live — Telegram t.me›nexta_live/49612
Подтвержденный профиль
47 минут назад
РКН: сайт нарушает закон РФ
Меню
вчера
Wendy Rhoades• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну про астролога помолчу.. но в целом , за ! Такой прогноз
ну я тоже предпочла бы такой прогноз услышать хотя бы от Байдена, но пока такое говорит только астролог)))
Ответ дляanhelikana
Все,девки,нам,п..да((
NEXTA Live — Telegram
t.me›nexta_live/49612
Подтвержденный профиль
47 минут назад
РКН: сайт нарушает закон РФ
Меню
вчера
Подтвержденный профиль
47 минут назад
РКН: сайт нарушает закон РФ
Меню
вчера
Лошадок жалко