ir.zhuck• 02 апреля 2023

Ви зрозуміли що відбувається в Лаврі?

Зараз стільки всього пов´язаного з Лаврою і з православ´ям московського патріархату, що дивуюсь.
І заяви, що дають люди, прихожани тої церкви також дивують. Таке враження, що люди взагалі не розбираються в цих моментах...
Ось і опитування вирішила створити для цього!

І маленький опис з поясненнями:
1. Лавра - це музей. Його було арендовано УПЦ МП і 29 березня аренда закінчилась і не продовжена. Так як вони там робили перебудови, що не узгоджувались з музейним фондом. Держава хоче повернути собі музей.
2. Монахи, що там живуть вважають Лавру своєю територією назавжди.
3. УПЦ МП підпорядковується МП (Московському Патріархату). Вони завжди заявляли про те що на них є благодать, а в ПЦУ автокефальній не має. і завжди заявляли, що саме під МП вони.
А після 29 березня різко заявляють, що з МП не мають ніяких зв´язків.
4. 2019 році ПЦУ отримала Томос, тобто була визнана Константинополем як незалежна її частина. Церкви МП могли перейти у склад ПЦУ.
5. Ці дві православні церкви мають різні верхівки (різне керівництво).
6. Служби в УПЦ МП - на рос.мові (чомусь вони її називають старослов´янською), хоча в деяких і укр. Церкви ПЦУ ведуть служби виключно укр.мовою.
7.Дійсно Бог один і це все розділення умовне. Але, коли голова УПЦ МП, точніше Павло Лебідь, заявляє, що добре, що Херсон взяли кацапи, і ще купу всього і веде промосковську пропаганду, то навіщо нам така церква???
8. Ніяких гонінь на православних зараз не має. Є намагання прибрати осередок московщини в центрі України і повернути державі музей!!!

Яка ваша думка?

Позначення:
УПЦ МП - українська православна церква московського патріархату
ПЦУ - православна церква України (це та що отримала Томос).
Результат:
вже голосів: 880
658 (74.77%) Розумію, що в Лаврі московськи
140 (15.91%) Не розумію що там
82 (9.32%) В Лаврі українська незалежна ц
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Уже пошли из астрала ходаки с церковью воевать...жуть,что дальше будет ,,
Stiflers Mom• 02 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Там девочка писала - трудные голодные годы. А не куча яиц.
А, тогда извините. Про трудные голодные послевоенные годы у меня другое представление, со слов моей бабушки. О яйцах люди и не мечтали, спорыш собирали суп из него варили.
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляpenuel7
Он вас обманул.
Не всё такое, как нам показывают! ))) Но я понимаю чувства обманутых поверившим христианским сатанистам. Но не разделяю их трагедии!
ksusha1155• 02 апреля 2023
Сподіваюсь таки виженуть цих сфбшників ср@@@ою мітлою.
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Не я с ними воюю, а Дух или Хозяин этой Земли. Отдаёт им то, что они заслужили при жизни
nightwoman• 02 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Удалено администрацией...
Ну церковь, которая поет ’возрождайся Россия’ во время полномасштабной войны в Украине не может быть удобной, не находите?
Вот к примеру в рашке, не долго бы маялись с таким. Там сроки шьют за рисунки обезличенные.
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляunser
Почему ПЦУ не построила ни одного своего храма?
Саме Лавру вистроїли на гроші гетьмана Мазепи.
Кацапня туди і копійки не вклала.
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляnightwoman
Я бы и в России запретила Христианство! Везде, где оно пустило свои корни!
penuel7• 02 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Ваш хозяин вам врет. Пустышка он.
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Кацапня туди і копійки не вклала.
Это бред. Ибо Лавра существовала задолго тысяч лет, до рождения поляка Мазепы. Фактически там город над городом. Это древнее Ведическое место Силы, оккупированное христианами
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляUma_
Спочатку дасте мені відповідь, що я переплутала та яке зло і добро не можу відрізнити. А то ви абзацами строчите про речі які відірвані від наших реалій, а на прості питання не можете відповісти.
А потім я покажу вам ваші попередні пости. Якщо вам так складно)
Я свои посты знаю без ваших показаний. Повторюсь еще раз - машина не грех.
Грех разврат, колдовство, убийство, вон ведьма прибежала, строчит свои ведьменские оскорбления - не смущает вас?
Если человек благословляет убийства и разврат - это сатанист и ему не место в церкви.
Но никакие машины, и еще раз никакие машины на это не влияют. Не машины грех. А убийства грех.
И не перекручивайте Библию, которую вы даже не читали.

Рекомендую почитать. Начните с Притч. Они легкие. Вы прозреете, что Бог создал и золото и брилианты для вас. Чтобы вы их носили. И я. И остальные люди.

А дьявол извращает законы Бога. Он перекручивает их, чтобы обращали внимание на что угодно, только не на то, что нужно.
И спросите у Ратитета или как там ее, за что в Библии погиб царь Саул и его 2 сына?
А у Давида за что погибло 3 сына? Она ж вон Библию цитирует
jif• 02 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
И сейчас много ! За руки их никто не хватает из церковников « отдайте «.. это выбор людей .
Справа не в тому, чому несуть, а в тому як веде себе ’ свята людина’.
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Но вообще государство должно быть отдельно от веры! А так выходит вера- оружие политиков! Преследовать человека за его вероисповедание - это противозаконно
jif• 02 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
ПЦУ каноничная - смешно
В росіі точно канонічна, тут ніхто вас не тримає.
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляUma_
Таа буквально на попередній сторінці. Вас носом ткнули, вже не відмажетесь.
І знову ваша улюблена маніпуляція, робити висновки про людину яку не знаєте. Не дуже добре для душі, не вважаєте?
Никуда меня не ткнули. Абсолютно. В Библии все были богатые и успешные, кто исполнял волю Бога. И были пророки, странники, как Иоан Креститель. Он жил а пустыне,в шкурах и ел дикий мед. Но такие люди Божьи от рождения им дано быть Божьими пророками
Вы пророк?
unser• 02 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Кацапня туди і копійки не вклала.
Вопрос о ПЦУ, почему она не строит свои храмы
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Видела конечно, я побывала в гостях у Хозяина Города, в Астрале, у Духа этой Земли. И теперь я знаю, что когда Христианство падёт, то моё место будет в Лавре, как Белого Жреца. Эти события неизбежны, но я не думала, что так быстро начнутся
Вас обманули. Место всех ведьм в аду
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляБогдаРуся
так воно там все одним мазано.
звідки в нього те багатство?
про це люди вам і кажуть. Звісно, якщо чесно зароблене, то це не гріх, але це не його випадок!
ну і навіть якби не було того багатства в нього, то Бога там всеодно немає, і він підтримує рашку, за що вже має бути вигнаний з нашої церкви. І має сидіти за роздмухування ворожнечі і підтримання війни проти України.
Вот то,что он поддерживает рашку - это другой разговор. Никогда нельзя поддерживать зло и маньяков
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляunser
Удалено администрацией...
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Я понимаю и поэтому остальным доступно разъясняю! Хозяин нашей Земли держит у себя чернокнижников из Лавры, они у него мучаются за все прегрешения перед нашим народом. Я не знала что христианские ’святые’ попадают в Ад после смерти! Пока не увидела это сама
Если дьявол ваш хозяин, то так и говорите. Но Бог сильнее, потому вас так плющит
Болаболик• 02 апреля 2023
Ответ дляjif
Покормил животное ?
Я понимаю когда у « святой людини « хоромы на пожертвования , вот это меня будоражит . А тот поступок извините не будоражит , что было тем и покормил , дальше ищите там что то плохое , но без меня
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Если на святом месте, проводить магические чернокнижные сатанинские ритуалы, то происходит осквернение святого места, потому Христиане захватили Ведические храмы, а не построили свои
jif• 02 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Если бы не ермак, этих сатанюг, давно бы выгнали , а так очередной спектакль .
Как бы мне не был противен Порошенко, но он бы эту падаль в первый день войны выгнал , уверена .
Томос він отримував з якоюсь метою, тому погоджуюсь з вами.
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Потому что их распустили изначально своими ’битвами экстрасенсов’
Развели ведьм, а теперь горе
Реверанс• 02 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Просвіщайтесь
мені не шкода
Церковна діяльність Івана Мазепи
Києво-Печерська лавра:
Троїцька Надбрамна церква (1106—1108; перебудови XVII—XX століть) відновлена коштом Мазепи
Успенський собор (1073—1089; перебудова XVII—XVIII століть) відновлений коштом Мазепи (1690) + подарунки.
Церква Всіх святих над Економічною брамою (1696—1698) побудована коштом Мазепи
Кам´яний мур (1696—1701) будувався коштом Мазепи: південно-західна башта (башта Івана Кущника, від назви церкви, яку там хотіли відкрити на честь патрона Івана Самойловича; побудована 1696 року); південна (Часова чи Годинникова, бо в ній до 1818 року був годинник); північна (Малярна, бо там містилася малярна майстерня); східна (Онуфрієвська — від церкви святого Онуфрія, або Палатна, бо тут містилися палати Івана Мазепи) (1698—1701)
Церква Різдва Богородиці (1696)
Микільська лікарняна церква (кінець 1690-х)
Трапезна Покрови Богородиці (кінець 1690-х, знищена більшовиками у 1960-их)
Вознесенська церква (1701—1705)
Свято-Троїцький собор Кирилівського монастиря (1695)
Військовий Микільський собор (1690—1696)
Богоявленський собор (1693)
Софійський собор у Києві (1697—1700)
Дзвіниця, дзвін і мури Софіївського монастиря у Києві (1699—1707)
Дзвіниця Пустинно-Миколаївського монастиря (друга половина 1690-х)
Собор Живоначальної Трійці в Батурині (1692)
Церква Святого Миколи в Батурині
Воскресенська церква в Батурині
Церква Покрови Богородиці в Батурині
Собор Вознесіння Господнього Бахмацького монастиря
Успенська церква Глухівського монастиря (1692)
Трапезна та дзвіниця Глухівського монастиря
Успенська мурована трапезна церква Густинського монастиря
Мала трапезна церква Густинського монастиря
Покровська церква в селі Дігтярівці Новгород-Сіверського району Чернігівської області (1708—1709 або 1710)
Церква Пресвятої Богородиці Домницького Різдвяно-Богородицького монастиря (1696)
Церква Петра і Павла в селі Іванівському (початок 1700-их)
Церква Покрови Пресвятої Богородиці на Січі (1693)
Дерев´яний храм Святого Іоанна Предтечі Кам´янського Успенського монастиря
Церква Покрови Пресвятої Богородиці Батуринського Крупицького монастиря (початок 1700-их)
Храм Преображення Господня Лубенського Мгарського монастиря
Трапезна церква Лубенського Мгарського монастиря
Дерев´яний храм в ім´я Воскресіння Христового в Любечі
Мурована Воскресенська церква в Любечі
Собор Святого Миколая Макошинського Миколаївського монастиря
Церква в селі Мохнатин (1692) іконостас із гербом Мазепи,
Церква Пресвятої Богородиці в Новобогородицьку (1688)
Вознесенський собор у Переяславі (1700)
Дерев´яна церква в с. Прачі
Дерев´яна церква Святого Іоанна Хрестителя
Троїцький собор Троїцько-Іллінського монастиря в Чернігові (1679—1695)
Церква Святого Івана Євангеліста з вівтарем у Чернігові
П´ятницька церква в Чернігові
Церква Іоанна Предтечі в Чернігові
Трапезна з двобанним храмом Всіх Святих в Чернігові
Микільська церква у Білій Церкві (1706)
Братський Богоявленський монастир
Михайлівський Золотоверхий монастир у Києві
Корпус Києво-Могилянської академії (1703)
Чернігівський колегіум (1701—1702)
Хрестовоздвиженський собор Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря (1689—1709)
Мазепа родився в Білій Церкві і все життя вважав себе українцем.

Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляЭ-велин@
Развели ведьм, а теперь горе
Ведьма - это ВДАЮЩАЯ Мать - Жрица по сути!
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Удалено администрацией...
Ведьма защищает своих. Выгоняют ваших, слава Богу
LudaSHS• 02 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Видимо не совсем те девушка имела ввиду.
Ирина Арент• 02 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Просвіщайтесь
мені не шкода
Церковна діяльність Івана Мазепи
Києво-Печерська лавра:
Церква Різдва Богородиці (1696)
Вознесенська церква (1701—1705)
Богоявленський собор (1693)
Софійський собор у Києві (1697—1700)
Церква Святого Миколи в Батурині
Воскресенська церква в Батурині
Церква Покрови Богородиці в Батурині
Мурована Воскресенська церква в Любечі
Вознесенський собор у Переяславі (1700)
Дерев´яна церква в с. Прачі
П´ятницька церква в Чернігові
Церква Іоанна Предтечі в Чернігові
Микільська церква у Білій Церкві (1706)
Братський Богоявленський монастир
Чернігівський колегіум (1701—1702)

Мазепа это поляк предатель, ему даже медаль дал Пётр за предательство, больше таких нет в Мире, большая серебренная, специально отлили для предателя
Э-велин@• 02 апреля 2023
Ответ дляИрина Арент
Слуга дьявола - ведьма.
В Библи написано - будет гореть в аду, и все, кто к ней ходят.
Потому что по сути идут к дьяволу, через посредника ведьму. И продают свои души и души своих детей