Свій варік• 02 апреля 2023

Питання до тих, хто покупає чи продає вживаний одяг

Які зараз адекватні ціни на дитячий одяг, початкова школа? В моєї дитини багато одягу, переважно Зара, Вайкікі, Н&М, Резервд, Некс тощо. Перебрала шафу, назбиралось 2 огромезних пакета речей, які вже не буде носити. Повиставляла лише ті речі, що майже нові. І немає попиту чи просять ще знижку. 100 грн за світшот Зара це дорого? 2 пари джинсів Н&М за 175 грн теж дорого? Пропонують купити за 100. Та мені в такому разі легше винести до смітника.
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
а ви в одній обяві виставіть 8 різних речей на фото або комбінуйте
Уже в разделе детская одежда только за деньги могу размещать, потому вещи там не продаю и не отдаю

Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
передзвоніть на гарячу лінію олх і скажіть ,щоб зняли з вас бізнес клас(можливо щось продавали по такій категоріі)
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Так в других разделах я могу размещать объявления
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
так у вас бізнес клас тільки у дит.відділі,дзвоніть,вам все пояснять і знімуть заборону
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Спасибо, я даже не знала
Жирафовое варьенье• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Так не беруть. І я в певному сенсі розумію, що 100 грн сама річ, ще 70 грн нова пошта і якась сума за платіж. То вже виходить 200 грн. Але я не маю ані часу, ані бажання, ані потреби бігати на Укрпошту та стояти в чергах за 50 грн. Розумієте?
Нет. Олх доставка несколько лет была бесплатная, у аеня все забрали, что продавала
Жирафовое варьенье• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Це жарт? Ви уявіть, я о п‘ятій вечора їду з роботи, забираю дитину від бабусі і йду хвилин 20 постояти з дитиною в черзі на Укрпошті, щоб за 30 грн відправити комусь річ, яка нова стоїла разів в 10 дорожче? А потім буде повернення і мені ще раз треба буде їхати на Укрпошту. Доречі знайомій так повернули речі, але чомусь не на наше відділення, а на іншому кінці міста і зробити переадресацію вона не може. Так воно там й лежить вже з осені.
Почему возврат? И зачем его забирать?
Жирафовое варьенье• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Теж доречі таке було. Виставила костюм за 200 грн. Приходить повідомлення «100». Я мовчи відправляю відповідь «200». Через день знов від неї «150». Я навіть не відповідала вже
Так и лежит?
Разгуляшка• 02 апреля 2023
Подались только комбезы (верхняя одежда, ребенок помладше). По 350 грн, быстро. Куртки, штаны, кофты и т.п. отношу в контейнер для нуждающихся, не продаются даже за 25-50 грн.

маринабаранова• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Я не могу понять - зачем вы создали эту тему, если никакой вариант не устраивает: и выкинуть - жалко, и продать - то за копейки и с отправкой проблемы, и отдать бесплатно - не знаю кому и как...
На моей почте - почти не бывает очередей, ведь работают три оператора из четырёх. А если уже создана ЭН - посылку можно просто оставить, не ожидая приёмки. И почта - в пяти минутах от дома. И не одну посылку я несу, как правило. И возвраты бывают крайне редко. Так, что с отправкой у меня проблем нет. А ещё, продавая много и недорого - за месяц набегает нормальная сумма. И как бы - из ничего... Такой себе пассивный доход.
маринабаранова• 02 апреля 2023
Ответ дляГарнюнька
А что люди должны не глядя покупать, заплатить за пересылку, тоже сходить и отстоять очередь на почте, а оно не подойдёт. Потому что вы принцесса и не хотите делать замеры?)))
На описание вещи и снятие мерок - уходит около пяти минут. Правда - у меня технологическое образование, работала на швейном производстве
А детская футболка - там всего три замера: длина изделия, окружность груди и длина рукава)
автор Свій варік • 03 апреля 2023
Ответ длямаринабаранова
Я це розумію. Але все одно це час