Свій варік• 02 апреля 2023
Питання до тих, хто покупає чи продає вживаний одяг
Які зараз адекватні ціни на дитячий одяг, початкова школа? В моєї дитини багато одягу, переважно Зара, Вайкікі, Н&М, Резервд, Некс тощо. Перебрала шафу, назбиралось 2 огромезних пакета речей, які вже не буде носити. Повиставляла лише ті речі, що майже нові. І немає попиту чи просять ще знижку. 100 грн за світшот Зара це дорого? 2 пари джинсів Н&М за 175 грн теж дорого? Пропонують купити за 100. Та мені в такому разі легше винести до смітника.
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
У моей подруги сын младше моего на год, отдаю ему, но я у неё прямо спросила отдавать или ты бу не рассматриваешь. Отдаю только хорошие вещи, остальное в мусор. Один раз курточку зара продавала, ребёнок её 10 раз надел, за 300 грн так вынесли мозг, что больше не пыталась.
Я після сина мала кому віддавати, у двох друзів теж були хлопчики і трохи молодші за нашого. А ось донечка в нас сама молодша серед всіх друзів та знайомих, нікому віддавати
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ длямаринабаранова
А 100грн. - то не гроші, дуже перепрошую? Вони на смітнику лежать, чі на дорозі? Якщо для вас - так, то віддайте їх тому - кому вони потрібні. Але це і є найважче - віддати тим, кому вони дійсно потрібні.
Так! Я б віддала, бо речі гарні і викидати жалко. Але кому? Як знайти?
маринабаранова• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
У меня такие же мысли как у вас, тоже считаю, что проще выкинуть, чем выносят мозг за копейки, а ещё время тратить на почту ходить. Я решила в местной группе кому нужно отдавать просто так или за шоколадку. А если вы на олх на вещь напишите ’бесплатно’, то налетят, что не успеете отвечать. Ещё любят писать, что я там инвалид или я болею, а сын в ЗСУ. И у всех новый профиль. Не хочу больше связываться.
А зачем сразу ’бесплатно’? Можно поставить 30грн. - минимальную цену для бесплатной ОЛХ - доставки. И вещь достанется действительно тому - кому она нужна, а не перекупщику или какому - нибудь Плюшкину...
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Оце нахабство, ще й додому їм привезти
а таксі їм туди-сюди не оплатити?
Такси оплатить ещё просили, но я в шоке. Ладно бы один такой случай, но их много
Стильна штучка• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
У меня и сейчас есть пакет вещей, но не знаю кому отдать. Хотелось бы нуждающимся, но я таких не знаю. А олх там наглые, а не нуждающиеся
Напишите в местную фб группу
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Угу, лишь бы по 100 гривен не продать 50 вещей
Так не беруть. І я в певному сенсі розумію, що 100 грн сама річ, ще 70 грн нова пошта і якась сума за платіж. То вже виходить 200 грн. Але я не маю ані часу, ані бажання, ані потреби бігати на Укрпошту та стояти в чергах за 50 грн. Розумієте?
Дівка в намисті• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Домівок немає у місцевого населення, вони теж орендують квартири. Чи у всіх переселенців було власне житло? Переселенці вже рік як тут осіли. За цей час вже щось мало з‘явитися, хоча б якась робота. Я минулу весну дуже багато волонтеріла, допомагала переселенцям, пакетами возила продукти, побутову хімію. В певний час зрозуміла, що є категорія пересенців, яких влаштовує так жити. Їм дають одяг, дають гуманітарні харчі та пральний порошок. То нащо їм шукати роботу? Їм жеж місцеві всім допомагають.
За рік могли тільки скінчитися гроші .. А діти ? Ну продавайте роками тоді … Нікому не бажаю бути переселенцем ..
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ длямаринабаранова
Тоесть перекупщик или Плюшкин не возьмёт вещи за 30 грн? Я так бортики отправила, девочке реально нужно было. Но пока я выбрала кому отдать знаете сколько мне наглых написало, самое ужасное, что многих даже здороваться не учили, они просто пишут ’нам надо’, ’можно мне’, ’отдайте нам мы многодетные’, но даже не здороваются
Xвостокрутелка• 02 апреля 2023
Тепер людям багато віддають. Немає сенсу купувати
В школу дозволяють ходити в звичайному одязі. Шкільний не купують.
В магазинах на розпродажах ціни бувають смішні. Ми на минулих вихідних в ТЦ купили доньці футболки по 100-120 грн, толстовку за 200, джинси за 200. Немає сенсу купувати за ту саму ціну б/у (ще й пересилка тепер недешева).
Я віддаю речі дитини. Склала як раз два пакети. Донька носить все акуратно, дещо не носила. Шкільна форма Смік нова. Одяг НМ, Вайкікі, Глорія Джинс в основному. Взуття Тімберленд, кросівки Скетчерс, Асікс.
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Напишите в местную фб группу
В Инстаграм писала в группу и отдала много вещей, но сейчас вроде группа местная, а пишут с других городов и просят почтой отправлять, хотя пишу, что самовывоз. А бывает и местным то привези, то отправь выше писала.
Всех в сад• 02 апреля 2023
Я, як покупець: стараюсь б.у. на продавалках дітям не купувати, бо були випадки- пишуть фірма, стан відмінний по факту приходить тряпочка з запахом секонду, який сенс платити в два дОрога за річ ще й за почту, якщо можна самому на секонд сходити. Добре що зараз безпечні доставки є, але не на всіх ресурсах і смисл заморачуватись з почтами-чергами( тривоги-зачинено). Особисто я в більшості випадків вибираю добавити 100-200 грн і купити нову річ( в тому самому олх або в магазині), або секонд.
Як продавець: нові речі( переросли швидко, навіть з бірками, за дешево) висіли півроку і в кінці кінців подарувала родині переселенців- вони щасливі- мені приємно.
Стильна штучка• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
А, я такое тоже не люблю. Отвечаю только местным.
Отдаю даром как раз чтоб с отправкой не заморачиваться
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ длямаринабаранова
Це жарт? Ви уявіть, я о п‘ятій вечора їду з роботи, забираю дитину від бабусі і йду хвилин 20 постояти з дитиною в черзі на Укрпошті, щоб за 30 грн відправити комусь річ, яка нова стоїла разів в 10 дорожче? А потім буде повернення і мені ще раз треба буде їхати на Укрпошту. Доречі знайомій так повернули речі, але чомусь не на наше відділення, а на іншому кінці міста і зробити переадресацію вона не може. Так воно там й лежить вже з осені.
Гарнюнька• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
У вас є час та бажання за 15-45 грн робити заміри футболки та стояти в черзі на відправку Укрпоштою?
А что люди должны не глядя покупать, заплатить за пересылку, тоже сходить и отстоять очередь на почте, а оно не подойдёт. Потому что вы принцесса и не хотите делать замеры?)))
Стильна штучка• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Варианта четыре
1. Ваша цена и годы в шкафу/кладовке с потерей ценности, возможно
2. Невысокая цена и вы паритесь с отправкой
3. Отдать даром пакетом по месту
4. На мусор как в стартпосте
Но вы можете дальше причитать в теме, что покупатели не хотят идти на ваши условия
3. Отдать даром пакетом по месту
4. На мусор как в стартпосте
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Теж доречі таке було. Виставила костюм за 200 грн. Приходить повідомлення «100». Я мовчи відправляю відповідь «200». Через день знов від неї «150». Я навіть не відповідала вже
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
якщо не маєте ні бажання,нв потреби,то поставте біля мусорки,кому треба-заберуть. На пошті не потрібно стояти,якщо олх доставка\там вже створена посилка і номер,просто покласти на стіл і йти
Тут надолго• 02 апреля 2023
Продавати комплектом речей - 5-8 речей. Укрпошта працює і в суботу, Нова Пошта - поштомати в неділю акція по 35 грн
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Укрпоштою? А як буде повернення? Вони ж вимагають мати бумажну квитанцію
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
і чому не продати за 150?краще на смітник чи роками в шафі?
Ряженка• 02 апреля 2023
чем дешевле товар- тем больше выноса мозга. Тем более неадекватные покупатели. Извините, но это так. Продавайте по своей цене. Не снижайте цену. Она адекватная. Вас атакуют шаровички-затейницы, видя низкую цену, хотят еще дешевле. Это у нас народная забава такая.
Единственное- разместите товар на всех торговых площадках. Не на одной.
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
яка квитанція? навіщо вона?ваша квитанція у особистому кабінеті в олх
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Такое тоже было. Не здравствуйте, а типо за 50 заберу. Но там была вещь на которую не успевала отвечать, столько желающих было. Или заберу за 150 для пенсионера
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
це взагалі нонсенс
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Щойно поки тут сиджу хтось вже натиснув ОЛХ доставку за 200.
П. С. Не знижую ціну, бо й так ставлю мінімальну
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
ну якщо є попит,то можна тримати
Свій варік
• 02 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ви шо? Наше відділення Укрпошті розуміє лише паперові документи. Там динозаври, вони застрягли десь у минулому столітті
Вумна вутка• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
А вы часто выставляете вещи на олх детские? Мне просто олх предлагает это делать за деньги, потому что лимит бесплатных объявлений закончился, даже если отдаю просто так, то я ещё должна заплатить за объявление. У вас так же?
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
тоді трішки рота треба відкривати\гаряча лінія у поміч(пару скарг і вони як шовкові)
Щаслива Я• 02 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
а ви в одній обяві виставіть 8 різних речей на фото або комбінуйте