Гореотума• 02 апреля 2023

Мої діти для свекрухи не внуки

Писати можна довго) У чоловіка є брат та сестра. Сестра вперше почала гроші в житті заробляти, коли стала біженкою в Німеччині в свої 40( ну як , заробляти- бере допомогу),до цього часу- комунальні витрати, зібрати дітей в школу, купити ліки,все це робила свекруха. Хоч зять є.Тепер дочки поряд нема, свекруха переключилася на молодшого сина, за яким колектори дзвонять щодня до всіх родичів. Влаштовує внуків в садік, школу, сидить з дітьми, коли невістка на манікюрі і т д.Знає, коли вони їли, спали, і т д. Наші діти для моїх свекрів не внуки. Основне, що зачіпає- не матеріальна сторона, а те, що вони зовсім не знають і знати не хочуть про наших дітей.Навіть коли мій чоловік потрапив на операцію на серці, вони мене ні не спитали, чи потрібна якась допомога- фінансова, чи, можливо, побути з дітьми. Коли я народила меншого, місяць не могла ходити зовсім( суглоби), так от вони навіть коляску на годинку на вулицю не взяли. Я реально відчуваю, що ненавиджу їх за цю байдужість до власних внуків та сина. І розумію, що не варто це через себе перепускати, і не можу це відпустити
Летюча помилка• 02 апреля 2023
Вони Вам нічого не зобов´язані.

Инстагра_мерша• 02 апреля 2023
И что?люди в праве не любить,что тут такого?вы взрослый человек,и должны адекватно это воспринимать
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Вони Вам нічого не зобов´язані.
Це зрозуміло.
Крайня невістка• 02 апреля 2023
Зараз вам понаписують, що діти ваші і ніхто вам нічого не зобов´язаний
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Я це розумію, але коли в них проблеми, вони дзвонять лише до нас- грошей нема, подзвони домовся, завези в лікарню…
Додаю напруги• 02 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Я например не могу нормально относиться к матерям, которые не любят своих детей
Сяду на шию, дорого!• 02 апреля 2023
А ваши родители где?
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Вже написали)))
Инстагра_мерша• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Скажите,простите,но не имею возможности,вот и все

Додаю напруги• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
А ви шо?
Сяду на шию, дорого!• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Так не возите их
Слоник-тоник• 02 апреля 2023
Тільки зрозуміти, що вони самі лишають себе радості спілкування зі внуками, ну ладно, тільки з внуками від вас, але все ж таки. Діти дуже швидко ростуть і ви будете для них найближчими, а не бабуся з дідусем. Ви вложите в своїх дітей саме те, що захочете.
Якось так.
Но згодна, странно і обідно таке різне відношення.
БершкомангоЗар• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Отказывайте.Так и скажите прямо что помогают тем,кому на тебя не пофиг.
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А ваши родители где?
Мої батьки є, в нас з ними чудові стосунки. Мій чоловік з ними краще спілкується, ніж з своїми
Ермолайчик• 02 апреля 2023
Яке горе, яке горе. Радійте, що не лізуть з порадами та не сунуть носа куди не треба. Моїм 11 та 5. Свекруха сказала, що це діти невістки. Вона їм не бабуся. Ну і супер!!!
Инстагра_мерша• 02 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
Такое бывает.любить насильно нельзя заставить.тут нету виноватых,ни дети не виноваты,ни эти родители
Сяду на шию, дорого!• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Ну так они вам могли помогать с детьми
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Так там зразу такі сльози, сину, допоможи, батькові погано і т д
Аленький носочек• 02 апреля 2023
Відпустіть ситуацію, це чужі для вас люди і вони вам нічого не винні, власне, як і ви їм. Вони власного сина не люблять, а хочете, щоб любили ваших дітей?! Ви ж розумієте, анріал. Повірте, в такому випадку жити з переконанням ніхто нікому нічого не винен легше.

Пацелуйнитуда• 02 апреля 2023
А что можно сделать? Насильно же не заставите любить
Додаю напруги• 02 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Можливо, але якщо ти не любиш свою дитину, то і не вимагай від неї нічого
БершкомангоЗар• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Успокоить,пожалеть,но не делать.
Инстагра_мерша• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Ой,ой простите,занята,с радостью бы помогла,но не имею возможности и что то в этом роде))клянчит деньги-ой мама,у самой ни копеечки,что ж делать,что ж делать)
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну так они вам могли помогать с детьми
Коли потрібно, вони допомагають. Але суть не в цьому. Вони цікавляться, чи діти здорові, вони знають, чим вони захоплюються
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляДодаю напруги
А ви шо?
Чоловік допомагає
Пуки-куки• 02 апреля 2023
Отлично ! Вы им ничего не должны! Раз внуков для них не существует то и для внуков и вашей семьи они аналогично не существуют!
Ухахайкина• 02 апреля 2023
Як казала мені мама - ’діти доньки тобі рідні, а от діти невістки - чужі діти.’

В мене свекруха так само до онуків відноситься - ніяк.
Нетутешня• 02 апреля 2023
моя дочь выросла вообще без бабуше- дедушек. Да,жаль. Но у нее есть родители , а бабушки- такое. в вашем случае вообще супер, с одной стороны есть поддержка. Вашей свекрови аукнется когда- то, поверьте. Как-то в старости оказывается, что и помощь нужна. вот пусть и помогают те, кому она сейчас заносит опу. Вам нужно пережить это ощущение и отпустить. на самом деле она вам ничего не должна. вы ей тоже.
автор Гореотума • 02 апреля 2023
Ответ дляУхахайкина

Так, це правда
Але діти молодшого сина для неї ж внуки
Марина Маринівна• 02 апреля 2023
Я така сама непотрібна внучка, автор. Тільки я вже доросла дівчинка за 20. Моя бабуся (мама тата) навіть не знала куди я вступаю. Якщо якісь проблеми зі здоров’ям, не цікавиться абсолютно. Змінила номер телефону, мені навіть не повідомила. Є улюблений внук, першокласник, з яким вона живе і виховує з дідусем. Моя тітка віддала їм дитину.
Я забила автор. Я вважаю, для дідусів бабус спілкування з внуками значить більше ніж навпаки, бо в останніх є своє молоде життя, а люди того покоління часто бачать весь сенс життя в дітях і внуках. Їм не треба, мені тим більше) і все ок) і у ваших дітей буде ок)