Ашотакоя• 03 апреля 2023

Адаптація після видалення зубів

Привіт) Кому видаляли зуб, тим паче, відразу не 1, поділіться, будь ласка, досвідом, як ви потім та скільки приходили до нормального життя?) У мене щока розпухла, їсти толком не можу. Стан такий, що тільки лежати і відпочивати. Цікаво, у кого як було?)
Душа компанії• 03 апреля 2023
в мене все норм було, але видалили 1 зуб мудрості. нічого не опухало, їла нормально.

ХикориДикори• 03 апреля 2023
Це вісімка? Стан лежати - це доба чи дві. Ще пару діб -тільки повзати, головне, не стрибати, бо боляче )) А потім нормально. За місяць вже забудете, що він там був.
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Так, і вісімка була) Розумію, що складне видалення, тому й не сподіваюся, що швидко все мине. От і цікаво, як у інших, взагалі.
ХикориДикори• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Так, це тяжко. У мене ця операція десь поруч з пологами запамяталась )))
Потерпіть, за тиждень вже нормалізується, можна буде все їсти. А поки що краще (першу добу-дві) пити щось типу смузі через трубочку.
Все питаю зарання• 03 апреля 2023
Було складне видалення, ну десь тиждень. Хоча на третій день вже вийшла на роботу, бо капець як була нужна там(( Але ледь відпрацьовувала((
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Дякую за підтримку. Поки взяла собі дитяче харчування, то ним обходжуся) До речі, а на який день Ви почали чистити зуби?
ХикориДикори• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Ой, не памятаю... Як рота змогла відкрити, щоб щітку просунути ) Ну недовго чекала, бо бридко з нечищеними.
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
О, так, у подібному стані важко працювати, тим паче, ще й їхати на роботу. Я виходила подихати на двір, то трохи пройшлася і все — вже хочеться додому. Благо, що працюю віддалено, то перед монітором вдома.
Личко Невеличке• 03 апреля 2023
Три 8-ки сразу, удаление в Германии: опухшее лицо, вернее щека, боль в десне около трех недель до полностью нормального состояния. Одна из восьмерок была сложная, корни росли в сторону, пришлось ее выпиливать

Перша леді колгоспу• 03 апреля 2023
Видаляла один нижній зуб мудрості.Нічого не опухло,на другий день все їла,крім занадто твердої їжі
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
О, це мені так само. Хочеться вже почистити зуби хоч трохи. Купила навіть дитячу щітку — буду намагатися від завтра трохи почистити. Це ще аби рот краще відкривався, а то трохи відкривається і все. Мені просто і зверху, і знизу видаляли зліва. Зверху, то все добре, а от нижню 8...Думаю, це вона так і дає.
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Оце в мене ця 8 також важка була — корінці так само в бік росли. Капець. Ледь стоматолог до ладу все довів. А коли Ви почали зуби чистити? У вас ротова порожнина відкривалася також, мабуть, важкувато?
Личко Невеличке• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Сильно болела скула в месте, где она соединяется с нижней челюстью. Врач дал раствор для полоскания. Было очень плохо((
ХикориДикори• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це не складне видалення.
Ніжні вісімки часто ростуть в бік, і кроені лежать горизонтально, під челюстною кісткою. Мені розрізали десну, випілювали шматок челюстної кістки, потім розпилювали зуб мудрості та по шматках виймали. Після цього накладають шви (у мене було 3).
І так з обома нижніми.
А верхні так, обидва в один день видалила, ніяких ускладнень.
Пугачиха• 03 апреля 2023
А вам після видалення рентген робили? У мене після одного видалення був теж складний стан, а потім виявилося, що там шматочок кореня відколовся і залишився. Ще раз оперували, а потім ходила на якісь процедури.
Ну, це я так. Згадала(((
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Добре, що Ви вже все пережили) Це, взагалі, як повноцінна операція. Бо часто знецінюють і кажуть ’Ой та що там? Ну зуб видалили — це ж не апендицит вирізали’. Ну вибачте. А що легко от із напухшою щокою ходити, не мати змоги нормально поїсти та взагалі отаке слабке самопочуття? Стосовно ’нормально поїсти’, то я тішу себе тим, що трохи схудну хоч)
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
Ну, це я так. Згадала(((
Ні, рентген не робили. Я планую на вихідних піти ще до цього стоматолога, аби подивився чи все нормально в мене чи все правильно все відбувається після такої операції зі мною. Я розумію, що рентген краще покаже, але я в нього запитаю про це також. Дякую, що підказали.
Липка-прилипка• 03 апреля 2023
Зубы чистить обязательно утром и вечером. Место удаления аккуратно
Анонім-ка• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
2 недели назад было сложное удаление 2 зубов с кистой.3 дня есть даже не могла,но ничего не опухало и без отёков и темпы.Но я онлайн,могу работать лёжа с ноутом.Дней через 5-7 стало легче.Главное,чтобы темпы не было и не грузите себя.

автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Ох, як би хотілося саме так) А якщо ротову порожнину важко відкрити? Передні то я ще почищу — нема питань, а от аби далі пробратися. І ще сказав мені стоматолог не полоскати.
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляАнонім-ка
Дякую. Ні, температури немає. Ото я так піджовую що можу, купила дитяче харчування. Поки чоловікові їсти приготую, то очима й наїлася) Приготування їжі на радість лише, бо просто лежати теж би не змогла постійно. Але готовка легенька, бо нагинатися важко, так, аби на обід мав що взяти і допомагає мені.
Липка-прилипка• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Старайтесь чистить, потому что вся ваша мягкая еда остаётся на зубах. Хорошая среда для микробов. Вам нужны осложнения? Поэтому не спеша всё чистите
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Так, це правда. Буду обережно намагатися почистити. Тим паче, права сторона здорова, буду пробиратися.
автор Ашотакоя • 03 апреля 2023
Дякую дуже за ваші коментарі) Це просто безцінно. І моральна підтримка, і корисна інформація.
Липка-прилипка• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
Вперёд!)
Ms. Любмая жена• 03 апреля 2023
Ой, мне эта процедура предстоит.. оттягивала, как могла, но надо идти.
У меня тоже нижняя 8-ка, тяжелая((
Нижние всегда проблемнее. У меня всегда температура пару дней держится из-за воспаления. Раньше нимесилом спасалась, а щас хз, он же теперь по рецепту.
Полоскать нельзя, чтоб сгусток не вышел, так быстрее заживет. А чистить нужно обязательно
Выздоравливайте
Перша леді колгоспу• 03 апреля 2023
Ответ дляХикориДикори
Це не складне видалення.
І так з обома нижніми.
Так,мені такого не робили.Але зуб був не простий,корінь закручений.Лікар говорив,що це складне видалення.Та він просто майстер своєї справи.У подруги синові видаляв 2 зуба мудрості,які ще не виросли.То теж легко.
Перша леді колгоспу• 03 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
У мене були зовсім інші поради від лікаря.Відкривати рот на 4 пальці періодично.Полоскати,точніше набирати на сторону видалення хлоргексидину і тримати трішки.І після класти горошинку мазі.