Ух яка ж Я• 03 апреля 2023
Що подарувати чоловіку, який любить настільні ігри?
Потрібен подарунок на день народження. Зустрічаємось декілька місяців.
Нова гра не підходить, бо у нього їх ціла купа, а питати напряму не хочу.
Не обов‘язково якусь річ, може емоції, сертифікат кудись.
Кастрюлька• 03 апреля 2023
Подаруйте гру Таверни Тіфенталя. Хороша гра для фанатів гри, як що в нього її ще немає.
Тюрюнь_Тюнь• 03 апреля 2023
Якщо Ви раптом в Києві, можна сходити в магазин Ігромаг у них є ігроклуб, там можна пограти і обрати собі гру.
Липка-прилипка• 03 апреля 2023
Надо спросить напрямую. С самостоятельной покупкой можно не угадать, если встречаетесь недавно.