НетЕщеНаверное• 03 апреля 2023

Хто працює секретарем у школі?

Який у Вас графік роботи та з/п? При цьому скільки дітей та працівників у школі?
Мені здається, що мене недооцінюють.
Неправдиша• 03 апреля 2023
Це держава Вас не дооцінює перш за все. Мінімалка мабуть, а роботи чимало..
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2023
Ответ дляНеправдиша
Та держава то само собою, але директор може знайти вихід, якщо захоче.
Неправдиша• 03 апреля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
О,це так. В моїй школі завгосп,вона же секретар,вона же спеціаліст по охороні праці. Та,власне, вона й директор майже))))
Сто відсотків мають чорні душі,та деребанять все з директором,і зп і премії
Без образів• 03 апреля 2023
Ответ дляНеправдиша
Или на кого то доплаты пишут, а потом те отдают
ничевока• 03 апреля 2023
Я спеціаліст по охороні праці. Ви знаєте що зарплата залежить від кількості працюючих? Так що є ймовірність працювати безкоштовно. Не спішіть вішати ярлики.
Упругая попка• 03 апреля 2023
Мінімалка плюс премія.
Є одно але,премію назначає директор.
Як може 1000 так і 5000 дати.А може і дулю показати.
І завжди є ті кому вона напише 10 т.і з них половину забере собі.АБо інакше та людина не отримує взагалі нічого.
автор НетЕщеНаверное • 03 апреля 2023
Ответ дляничевока
В мене 200 працюючи та 2500 учнів, а з/п такаж як і у звичайній школі на 700 учнів
ничевока• 03 апреля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Обумовлена зарплата спеціаліста з охорони праці. Всі інші посади згідно тарифної сітки. Не всі посади залежать від кількості працівників та дітей. Обов’язки - згідно посадової інструкції. Та сама премія. Далеко не всі її отримують. І вимагати премію також недоцільно. Можуть просто сказати , що не вистачає фонду зарплати. Або ж елементарно. Ви не заслужили.