Тільки но зайшла на форум , почитала про піци і пиріжки, чай, роздивляння з лупою слів Зеленського, і чогось прийшов на ум знову один текст від Богданова.
Процитую його та дам посилання , він відповідає на питання
Нижче буде-
А також поговоримо. Може якій анализ читав ще
👀"Що буде в наступні три місяці?
Минуло 3 місяці 2023. Місяці російського “великого наступу”. І ми можемо констатувати: стратегічно Росія цю битву програла.
“Великий наступ” не дав суттєвих результатів. І питання не в територіях. РФ присвятила зиму штурму укріплень Донеччини, вони не змогли знову захопити Ізюм чи наблизитись до Харкова, що створило б загрозу всім нашим силам на Донеччині з півночі. Навіть якщо вони все ж візьмуть Бахмут, це не змінить того що ЗСУ змусили РФ взимку грати за правилами Залужного.
Західна техніка прибуває за графіком. Злагодження підрозділів - теж. Не без ексцесів, але в цілому ми йдемо за своєю програмою. Разом з початком активних дій з нашого боку почуємо про розширення допомоги. Тому що паралельно з нашою підготовкою розконсервується і військова промисловість ЄС та США.
Також РФ не змогла:⚡️⚡️
1. Переконати КНР надати зброю. Розвиток ситуації у Південно-Китайському морі, ризики побачити ЄС ворожим і потрапити під санкції все ще відлякує Китай від військової підтримки.
2. Змусити США та ЄС обмежити постачання зброї та грошей Україні. Хоча це робили і “ядерним шантажем”, і історіями про “розкрадання зброї”. Не працює і поки ситуація не зміниться.
Економіка РФ продовжує накопичувати проблеми. Все ближче бюджетна криза. Отримання “паралельного імпорту” ускладнюється завдяки посиленню контролю США. Навіть рішення про скорочення видобутку нафти не допоможе, бо не збільшить попит і не виведе РФ з-під санкцій.
Що по фронту? Наше ключове завдання наразі - не повернення конкретних площ територій, а суттєве покращення нашого положення у порівнянні з Росією. Тому пріоритетність цілей наших дій буде визначатися так:
1. Знищити військову інфраструктуру, підірвати боєздатність ЗС РФ.
2. Створити критичні проблеми з логістикою.
3. Мінімізувати власні втрати у порівнянні з РФ.
І ні, у нас немає завдання закінчити війну до кінця року за будь-яку ціну. Жоден з наших партнерів про таке навіть кулуарно не говорить. Так, всі люблять переможців і успіхи на фронті будуть бонусом у перемовинах про зброю, але ніяких умов “без наступу зброї не буде” немає. Тож звільнені території це такий собі похідний ефект від виконання наведених цілей.
На чому базується загальна впевненість в тому, що ЗСУ будуть наступати?
1. У ЗСУ буде необхідна техніка. Не для того, щоб “звільнити усе”, а для того, щоб вирішити кілька з вищенаведених цілей.
2. Кадровий потенціал ЗС РФ виснажений значно більше ніж український. Завдяки тому, що росіяни воюють саме “за територію” за будь-яку ціну.
Місце і час визначають положення на окремих ділянках фронту, погода, успішність дезінформаційних кампаній. Коли буде створено вікно можливостей, ЗСУ ним скористається. Перші тижні наступального циклу можуть бути доволі тихими. І про перші реальні результати можна буде говорити не раніше кінця травня.
Крім того, росіяни не зупиняться у спробах вести локальні наступальні дії і ми будемо спостерігати як ЗСУ наступають на одних напрямках, ЗС РФ намагається просуватися на інших.
Чи варто очікувати того, що кампанія весни - літа 2023 призведе до завершення війни? Ні. Мобілізація, розконсервація техніки, а також ще існуючі запаси небезпечні для нас. Дуже ймовірно, що ще настане період “російського наступу”. Ще менш перспективного, але поки не сиплеться режим чи армія - вони будуть продовжувати. Цей рік вони ще цілком спроможні протриматися.
Що буде для нас успіхом у ці три місяці? Звісно, якщо буде звільнено північ Луганської області чи вийдемо на Перекоп - буде круто. Але я не дуже люблю такі сміливі припущення. Взяти під контроль будь-який великий маршрут - чи то на Крим, чи то на Донбас з Центральної Росії - той крутий результат, який можна розглядати як реалістичний на найближчі місяці.
Впевнений що 1 липня ми будемо ближчими до перемоги ніж зараз, але очікування мають бути обережними. Тоді і розчарувань не буде. Ну і так. Формула “ми переможемо, якщо не будемо робити великих дурниць” залишається дієвою. І поки - в цілому - нам вдається йти до перемоги.
Дякую за увагу! Сюда. 👀📜📝✍️
П с бачу про Ленд лінз ж питанняна форумі
Деякі замість списків,pda usai . які є кожні 2 неділі - чекають списки ленд лінз
Дам посилання на пости,
Нижче буде-
👀"Що буде в наступні три місяці?
Також РФ не змогла:⚡️⚡️
Дякую за увагу! Сюда. 👀📜📝✍️
Дам посилання на пости,
The Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-75807767
Щоб ото все знову не писати
Екатерина27• 03 апреля 2023
Висновки: нема в нас задачі виграти ( читай закінчити) війну в 2023 році;
нема в нас задачі відбити наші території
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Ответ дляЕкатерина27
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
А хто каже що не ма? Ви побачили, що хотіли побачити.
Аналіз дано на літо , до 1 липня буде видно.
Задачі ставить Президент. І вони є - повернення територій. Так люди / народ
Ну як печальку шукати, то да - можна найти і бідкувати.
Екатерина27• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я дуже уважно перечитала, саме такий висновок вимальовується.
Ответ дляЕкатерина27
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Може досить вже спостерігати за війною як за футбольним матчем? Глоріхантери просто 🤦♀️ Точно такі ж коментарі були і перед Харківською операціє і перед Херсонською. Чи забули?
Loredana17• 03 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ви знову наводите паніку? Всюди бачите тільки погане! Так не можна.Всі навколо вам вороги. То не сказали вам військову таємницю, то білоруси йдуть. Якщо ви просто песиміст, то не наганяйте свої думки не хороші на людей. Треба вірити в краще, а не в любій інформації читати ’все пропало’.
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Так виснаження= видбиттю. Чи потрібно хлопців гнати на смерть любою ціною?
Є якісь інші варіанти звільнення територій?
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
І в ефірі моє стандарте питання : що по бульбашам?
Всі вже знають, що,у вас робота наганяти паніку
Ответ дляЕкатерина27
Про літо і 1 липня теж? Хай буде так.
Я звикла що сами ви більш пессимистично сприймаєте , чекаєте гірший сценарії. До речі, в лютому ми спорили про наступ с РБ, ви казали в любтому - ні, цвже не підуть. а підуть пізніше.
Так коли ? Є у вас знову думки? Поки що ?
І також всі ваши прогнози... поки не справдилися.
Хоча ви до мене допитувались, накшталт , що я читаю всіх і якщо вони помиляються, то не помиляюся я.
Так ось
С червня я не помилилась. А ви - помилялись багато.
Так ось
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Найбільша та найстрашніша дурниця, яку можна зробити у нинішній ситуації - піти на переговори з рф.
Буду з посмішкою згадувати істерики та очікування місцевих генералів зимового наступу рф
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Останні ми спорили в любому
Сказала Катя що пійдуть по любому, пізніше
Пропустила цей момент. Шкода
Ответ дляLoredana17
Вы еще на нее реагируете?) Пора привыкнуть)
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Останні ми спорили в любому
У Каті вони всі ідуть - ідуть, але ніяк не підуть. А Катя все їде - їде з країни, але теж все ще ніяк
Это можно читать до бесконечности а так же думать, что когла нибудь мы обязательно победим (какой ценой?). Но у меня и моих детей нет запасной жизни, чтоб вот так ее проживать, не понимая, когда этот кошмар закончится, пока наши политики строчат победоносные посты, а Милли пишет, что это не в этом году и что ракет дальнобойных не дадим ( А почему, вы же хотите, чтобы Украина победила?). Так что да, продолжаем читать эти все бредни, ведь ничего другого нам не остается
Ответ дляЧашечка кофе
Да уже, риигадую то все страхіття тут.
Боже , в одній теми про наступ в Чернігівськкій, дівчина мені в лічку стуканула , мов люда ти знаешь, там стоять ударні? , був вечір . Її мама і вона на гідезепамі , і тут Катя всіх пуга. На той допис катя сказала - то проблеми гідезипамщиків.
Не колишить...
Бо можуть помилятися ,а війска там можуть бути, але так, на сьогодні - наступ не було в нічим
Не мало бути і влітку, і восени.
Не колишить...
Не мало бути і влітку, і восени.
Ответ дляЕкатерина27
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Задача одна - виснажувати армію ворога.
Сосбно, я так і думала)
Эх, Екатерина, были б вы в Генштабе (вместе со всеми известным кумом из СБУ), мы б уже давно победили! Не тех поставили...
Ответ дляNata2907
Мы хотим информации, продолжаем читать, кто смотреть видосики, кто верить таро или астрологам, свойства психики, чтото искать, ответы.
Ответ дляLudaSHS
так в том то и проблема, что информация не достоверная! Ну вот если бы мне например сказали, что война скоро не закончится точно, я бы собрала чемоданы еще год назад и свалина на посоьбия в европу. Куча неправдивой информации, куча всякого мусора, во что верить?
I_am_Ukrainian• 03 апреля 2023
Ой, я не знаю. У меня настроение от этого всего то падает, то поднимается (когда мы забираем назад Херсон или когда убивают всякое овно вроде вчерашнего). Почему Зеленский сказал прямо, что битва за Бахмут чуть ли не решающая в войне и что нас в случае проигрыша (что на 80% и есть) начнут прессовать на договорняк и заморозку ? Ну не я ж это придумала, он сам говорит это. И говорит он правду, не зря наши мужчины стоят за Бахмут 7 месяцев. Надеюсь и верю, что нам передали все необходимое чтоб в апреле начать наступление. Тянуть еще год это нонсенс. Поэтому война закончится в этом году.
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Для кожна битва є важливою. На другому році повномасштабної війни треба розуміти кому і що кажуть...
malinka.ya• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
У нас конечно есть желание , но , увы, не у запада .
Им нужно руками украинцев истощить рашу.
А тварям раштстам помогают всякие ираны, китаи и прочий мусор .
Так что вряд ли это скоро будет .
Екатерина27• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
У вас более интересных вопросов нет?