LudaSHS• 03 апреля 2023

Формула "ми переможемо, якщо не будемо робити великих дурниць"

Тільки но зайшла на форум , почитала про піци і пиріжки, чай, роздивляння з лупою слів Зеленського, і чогось прийшов на ум знову один текст від Богданова.

Процитую його та дам посилання , він відповідає на питання
Нижче буде-
А також поговоримо. Може якій анализ читав ще

👀"Що буде в наступні три місяці?

Минуло 3 місяці 2023. Місяці російського “великого наступу”. І ми можемо констатувати: стратегічно Росія цю битву програла.

“Великий наступ” не дав суттєвих результатів. І питання не в територіях.  РФ присвятила зиму штурму укріплень Донеччини, вони не змогли знову захопити Ізюм чи наблизитись до Харкова, що створило б загрозу всім нашим силам на Донеччині з півночі. Навіть якщо вони все ж візьмуть Бахмут, це не змінить того що ЗСУ змусили РФ взимку грати за правилами Залужного.

Західна техніка прибуває за графіком. Злагодження підрозділів - теж. Не без ексцесів, але в цілому ми йдемо за своєю програмою. Разом з початком активних дій з нашого боку почуємо про розширення допомоги. Тому що паралельно з нашою підготовкою розконсервується і військова промисловість ЄС та США.

Також РФ не змогла:⚡️⚡️

1. Переконати КНР надати зброю. Розвиток ситуації у Південно-Китайському морі, ризики побачити ЄС ворожим і потрапити під санкції все ще відлякує Китай від військової підтримки.

2. Змусити США та ЄС обмежити постачання зброї та грошей Україні. Хоча це робили і “ядерним шантажем”, і історіями про “розкрадання зброї”. Не працює і поки ситуація не зміниться.

Економіка РФ продовжує накопичувати проблеми. Все ближче бюджетна криза. Отримання “паралельного імпорту” ускладнюється завдяки посиленню контролю США. Навіть рішення про скорочення видобутку нафти не допоможе, бо не збільшить попит і не виведе РФ з-під санкцій.

Що по фронту? Наше ключове завдання наразі -  не повернення конкретних площ територій, а суттєве покращення нашого положення у порівнянні з Росією. Тому пріоритетність цілей наших дій буде визначатися так:

1. Знищити військову інфраструктуру, підірвати боєздатність ЗС РФ.
2. Створити критичні проблеми з логістикою.
3. Мінімізувати власні втрати у порівнянні з РФ.

І ні, у нас немає завдання закінчити війну до кінця року за будь-яку ціну. Жоден з наших партнерів про таке навіть кулуарно не говорить. Так, всі люблять переможців і успіхи на фронті будуть бонусом у перемовинах про зброю, але ніяких умов “без наступу зброї не буде” немає. Тож звільнені території це такий собі похідний ефект від виконання наведених цілей.

На чому базується загальна впевненість в тому, що ЗСУ будуть наступати?

1. У ЗСУ буде необхідна техніка. Не для того, щоб “звільнити усе”, а для того, щоб вирішити кілька з вищенаведених цілей.

2. Кадровий потенціал ЗС РФ виснажений значно більше ніж український. Завдяки тому, що росіяни воюють саме “за територію” за будь-яку ціну.

Місце і час визначають положення на окремих ділянках фронту, погода, успішність дезінформаційних кампаній. Коли буде створено вікно можливостей, ЗСУ ним скористається.  Перші тижні наступального циклу можуть бути доволі тихими. І про перші реальні результати можна буде говорити не раніше кінця травня.

Крім того, росіяни не зупиняться у спробах вести локальні наступальні дії і ми будемо спостерігати як ЗСУ наступають на одних напрямках, ЗС РФ намагається просуватися на інших.

Чи варто очікувати того, що кампанія весни - літа 2023 призведе до завершення війни? Ні. Мобілізація, розконсервація техніки, а також ще існуючі запаси небезпечні для нас. Дуже ймовірно, що ще настане період “російського наступу”. Ще менш перспективного, але поки не сиплеться режим чи армія - вони будуть продовжувати. Цей рік вони ще цілком спроможні протриматися.

Що буде для нас успіхом у ці три місяці? Звісно, якщо буде звільнено північ Луганської області чи вийдемо на Перекоп - буде круто. Але я не дуже люблю такі сміливі припущення. Взяти під контроль будь-який великий маршрут - чи то на Крим, чи то на Донбас з Центральної Росії - той крутий результат, який можна розглядати як реалістичний на найближчі місяці.

Впевнений що 1 липня ми будемо ближчими до перемоги ніж зараз, але очікування мають бути обережними. Тоді і розчарувань не буде. Ну і так. Формула “ми переможемо, якщо не будемо робити великих дурниць” залишається дієвою. І поки - в цілому - нам вдається йти до перемоги.

Дякую за увагу! Сюда. 👀📜📝✍️
https://t.me/yb_ua/3262

П с бачу про Ленд лінз ж питанняна форумі
Деякі замість списків,pda usai . які є кожні 2 неділі - чекають списки ленд лінз
Дам посилання на пости,
malinka.ya• 03 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Так виснаження= видбиттю. Чи потрібно хлопців гнати на смерть любою ціною?
Нет , не равно
А дадут нам орудие отбить свои территории , только тогда , когда запад посчитает , что раша достаточно истощена .
Поэтому и Лэнд Лиза нет , как и в ВОВ , дадут под финал , чтоб выиграть войну
I_am_Ukrainian• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Для кожна битва є важливою. На другому році повномасштабної війни треба розуміти кому і що кажуть...
Типа чтоб оружие давали ? Это уже на самоуспокоение больше похоже. Дают чайными ложками. Но я верю в наше наступление. Весной. Если его не будет, то все очень плохо.
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина27
У вас более интересных вопросов нет?
Ви вже поїхали? Як там родич, який родину вивіз через страшний напад білорусів?
I_am_Ukrainian• 03 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Нет , не равно
Ленд Лиз это вообще зашквар. Год ждем. Как бы нам вроде ничего не должны, но зачем обещать тогда было.
ksena555• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Саме більше дивує, що Ви думаєте, що все це говориться для світової спільноти і в той час Захід такий дурний і не знає що в нас є, а чого немає...
Ну хоч логіку якусь включайте, а то набридло читати цей ідіотизм, що це говориться спеціально, щоб щось дали....
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Пропустила цей момент. Шкода
Це одна с тем
А були декілька
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3278840-4

О побачила свій пост про тактичну авіацію
🥺Очікувала її дію. Більше на неї ставку , а не массові. На жаль, кожен День ті Су кошмарят прифронтові зараз(
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ленд - лиз - это не горы оружия, как многие себе представляли. Это законодательный механизм, который разрешает президенту США предоставлять помощь не спрашиваю одобрение Конгресса

Проще говоря- Ленд лиз страховка Байдена, если выборы выиграли б Республиканцы и стали блокировать помощь.
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ой, я не знаю. У меня настроение от этого всего то падает, то поднимается (когда мы забираем назад Херсон или когда убивают всякое овно вроде вчерашнего). Почему Зеленский сказал прямо, что битва за Бахмут чуть ли не решающая в войне и что нас в случае проигрыша (что на 80% и есть) начнут прессовать на договорняк и заморозку ? Ну не я ж это придумала, он сам говорит это. И говорит он правду, не зря наши мужчины стоят за Бахмут 7 месяцев. Надеюсь и верю, что нам передали все необходимое чтоб в апреле начать наступление. Тянуть еще год это нонсенс. Поэтому война закончится в этом году.
А никто не говорит, что всу будет тянуть год. Результат будет к лету.
И там новые планы
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
У нас конечно есть желание , но , увы, не у запада .
Им нужно руками украинцев истощить рашу.
А тварям раштстам помогают всякие ираны, китаи и прочий мусор .
Так что вряд ли это скоро будет .
Запад, особенно ес , долго тянуть не сможет. А нам тоже надо истощение, чтоб оно снова не полезло, тут цели одинаковые.
noree• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Найбільша та найстрашніша дурниця, яку можна зробити у нинішній ситуації - піти на переговори з рф.
Буду з посмішкою згадувати істерики та очікування місцевих генералів зимового наступу рф
Це точно найстрашніше.
Пару днів тому з братом розмовляла, приїжджав додому, так от каже, що всі хлопці тільки одне говорять - тільки б не почали домовлятися!
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Каждой битве предшевсвуют месяцы подготовки. От логистики, до подрывов логистики противника, обучение наших всу и много всего
I_am_Ukrainian• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

Я это уже слышала еще осенью. Но где же военная помощь ? Повторюсь, не будет весной нашего наступления, то все понятно с этим ленд лизом. Сколько ждать уже можно ? Ракеты, смерти каждый день.
malinka.ya• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Це одна с тем
А були декілька

Да, а нашим не дают сушки, только драндулеты миги списанные , которые против сушек ни о чем .
Потому -что задача затянуть войну , до нужного западу результата , а потом все дадут конечно .
Украина пробедит однозначно , вопрос когда это будет и какими жертвами .
Карина75• 03 апреля 2023
Ответ дляksena555
Від слів, що рашисти вже програли війну, людям не холодно, не жарко. Бо це говорять останні півроку точно.
В той час, коли у нас в Луцьку щодня похорони хлопців!!!
Удалено администрацией...
чир• 03 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Так что вряд ли это скоро будет .
Финляндия завтра станет членом НАТО, а это громадная прямая граница с РФ. Хуйло будет вынужден туда стянуть кучу всякого-разного, которое не резиновое. Это сильное ослабление боевого потенциала русни.
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Нет , не равно
Про ленд линз первый пост оставила специально.
Это оружие есть но по другому механизму.
Напомню

администрация еще в начале марта выработала действенный и работающий механизм помощи Украине, при котором Украина получает оружие,
Получает в виде безвозмездной помощи, оплачиваемой из американского бюджета в рамках PDA (быстрая передача оружия из запасов Пентагона по распоряжению президента) и USAI (заказы и закупка оружия для Украины у его производителей). Эта система работает и полностью оплачивается на сегодняшний день деньгами из американского бюджета, которые выделяет Конгресс.
Закон о ленд-лизе создает дополнительный механизм для оказания помощи, которым президент может воспользоваться, если в этом будет необходимость. Например, если в бюджете не будет денег на оказание Украине помощи.
Кузякин• 03 апреля 2023
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
На каких улицах хватают?
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Первый пост ссылка
Текст ленд линза на 1 страницу на английском
То чего вы с того закона ждете?
Пост 1 почитать
I_am_Ukrainian• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
И там новые планы
Ну вот и я так думаю. Но есть же и второй вариант. О котором тоже приходится думать.
malinka.ya• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет, нам нужно вооружение и хорошее пво , чтоб победить и чтоб они опять не полезли .
На хорошо оснащённую армию они никогда бы не полезли , но наши политики десятилетиями уничтожали армию . Как результат - война .
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляksena555
Я думаю важно понимать что кто куда зачем сказал. Сколько тут бегает с кусками вырваными с контекста, а речь была и не нам, и не о нас.
Сейчас меньше, осенью то шквал был тем.
Кузякин• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Первый пост ссылка
То чего вы с того закона ждете?
Пост 1 почитать
Им надо что-то ждать и на что-то жаловаться. Уже сто раз разжевывали здесь о ленд лизе и все равно одни и те же бестолковые возмущения.
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Допомога є, іде і буде іти. Про буде або не буде поговоримо влітку. Тут влітку - восени місцеві генерали історики влаштували за Херсон, а тим часом ЗСУ підготували блискавичну операцію по Харківщині
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Я тоже хочу Атакамс и много и дальнобойное, но ... у нас нет, не дают.

И У нас своего нет. Мы не создали...
Вернее, создали гром2 , но прощелкали все
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Заморозка? Не хочется
I_am_Ukrainian• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вот только это и вселяет оптимизм. Но Вы ведь должны понимать, что оружие нам задерживают. Мы бы их еще осенью выбили. Но задерживают все специально. А тут какие только оправдания не дают
автор LudaSHS • 03 апреля 2023
Ответ длячир
Да получит то нато многа у самых границ
Екатерина27• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Карина75• 03 апреля 2023
Ответ дляКузякин
На каких улицах хватают?
Удалено администрацией...
malinka.ya• 03 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS

И У нас своего нет. Мы не создали...
Та понятно , мы полностью зависим от запада , а у них свой план и как-то повлиять мы не в силах , а тем временем гибнут лучшие , вот беда в чем .
Дали бы атамаксы, достаточно хаймарсов , от рашистов уже бы и следа не осталось