Irishashchira• 03 апреля 2023

Кто получил статус с в Швейцарии, скажите

Там действительно все пособия вычитают из зарплаты при устройстве на работу?
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
У знайомої чоловік влаштувався там на роботу і з них виплати одразу зняли. Якщо я нічого не плутаю, то вони навіть ще винні залишилися
Gleva• 03 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так автор про це і питає. Теж тут зустрічала таке, що поки не працюєш, то платять допомогу, як виходиш на роботу - то цю допомогу треба повертати із зарплатні, нічого іншого не знаю
Димкa• 03 апреля 2023
Да они вычитают выплаты из вашей зп
Но не сразу все, а помесячно, все зависит от вашей зп
Contento• 03 апреля 2023
Да. В большинстве кантонов всю социальную помощь которую вам платили до устройства на работу вычитают, из зарплаты, понятно какой - то процент. И это при том, что за жильё, страховку, налоги с зарплаты тоже придётся самим платить. Соцпомощь в Швейцарии это типа займа .
Khmelnichanka• 03 апреля 2023
Знаю, до в Швейцарії багато що залежить від кантону. Не в усіх кантонах допомогу вираховують.
olshe11• 03 апреля 2023
Тут уже была такая тема. Там зависит от кантона, в некоторых надо возмещать, но не во всех. Проблема в том что ты не можешь выбират /менять кантон свободно.
Lana SP• 01 мая 2023
Ні, на офіційному сайті щодо біженців вказано, що допомога не повертається (хіба що Ви раптово розбагатієте). Тобто,якщо йдете на роботу,то самі себе забезпечуєте,нічого не вираховують.