Love_Love_Love_• 03 апреля 2023

Жесть, ви бачили це відео з Буковелі?

Реально, скільки по країні бидла, фу.
Поки хтось бореться з москалами на фронті, нам потрібно тут з ними боротись.
Аж бридко до мурашок
автор Love_Love_Love_ • 03 апреля 2023
Тут посилання на відео з курорту Буковелі
HupBaHa• 03 апреля 2023
оно еще живое? существо
Like-995b• 03 апреля 2023
Вы жену его видели?
Milka8181• 03 апреля 2023
Он уже извинился
Milka8181• 03 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Вы жену его видели?
видели, ее тут уже обсудили
автор Love_Love_Love_ • 03 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
видели, ее тут уже обсудили
Сорі, пройшлась по темам, не помітила
автор Love_Love_Love_ • 03 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Вы жену его видели?
Ні
руала• 03 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Вы жену его видели?
я нє, покажіть, куди дивитись?
автор Love_Love_Love_ • 03 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Он уже извинился
Так а толку з його вибачень, це нутро таке, я не уявляю що там в голові має бути
Вкусныйпончик• 03 апреля 2023
Я так і не зрозуміла військовий сам до них підійшов і почав виховувать, якою мовою їм в сім´ї між собою спілкуватися?
руала• 03 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що? Як більше напи#дить грошей!
Milka8181• 03 апреля 2023
Ответ дляруала
я нє, покажіть, куди дивитись?
вот
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3312621
Miss-Miss• 03 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Он уже извинился
до сраки його вибачення
lapulik• 03 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
І? військовий на реабілітації, з під Бахмуту, вам це про щось говорить? Щоб ті два бидла мали змогу відпочивати на тому курорті, хтось має лікування проходити.
Анжелика1• 03 апреля 2023
Не совсем поняла, а почему этот мужик назвал медика провокатором? Что было до этого? Как задолбали такие видео, вырванные из контекста. Ничего нельзя понять
Milka8181• 03 апреля 2023
Ответ дляMiss-Miss
до сраки його вибачення
вам до сраки, а военный его извинения принял
Kitty-77aa• 03 апреля 2023
Ответ дляАнжелика1
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 03 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
Он уже извинился
Та ви те вибачення бачили?
От на 1 відео там така «щирість і відвертість»у його словах .
А вибачався він «навід@@«.
Вкусныйпончик• 03 апреля 2023
Ответ дляlapulik
І? Це дає йому право втручатися в сімейні розмови і повчати?
Взагалі вважаю, що з метою безпеки військовим мають надавати окремі профільні реабілітаційні центри.
Allka- skakalka• 03 апреля 2023
И кто говорил ,что война нас изменит ? Быдло расцвело буйным цветом и ничего им не будет ,то попы побили ,то наговорили обидных слов,то копы быкуют и толкают наших защитников .
Пипец короче
Mira29-c3c3• 03 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Та ви що !!!! Їм тільки лишень наші з вами дупи захищати потрібно . А потім від суспільства ізольовувати😡
lapulik• 03 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
А я важаю, що з метою безпеки, всім невдоволеним нашими військовими мають принести по повістці в хату. Спочатку обгижують на відео, а потім вибачення через губу.
Агафья• 03 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
хоч комусь з них хоч якусь реабілітацію надають - і то добре. А сперечатися з військовим з-під вогню щойно, відстоючи своє право спілкування на московській, - то я не знаю, ким треба бути.
Miss-Miss• 03 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
ну це на камеру прийняв. Копняка йому в ср..ку, нехай летить зі своєю губошльопкою подальше з Буковелю. Можна і в Бахмут, туди йому дорога. Наші хлопці там гинуть, а воно відпочиває і рот свій поганий відкриває. На місце таких треба ставити
ТайТаке• 03 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
вот
А с чего взяли что это она?
kisunya11• 03 апреля 2023
Ответ дляруала
я нє, покажіть, куди дивитись?
Там ідеал більшості інфузорій
Mira29-c3c3• 03 апреля 2023
Ответ дляlapulik
Так вже в інтернеті є ПІБ того бидла.
Такому повістку не дадуть .
Milka8181• 03 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Та ви те вибачення бачили?
А вибачався він «навід@@«.
Это не мне судить, военный его извинения принял.
lapulik• 03 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так вже в інтернеті є ПІБ того бидла.
Такому повістку не дадуть .
Та бачила, ще той бомонд.
ТайТаке• 03 апреля 2023
Ответ дляlapulik
Удалено администрацией...