Хлопець холодний. Ми на відстані. Коли були поряд, багато говорила про те що мені не вистачає його уваги, відношення як до особливої людини. Його відповідь - хочу бути з Тобою, але я такий і є.
Він зовсім не емпатичний, не хвилюється, що чимось мене ображає, мої почуття. Декілька раз намагалась піти, вертає. Останній раз каже - "Тобі від мене не втікти". При цьому може тижднями не дзвонити. Вчора домовились поговорити, він не передзвонив (він не на фронті). Сьогодні питаю - чому не подзвонив і не написав. Його відповідь - я Тобі вчора вдень дзвонив, Ти не взяла трубку (але ми домовлялись після цього, коли я пізніше подзвонила). Прошу про визначеність у відносинах, а він мені "чого Ти хочеш". Я втомилась. Здається що не можу йому пояснити що мені треба. Але чи має це взагалі сенс? Я накручую і людина при цьому справді може хотіти бути разом? Чи я просто дурна(
Гидроусилитель руля• 04 апреля 2023
Фигня полнейшая. Раз в две недели хоть видитесь? Он не изменится, а если изменится, то не с вами
Морковку дай• 04 апреля 2023
Просто піти і найти нормально хлопця. Я хочу дзвінків - він телефонує. Я хочу уваги - він приїзджає. Я хочу подарунок - він дарує. Я хочу заміж - він купляє обручку. Все інше слова. І я була дурна в 20, що того не розуміла) витратила роки життя на не тих, а потім всі вже жонаті і мені треба терміново заміж. Забийте на нього
Шкварочка• 04 апреля 2023
Він такий і іншим не буде, щоб ви йому не розказували. Моя вам порада, поки ще не пізно, подумайте чи таке вам треба. Бо після весілля буде лише гірше, це називається самотність удвох довжиною в життя.
Мадам Тю-лю-лю• 04 апреля 2023
Думаю, це той випадок, коли, якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати)
Просто болталка• 04 апреля 2023
А я считаю, что хотеть внимания, быть желанной и любимой-это нормальное желание любой девушки.
Ряженка• 04 апреля 2023
У меня холодный муж, ни любви, ни обнимашек, ничего, как друг да он - отличный, итог 16 лет брака, сын, и сейчас мы в стадии развода, я так не могу, я очень тактильный человек, я так долго терпела, требовала от него, то что он не в состоянии мне дать, точно дура.
100%• 04 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Вы ему не нужны. Забейте
Ну почему же, нужна. Как запасной аэродром и почесать свое самолюбие то нужна.
Как любимая женщина нет.
Ответ дляАнтиТанкист
Как все сложно
Может он и не подарок, но вы это нечто.
Почему( Потому что терплю это все?
Котя_люлю• 04 апреля 2023
Ответ для100%
Как любимая женщина нет.
Вообще не понимаю о чём говорить, если они по 2 недели вообще могут не общаться
давно пора в блок и устраивать личную жизнь
Котя_люлю• 04 апреля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Почему( Потому что терплю это все?
Да. Начните себя любить наконец-то
Силиконочка• 04 апреля 2023
Автор, у мене схожий чоловік. Я навіть від нього йшла, коли зустрічалась, бо думала, що він від мене морозиться. Теж не телефонував, не писав, а ми теж на відстані були. Коли одружились, то ця проблема відпала, бо вже не потрібне телефонне спілкування, але я теперь побачила, що він і батькам не телефонує. От просто така людина. Сюсі-пусі теж немає. Але коли я хворіла і ригала, то він носив за мною миску. Був за дверима під час операції і потім піднімав мене і мив голову. А коли мій батько потрапив в лікарню, то всю ніч просидів, тримаючи його за руку, бо той без свідомості крапельниці виривав.
Тому, ви не читайте того, що вам зараз тут понаписують, а дивіться на вчинки. Він не зміниться, це точно. Якщо вам надто важливо мати емоційного партнера, то будете страждати з цим. А якщо зможете закрити очі на такий недолік, то можете отримати гарного надійного чоловіка, який доказує кохання вчинками, а не словами.
Котя_люлю• 04 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Сомневаюсь, что от него есть хоть какие-то поступки
Ответ дляЕжеМышь
Вы хотите яблоко, а он- груша. Ещё и какая то авторитарная.
Реально, определитесь сами, чего хотите. Напишите на листочке, а то у вас мысли плавают. И оцените- он собирается это вам дать или нет. По вашему тексту - нет.
почему авторитарная?
Потому что требую ?
Ответ дляКотя_люлю
нет. Особенно нет.
Только слова и то, если я отдаляюсь(
Котя_люлю• 04 апреля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
нет. Особенно нет.
Только слова и то, если я отдаляюсь(
Пошлите вы его за кораблем
Дама_с_коготками• 04 апреля 2023
Він може бути людиною з уникаючим типом прив‘язаності.
З такими людьми можна побудувати достатньо міцні відносини, та не чекайте від них того що вони не в змозі вам надати. Вони саме холодні та якось замкнені в своєму просторі, ближче ниж вони самі дозволять ви туди до них не зайдете.
Добре подумайте чи згодні ви на такі умови, бо вже ясно що в цих стосунках не ви їх диктуватимете
Саджу все зарання• 04 апреля 2023
Когда он встретит свою даму сердца то начнет шевелиться. А пока его и так устраивает.
Дякую дівчата. Вже вимоталась(
І з ним дуже важко, і важко відійти(
Як тільки трошки прихожу в себе - він дзвонить(
Відповіла йому що вже нічого не хочу(
дуже важко чомусь. Хоча і правильно
І з ним дуже важко, і важко відійти(
Відповіла йому що вже нічого не хочу(
дуже важко чомусь. Хоча і правильно
Ответ дляМаргарита-8944
почему авторитарная?
Потому что требую ?
Нет. Все он прекрасно понимает, что вам нужно. Но давать не собирается, ещё и утверждает, что никуда не денется. Т е будете терпеть вопреки всему. Говорит, что звонил, когда не звонил. Потом начнется- этого не было, тебе кажется, не выдумывай..
Ответ дляЕжеМышь
да, в точку. 100%
Маю декілька думок• 04 апреля 2023
Значит вы не наполненная,что такое отношение к вам.
Не тянет его к вам,тут либо нужно вам наполняться, либо другого искать.
Наполненность,это вам не нужно его внимание,вам и одной хорошо,не скучно с самой собой,вы счастлива или в наслаждении.Вам хорошо в душе,в душе цветете и пахнете.(этого не нужно,если это есть,не ворчание,выпрашивание внимания,всем недовольная)
Вам должно быть хорошо и с ним и без него него хорошо,пока не пишет.
У вас есть чем интересным заняться и вам это в кайф,чем заняты.Пока он вам не пишет,не звонит.
И не ждать его звонка,больше ждешь,меньше звонит.
Если все мысли о парне он к вам холодеет отдаляется от вас,поэтому свое внимание и свои мысли переводите с него на себя.
Если бы вы были в удовольствии,наслаждении или счастлива, он бы задолбал вас своим вниманием.
А вы как бы сказать нуждающаяся во внимании,поэтому и нет внимания
У вас только он занятие,без него мне плохо, скучно,дай мне внимание,это ни есть наполненность.Так вы пустая(внутренне,без энергии)и поэтому к вам не тянет.
Говорить бесполезно,т.к в вас мало женской энергии его не тянет к вам
Женская энергия это счастье у вас в душе,наслаждение,удовольствие.
Вы довольны собой и довольны жизнью,вам и одной с собой в кайф
Не вы дожны в нем нуждаться,а должны нуждаться в вас.
Вилами по воде• 04 апреля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Дякую дівчата. Вже вимоталась(
І з ним дуже важко, і важко відійти(
Відповіла йому що вже нічого не хочу(
дуже важко чомусь. Хоча і правильно
І з ним дуже важко, і важко відійти(
Відповіла йому що вже нічого не хочу(
дуже важко чомусь. Хоча і правильно
Тікайте. Я шкодую що не втікла, теж отак повертали. Чудовий чоловік, але не вистачає тепла, розмов, ініціативи.
Вилами по воде• 04 апреля 2023
Ответ дляЕжеМышь
Єто ж психологическое насилие «тебе кажется»
Газлайтинг!
Мені іноді теж здається після довгого часу такої взаємодії, що у мене щось не так з вимогами(
Він так довго мені каже що я придумую, і він вже сто раз казав.
Вилами по воде• 04 апреля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
У мене межовий розлад особистості, мої емоції швидко змінюються, низька самооцінка. Зі мною важко, можливо тому віддалятися віт такої це нормально.
проходжу терапію. Та що, не всі ми ідеальні, це теж треба мати на увазі.