Приму в дар• 04 апреля 2023
3 місяці як зустрічаюсь, але все вирішую самостійно, це норма?
Опишу відносини, тому що потрібно сьогодні прийняти рішення, а я вагаюсь! Зустрічаюсь 3 місяці. В попередніх відносинах і раніше я всі свої питання вирішувала самостійно. Фінансово завжди незалежна. Хочу змінити це. Вирішила не керуватись лише почуттями, а дивитись на вчинки людини в мою сторону.
В мене є почуття. Але…
подарував 2шоколадки і 2 рази квіти(14 лютого/8березня).
Так вийшло, що я побила екран на телефоні, озвучила йому, що хочу продати і докласти, купити новий.. він каже, давай я його в тебе куплю, тому що я знаю як дешево замінити екран, але потім коли дізнався скільки в мене пам’яті, передумав. Мені запропонувати допомогти замовити і замінити екран, не запропонував, я навіть скло оплатила б самостійно. Добре, питання з телефоном вирішила.
В машині згоріли лампочки, потрібно замінити, він це побачив, сказав мені і все, ніяких дій, хоча я зараз не в своїй країні і не знаю як в цьому місті це зробити. Це коштує копійки, але потрібно зробити. Мені замінювали колесо і не поставили правильно, я поспішала і думаю скажу своєму хлопцеві. Спробувала самостійно, не вийшло, попросила його, він озвучив добре і все. Я так і з тим колегою катаюсь.
Втратила роботу, з ним радилась, що робити, він підтримав, я ще працюю онлайн, ця робота оффлайн для підтримки. Але він не знає чи мені достатньо грошей, не запропонував навіть продукти купити, взагалі нічого. Декілька раз виходили в заклади, він оплачував, але не великі суми.
Думаю постійно, почуття є, він дуже хоче сім’ю, про це мені не одноразово говорив, чи це мало часу пройшло і я вже багато хочу чи справді йому байдуже, що в мене відбувається і чи енні потрібна допомога. Таких ситуацій набагато більше, я так що згадала.
Минулого тижня зустрічались з друзями і в компанії був новий хлопець, якому я сподобалась, вже передав мені квіти, малому 2 різні подарунки і ще щось купив. У мене є син, він за хлопців не знає нічого.
От я думаю, чи будувати відносини далі, дивитись що буде, довіритись почуттям чи це вже зрозуміла картина, якщо на початку так, по-іншому не буде.
Уточнення, хлопець з України, але довгий час живе в іншій країні, в якій зараз я знаходжусь, інший - громадянин цієї країни. Хто правильно будує стосунки з позиції жінки, ПідСкажіть, це рано звертати на таке увагу чи реально йому всерівно?
В мене є почуття. Але…
Ответ дляБелая и пушистая
Ну да, девки такие нужны, чтоб сама, сама, сама)) сама купила, наготовила, потом минетик сделала, и счастлива от одной мысли, что мужик есть. Забота, подарки? Ну что ты, дорогой, я еще и тебя обеспечивать готова, пока себя будешь искать.
Ну если это ваш случай,то вперед и с песней. Но и мужчине с ней должно быть лучше чем одному, не так ли
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Сколько вам и ему лет?
Ему ’горит’ похоже. Почему?
Мне 32, ему 31, на будет 32 в этом году
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Что у автора для парня есть? Одни проблемы?
как он говорит, жизнь заиграла новыми красками😜
Если для вас такая ерунда - проблемы, искренне желаю, чтобы вы изменили свое восприятие проблем 😇
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Раз пустяки то могла бы и разобраться сама с ними
я и разобралась сама с ними!
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Мужчинам тоже приятны подарки и забота, если что.
Одно дело кружить девочку-нимфеточку имея серьезные планы, а другое взрослую тетю 32 годика с ребенком. Может он еще не решил ничего.
Ответ дляфан L.O.S.T.
Лампочки, екран, колесо, втрата роботи.
Это купа проблем для мужика??? Уладить вопрос по машине, поддержать с работой, поменять экран - если это для него реально напряжно и проблематично - то с ним нечего ловить, абсолютно. В мире полно прекрасных мужчин.
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляPORKA
чого розвалили першу сім´ю? як довго плануєте перебирати і стрибати по новим буям?
це таке велике питання😅😅😅 залицяльників дуже багато, а я зрозуміла, що хочу сім’ю, але пізніше. Класно жити з сином вдвох зараз або ще не зустріла ту людину.
За першу сім’ю, навіть не знаю, молоді були. Чоловік в цьому році признався, що дуже любив і любить, але напевно так мало бути.
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляAlisai
Начнем с того, что автор ждет инициативы и не просила особо.
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Но и не пиара что даёт взамен..а вы не выстроили и диагнозы не пораздавали, правда?
я написала, які моменти мене бентежать, оскільки раніше це все робила сама, мені не важко і продовжувати, але якщо людина говорить що мене любить, але вчинків я не бачу ніяких, виникають питання. Поїхати сходити кудись чи прогулятись - це одне, а як ми проявляємось по відношенню один до одного інше. Я писала, в мене є почуття, хороший хлопець, але можливо він така людина, далі вже рішення за мною, підходить це мені чи ні. Тому що як людина відноситься до чогось, в більшості випадків вона відноситься так до всього.
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Ну если б хорошо справлялась то и не выла бы тут на форуме. Насмешил в ответ. Что за женщина что кроме проблем больше ничего предложить не может
Я вирішила поцікавиться, знаю що тут розумні жінки і підскажуть. Немає різниці можу я вирішили чи оплачу іншій людині, вона це вирішить, мене цікавить чи це інше, чи це говорить про зацікавленість чоловіка до мене? Є 2 варіанти, або він така людина, або байдуже.
Шумелка Мышь• 04 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так он неконкурентоспособен.
Для чего ему семья? Разделить аренду?
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляAlisai
Надо как-то особо просить? Озвучить и обсудить - этого не достаточно? И разве это не нормально ждать инициативы от мужчины?
В 32+ в разводе и с ребенком нужно смотреть на вещи реально. Это уже скорее партнерские отношения будут, а не сказка.
Шумелка Мышь• 04 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
С чего вы решили?
Как раз может быть сказка )
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляAlisai
Яка купа?😂 девочки, что с Вами…лампочки и экран - купа проблем?? Остановите землю я сойду 🤣
теж дивує, це такі питання, які постійно виникають і їх потрібно вирішувати!
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Лампочки, екран, колесо, втрата роботи.
у вас авто є? я вирішила змінити роботу, тут проблема? є пасивний дохід, є онлайн робота, свою третю вирішила змінити на щось краще.
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну не в конфетно-букетный период! Куда вы спешите?
Я не адепт ’все сама’ но варить борщи мужику или слушать о его проблемах не хочу через 3 месяца знакомства, аналогично и ему ничего не говорила бы.
Приму в дар
• 04 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
а как нужно просить?
Тундиринда• 04 апреля 2023
Ответ длядамаАмстердама
це таке питання, яке вкрай важливо завчасно обговорювати.
І знаходити компроміс.
Ось ситуація: мене наприклад теж не треба забезпечувати, але є брудна машина, прошу чоловіка заїхати на мийку і помити її, бо я там як олень, не розумію, де який шланг, і не хочу витрачати на це час. Взагалі з техобслуговуванням туго в мене. Я б навіть заплатила за цю послугу своєму чоловіку))
Проблема в тому, що і він не хоче на це витрачати час. І також готовий дати гроші, щоб я його не діставала)
Ось виходить, що всі фінансово забезпечені, але не всі задоволені)
І таких побутових дрібниць вагон.
Тому я завжди за відкритий діалог.
І знаходити компроміс.
І таких побутових дрібниць вагон.
Тому я завжди за відкритий діалог.
В округе нет моек, где не нужно самому мыть?
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
а как нужно просить?
’Милый, тебя не затруднит .....? Буду очень благодарна!’
Автор , мне бы не понравилось такое , и дело не в деньгах у него нет желания помочь , что-то сделать для вас , я не думаю что это изменится но можете поговорить честно что вам не нравится
Хочет семью? Прекрасно, скажите что хотите за мужем быть как ща каменной стеной а не одна на один с проблемами
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляМиззери
А он дальше и не будет решать проблемы , даже если мужем станет
Не факт.
Ответ дляфан L.O.S.T.
пусть у нее будет трое детей. Дети это прекрасно))) 32 года - удивительный возраст, молодая женщина) жизнь только началась) Осталось выбрать достойного мужчину.
И тут автор пришла на форум. А на форуме «купа» закомплексованных женщин. У которых мужик к концу обсуждения темы уже развалился от «купи» дел и обязательств.
А никто ведь и не говорит о сказке. Просто есть вещи, а в конкретной ситуации мелочи, которые мужчине стоило бы взять на себя. И если для мужчины это тяжело, то разве можно его воспринимать как потенциального мужа? Разве он сможет стать главой семейства? Нет, нет и еще раз нет.
Всіх підсаджую• 04 апреля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Не повинен. Але автору таке не підходить. Вона ж теж не повинна перебувати в цих стосунках, якщо їй потрібно інше, вірно?
Так, звичайно
фан L.O.S.T.• 04 апреля 2023
Ответ дляAlisai
Дети это замечательно! Но у мужчины их нет, а не все женщины готовы каждому новому рожать и не все мужчины готовы 1-3 чужих содержать. Недостойными это их не делает.
Мелочи решаются, но в самом начале это неуместно.
Представим, что мужчина через месяц знакомства начинает посвящать женщину в каждую мелочь, типа ’носки порвались, шеф козел, родственники болеют и т.д. и т.п.’
PORKA• 04 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
ви не готові до сім´ї, легковажна, не морочьте хлопцям голову, бо вам ніхто не вгодить, і тієї людини ви не зустріните, бо вже просрали одну сім´ю, я би повернулась до чоловіка, перший чоловік від Бога, так легко всі розводяться зараз, стрибають у нові стосунки, а скоро взагалі нікому не будете потрібні, ще й з дитиною, шкода дитину, який приклад подаєте... і реально розглядаєте чоловіка з меркантильної сторони, він це відчуває і правильно, що не витрачається на вас, це добром не закінчиться, баби-дури, це моя думка, вона надто глибока, щоб зрозуміти