*знищена актами включно по 2016 рік
*знищена актами до 2016 року
*знищена актами по 2016 рік
???
Як правильно?
*знищена актами до 2016 року
*знищена актами по 2016 рік
???
Як правильно?
Ответ дляПэрисхилтонша
а що таке знищена актами?
Документація наприклад
Молчавочка• 04 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Знищена згідно актів з ....по 2016( включно).
Ні
«По» - русизм в даному випадку
Ирина Веселуха• 04 апреля 2023
Ответ дляМолчавочка
Ні
«По» - русизм в даному випадку
Якщо для архіву, А не для дипломної роботи по філології , то так як я написала.
Ирина Веселуха• 04 апреля 2023
Ответ дляptashka2010
Документація наприклад
Документація знищується не актами , А згідно актів.
Ответ дляИрина Веселуха
Так, дякую, згідно актів, наприклад до 2016 року все знищили, як правильно написати?
Є рекомендації мін´юста, вживання до і по, я так розумію, що потрібно часові рамки писати, щ якого року до якого?
Ирина Веселуха• 04 апреля 2023
Ответ дляptashka2010
Ви хочете підшити довідку ? документація з такого то року по 2016 ( включно) була знищена згідно актів, наказу . Комісія в складі :... А вже перелік документів , які знищені вказані в акті.
Молчавочка• 04 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
До чого тут це?
Автор питає як правильно… для архіву можна писати як заманеться.
А невживання русизмів-взагалі не про рівень дипломних.
Ждун с Нибиру• 04 апреля 2023
Ответ дляptashka2010
Документація наприклад
Ви фізично уявляєте як це? Беруть акти і нищать ними документи?
Документація утилізована згідно актів про вилучення та знищення від ’__’ ______ 2016р.
Губной рояль• 04 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
’згідно актів’ невірно. Відповідно до актів
Не служанка• 04 апреля 2023
’по’ 2016 -это включительно. ’До’ это значит, что 2015 был последний. ’Знищено згідно актів’. А ,вообще, пишите как хотите. Сейчас кто как хочет так и пишет. Грамотность нынче не в моде. Как говорят, мы не уроке русского, украинского языков. Хотя...может ’знищені акти’?
Несу пургу• 04 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Знищена або згідно з актами, або відповідно до актів( мається на увазі словосполучення згідно актів - формулювання не правильне)
Ирина Веселуха• 04 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Не правильно юридично? Чи просто мовно?
Ирина Веселуха• 04 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Мовно
Автору потрібно документацію знищить і головне, щоб юридично звучало правильно і не сильно різало очі.
Рання пташка• 04 апреля 2023
згідно актів - это калька с русского, тупо перевод согласно актам.
правильно писать так: згідно з актами.