Ленне-Рейма• Изменено 04 апреля 2023

Хтось може пояснити, звідки на блонді беруться такі руді переливи?

Фарбую вдома щомісяця корені спецблондом 12 ряду на 12%, своє волосся русяве. Раніше виходив приємний пшеничний відтінок, а зараз частина волосся світла, майже біла, а решта - з рудими відблисками. Фарбу не змінювала. Може, вода стала жовтішою... Раніше не було потреби тонувати, а зараз бачу, що без цього не обійтися. Але як залишитися у світлому тоні, а не в девʼятці, і який тон це перекриє?
Шукаю стакан• 04 апреля 2023
А чого аж 12% окислювач ?
Мишка-шалунишка• 04 апреля 2023
Железо в воде
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Железо в воде
З цим можна щось зробити? Чи тільки тонуватися в темніший...
Всім шампаньського• 04 апреля 2023
Мой колорист говорит что это из-за жесткой воды. Железо в волосах точно так же накапливается как и накипь на чайнике, поэтому появляется желтизна. Естественно она говорит что исправлять это только у профессионала надо)
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
А чого аж 12% окислювач ?
Бо 6-9% не витягують до блонду.
Мишка-шалунишка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Нет, ничего не сделать
Рожки-да-ножки• 04 апреля 2023
у мене і в 9 ( і навіть в 8) так, через декілька миттів голови. Фарба італійська вже багато років один рецепт. Купую шампунь фіолетовий, маски, але все одно...
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Нет, ничего не сделать
Я живу в Києві (Академмістечко). Цікаво, чи є десь у Києві нормальна вода?
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
У якому ви місті?
Мишка-шалунишка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
У меня на Осокорках всегда был платиновый блонд, сейчас заграницей и здесь темнеет
Бавовна• 04 апреля 2023
Окружающая среда. Не только вода. Пористые волосы как губка впитывают все. У меня тоже темнеют и сереют :(
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
У мене перукарка на Позняках завжди дивувалася, чому в мене так рижіє волосся...
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Нет, ничего не сделать
А якщо змінити воду на чисту питну, залізо само з часом вимиється?
Тільки не про гроші• 04 апреля 2023
Ответ дляШукаю стакан
А чого аж 12% окислювач ?
Бо 15% нема у автора
Я на 6% фарбувала, мені кащали ризик, а автор взагалі смілива
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Бо 15% нема у автора
Спецблонди працюють тільки на 9-12%. Читайте інструкцію. На 3-6% така фарба палить коси, бо аміак не до кінця нейтралізується пероксидом.
Мишка-шалунишка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Нет, его нужно хелировать
Мишка-шалунишка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я по фото вижу четко - я в Киеве / я заграницей по оттенку волос
Кудрі кручу сама• 04 апреля 2023
Используйте шампунь глубокой очистки периодически. Это уже сверху действительно что то цепляется.
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Я теж у Києві. Академмістечко
Рубаю олівлє• 04 апреля 2023
У вас всі волоси жовті, не тільки кінчики. Блонд завжди треба тонувати.
Трейдер кріпти• 04 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
https://makeup.com.ua/product/950052/
автор Ленне-Рейма • 04 апреля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
https://makeup.com.ua/product/950052/
Я його дивилася. Почитала склад - ніяких робочих компонентів, наприклад кислот
Мишка-шалунишка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Я теж у Києві. Академмістечко
Водозаборы разные
Рожки-да-ножки• 05 апреля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
У якому ви місті?
in the capital of Ukraine :)))
Подільський р-н