Точу ляси• 04 апреля 2023
Как целоваться с брекетами?
Нужно ставить брекеты, но очень комплексую, как буду чувствовать себя при поцелуи с мужчиной
Точу ляси
• 04 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Они никак этому не мешают)
Начиталась такого, что ужас ..
Мішечок щастя• 04 апреля 2023
Ответ дляБаррикадница
Якщо маєте на увазі «смоктати», то не вийде.
це ви про оральні ласки? що, правда важко це робити з брекетами?
Я_не_аноним_100%• 04 апреля 2023
Ответ дляТочу ляси
Начиталась такого, что ужас ..
Не мешают))) проверено)))
Столічна штучка• 04 апреля 2023
Мені заважають зробити прям такий пристрастний поцілунок. Якось вони трохи мені заважають і при звичайному поцілунку в губи. Також не виходе вкусити чоловіка за губу нижню😁 виходить якась хня🤣 він рже, бо вкусити я взагалі не можу його😁
Столічна штучка• 04 апреля 2023
Додам до коментаря вище) Може через те, що в мене тільки 2 місяця брекети і не дуже звикла. Та і чоловіка вдома не має. Ото у відпустку приїджав на 10 днів. Може я вже сама по собі забула як це цілуватися🤦♀️
СкумбріяП8• 04 апреля 2023
Ответ дляirin-chic
Вообще не мешают, только выглядит страшно. А вот ретееееейнеры( внутри зубов) 😂
А что, ретейнеры мешают целоваться?