sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Другое
anonim_45
Зараз все скажу• 08 апреля в 20:52

Підкажіть хто молився і чи прийшла допомога

І кому
heart 1 crying_face 1 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 7
40 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_211
А у нас макарошки• 08 апреля в 20:53
1
Через Є-молитву оформлять надо?
dislike 1 like 1 face_with_tears_of_joy 15

anonim_135
Ms. Доброта• 08 апреля в 20:53
2
Попы в церквях себе нормально намолили.
woman_facepalming 1 dislike 1 heart 4 like 1 face_with_tears_of_joy 2
anonim_219
Я такая - жду трамвая• 08 апреля в 20:54
3
Особливо молитви допомагають матерям, у яких дітки важкохворі. Або вони недостатньо моляться...
woman_facepalming 2 dislike 1 crying_face 6
anonim_74
А Я Самая Самая• 08 апреля в 20:54
4
Яка саме?
anonim_135
Задираю носа• 08 апреля в 20:55
5
когда- то пришла, когда то не пришла.
По разному бывает
heart 4
anonim_109
ПоЗиТиВнАя• 08 апреля в 20:56
6
Главное, чтобы Вы верили в свои молитвы. Сама по себе молитва уже стабилизирует состояние, это как ритуал заботы о себе
like 4
anonim_74
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля в 20:57
7
А кому молитись?
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 20:58
8
Так.
Двічі майже дива сталися.
heart 8
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:00
9
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А кому молитись?
Немає іншого шляху до Бога крім Ісуса Христа.Молюсь Богу в імя сина його святого.
face_with_tears_of_joy 3 heart 2

anonim_74
Просериарила молодость• 08 апреля в 21:01
10
Ответ дляГарантую неперелевки
Немає іншого шляху до Бога крім Ісуса Христа.Молюсь Богу в імя сина його святого.
Вы свидетель Иегов?
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_74
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля в 21:01
11
Ответ дляГарантую неперелевки
Немає іншого шляху до Бога крім Ісуса Христа.Молюсь Богу в імя сина його святого.
Через Ісуса має почути Бог , чи як?
anonim_76
Дюагональ• 08 апреля в 21:02
12
Ктулху.
dislike 1
noavatar
Svitlo_• 08 апреля в 21:03
13
Молюсь лише Богу. Буває допомога приходить в той же день, буває проходять роки, буває не приходить взагалі
heart 2 face_with_tears_of_joy 2
anonim_5
Бибер-анонимер• 08 апреля в 21:03
14
Не от обманывайте себя: никакого бога нет и никакие молитвы не помогут. Увы… если бы все было так просто…
heart 1 like 2 dislike 6
anonim_207
Идеальная оптимистка• 08 апреля в 21:03
15
Так. Мені молитви дуже допомагають. Я щиро вірю, молюся, потім із вдячністю звертаюся. Ось в п’ятницю дещо сталося із сином, в якого РАС (аутичний спектр), вибачте, розказати не можу, так от я дуже молилася і мене почули. Потім вночі, коли син спав, я просто сіла біля нього і дві години читала молитви до святих, у яких просила допомоги на знак материнської вдячності.
heart 7
anonim_93
Хочу на Балі• 08 апреля в 21:03
16
Не молилась именно молитвой, но просила помощи Вселенной и высшей силы и всегда ее получала.
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:03
17
Ответ дляПросериарила молодость
Вы свидетель Иегов?
Ні.
І рідко ходжу до церкви. Звичайної православної.
Прошу від душі в молитві у різних місцях де знаходжусь і дякую,за все що є в моєму житті Богу.
like 4
anonim_125
Грабля• 08 апреля в 21:03
18
Молилась Богу и Николаю Чудотворцу. Помощь пришла. Но тут важно не строить иллюзий на счет того, какую помощь вы себе фантазируете. А просто принять то, что пройдет даже если это не то что вы хотели.
heart 2
noavatar
Svitlo_• 08 апреля в 21:04
19
Ответ дляПросериарила молодость
Вы свидетель Иегов?
Просити Бога в ім´я Ісуса вчить Євангелія
heart 3

anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:05
20
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Через Ісуса має почути Бог , чи як?
В Біблії нема,що комусь з святих треба молитись. Що би Бог почув.
Єдиний шлях це Свята трійця.
І Ваше серце.
woman_facepalming 1 heart 2
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:07
21
Ответ дляБибер-анонимер
Не от обманывайте себя: никакого бога нет и никакие молитвы не помогут. Увы… если бы все было так просто…
Від віри залежить.І від серця Вашого.
Бог є.
Тепер я точно це знаю.
heart 3
anonim_74
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля в 21:07
22
Ответ дляГарантую неперелевки
В Біблії нема,що комусь з святих треба молитись. Що би Бог почув.
Єдиний шлях це Свята трійця.
І Ваше серце.
А Бог лише в Біблії ? чи Бог єдиний у всіх вірах ? Хто такий Бог?
anonim_77
Міряю від одиниці• 08 апреля в 21:07
23
Всегда помогало, если искренне просить
heart 2
anonim_5
Бибер-анонимер• 08 апреля в 21:08
24
Ответ дляГарантую неперелевки
Від віри залежить.І від серця Вашого.
Бог є.
Тепер я точно це знаю.
Меня обманывать не надо, я сам обманываться рад.
like 1 dislike 2
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:09
25
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А Бог лише в Біблії ? чи Бог єдиний у всіх вірах ? Хто такий Бог?
Читайте Біблію.
Там все є.
Рушійна сила життя.Творець.
В Біблії є й про другі віри,як гріх.
like 2
anonim_74
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля в 21:10
26
Ответ дляГарантую неперелевки
Читайте Біблію.
Там все є.
Рушійна сила життя.Творець.
В Біблії є й про другі віри,як гріх.
А чому інші віри гріх? І взагалі чому це гріх? Може вірити в щось гріх?
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:15
27
Ответ дляБибер-анонимер
Меня обманывать не надо, я сам обманываться рад.
В моєму випадку людина,важко хвора невиліковно живе. Попри все написане лікарями.
Вже понад двадцять років.І це велике диво.

Другий випадок апійний пьяниця, одного разу кинув пити і до сих пір тримається без підшивок і лікарів.

Пушкіна цитата геть недоречна. І не приємна для ока.
like 2
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:18
28
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А чому інші віри гріх? І взагалі чому це гріх? Може вірити в щось гріх?
Хай не буде тобі інших богів передо Мною.

Так в Біблії. Читайте там на усяку потребу є відповіді.
heart 2
anonim_74
Скокмоно - стокнуно• 08 апреля в 21:19
29
Ответ дляГарантую неперелевки
Хай не буде тобі інших богів передо Мною.

Так в Біблії. Читайте там на усяку потребу є відповіді.
А якщо людина не хоче цієї віри?
anonim_211
Гарантую неперелевки• 08 апреля в 21:20
30
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А якщо людина не хоче цієї віри?
Вибір людини.
Чи хочете собі життя по смерті,чи ні.
Вірити чи не вірити. Ви самі вирішуєте для себе.
heart 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff