Бабця в мештах• 04 апреля 2023
Де придбати парасольку "Три слона"?
Дивлюся, багато об´яв, де парасолька "Три слона" коштує до 1500грн. Є і до 1000грн. Це орігінали? Підписано - "Три слона".
Чи, можливо, порадите якусь іншу фірму за +-1500грн.
курасаны• 04 апреля 2023
є продавець в Харкові, в них оригінали. купувала неодноразово
ще doppler гарний, але не знаю, чи є зараз в Україні
Сільський ансамбль• 04 апреля 2023
Ответ длякурасаны
На героев труда торговал мужчина, так там по моему все выгорело
Не заздріть тьоті• 04 апреля 2023
Зест хорошие. Но цена же и от модели зависит, автомат или полуавтомат, размер зонта, кол-во спиц.
Попа как у Кардашьян• 04 апреля 2023
Ответ длякурасаны
Я тоже у неё купила 2 зонта Три слона
курасаны• 04 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я маю на увазі продавця з кідстафф, Альону.
Язикувата Хвеська• 04 апреля 2023
Мені порекомендували Doppler, купила на Розетці роки 2 тому. Мені подобається, легкий, зручний. Вже і сестрі такий подарувала.