В основному коли українці здають ДНК майже у всвх є відсоток європейської, єврейської, грецької і монголо-татарської крові-воно то і не дивно.
Хочу також здати, цікаво капець. Хто здавав де здавали скільки коштувало і які результати, або ваші знайомі рідні здавали, розкажіть.
KateFrosty• 04 апреля 2023
Не розумію, що могла б дати мені ця інформація, тому і у думках не було таке робити
Є знайома, її батько (поляк) здавав. Виявили індійське щось. Вона це пов´язує з великим переселенням народів сотні років тому.
Я не бачу сенсу здавати. Знаю ,що до 9 коліна всі українці, або колишні поляки, з тієї території, що зараз Україна. А якщо сотні років тому якійсь монголо-татар проскочив, то це не так вже й важливо.
Я делала тест своей бабушке. Были подозрения на еврейские корни. Но тест не нашел ничего, 0% еврейских генов.
По резульиатам мы получили: 97% западные славяни, 3% восточные славяни, и меньше 1% средняя азия.
Бабушка из Житомирской обл.
Тест брала в компании ’Family Tree DNA’. Стоило 70$ с доставкой.
Мне понравилось, было интересно.
Бабушка из Житомирской обл.
Мне понравилось, было интересно.