Балаболка• 04 апреля 2023
Какие у вас отношения в родительской группе
В школе имею ввиду. Как вы общаетесь между собой? У нас все по кучкам. Есть такие, которые не здороваются )
Доктор Хаос• 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Вы что,у нас хотят выпендриться , дарить все самое дорогое. И поздравлять не только нашу училку, а всех . 🤦♂️🤦♂️и пол класса согласны . Поэтому и срутся все
Ну я вмію це обрубати. Чого вийожуватися? Хочете коштовні подарунки вчителям робити? Ок! Кожен від себе зі свого власного бюджету. Ми вчителів вітали від класа, але без витребеньок.
Просто красавица• 04 апреля 2023
Когда детей забирали после школы, со всеми здоровались, общались. Дети ж в одном классе, всегда есть о чем поговорить) со многими сдружились, у меня есть близкие подруги и в классе старшего, и в классе младшей. С остальными остались просто в доброжелательных отношений: видимся на районе, привет-пока-как вы, стандартное. Есть долбанутые мамашки,которым вечно всё не так, всем недовольны, с ними не общаюсь, но и при встрече не прячусь, понятное дело)
Мольфарочка• 04 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Наша не одразу себе проявила. Вони доречі до нас приєдналися у другому класі. Зараз 3 клас і мені здається, що в неї прогресує її дивність
Началось все во время вялотекущего обговаривания поздравлений на день учителя , перебирали какие то варианты ,но все быстро затухало и тут она пишет,а фонд класса мы будем собирать (у нас в городе дистанционное обучение ,дети в школу даже не заходили ) , кто то с РК написал ,что давайте решим с днем учителя ,а потом вынесем на голосование про фонд класса . Определились с суммой которую скидывать на день учителя и тут она скидывает скрин про оплату этой суммы + еще n-е количество сверху и пишет ,что я решила это на фонд класса будет ,т.е сама решила ,что сдавать будем и поскольку
И потом было очень много интересных моментов ))
Доктор Хаос• 04 апреля 2023
Ответ дляМольфарочка
То у вас light версія. Наша питала, чи потрібно на математику теж зошит у лінію, як вчителька сказала, що переходимо з косої. Регулярно питає як і що робити, коли вчителька пише настільки все однозначно та зрозуміло, що навіть як одним оком через рядок читати все одно буде зрозуміло. Я все хочу дізнатися ким вона працює, бо мені здається що їй нічого не під силу, хоча візуально вона нормальна, навіть симпатична і не виглядає пришелепкуватою. Попервах інші мами намагалися їй щось пояснювати, зараз всі відмовчуються і вона мені та ще одній мамі в ЛС пише.
П. С. Цього року ані копійки не збирали з батьків. Витрачаємо те, що залишилось з минулого, тобто з 2 класу
Сама собі лікар• 04 апреля 2023
Нормальний клас - нормальні батьки. Майже всі всіх знають ) Я як БК в одній особі на протязі 9-ти класів знаю всіх і мам і тат, бабусь. Так як до всіх карантинів і війни часто збиралися на єкскурсії чи походи, в нашій школі був ’День здоров´я’ коли вся школа виїзджала до лісу, інші якісь заходи то з дітьми їздили і батьки. Якихось особливих заєбонів за 9 років не було, сподіваюсь і не будє. Але я намагаюся завжди мінімізувати всілякі витрати і по меньше збирати грошей, тому з цього питання ніколи сварок в групі не було.
Є одна причмелена трохи, з роками це ускладнюється... Таке враження що вступила до якоїсь церкви чи секти, бо почала всі звертання розпочинати та завершувати побажанням благодаті і молитовними смайлами
. Іноді задовбує чудними патаннями... Але то таке
Natal_ka91• 04 апреля 2023
Та в принципі ніяк, знаю зовсім небагато батьків в лице, і то добрий день-до побачення. Тільки раз поїхали на екскурсію, і то чоловік їхав з дитиною. То ковід, то війна, ніколи було нормально знайомитися. Ще в перших класах, коли чекали на малих біля школи, могли якось обговорити шкільне життя. Частіше хіба можу поспілкуватися лише з 1 мамою однокласника, бо живемо поруч.
Сладкий лимончик• 04 апреля 2023
Сейчас, просто прекрасные. Мы за границей, я только пролистываю родительскую группу, группу с учителем читаю по диагонали.
забиякина• 04 апреля 2023
Эээ...иногда какую-то важную инфу раз в месяц может сбросить куратор, собственно и всё, а зачем там общаться?
ЖующаЯКонфету• 05 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Я у старшого останні 4 роки вже не була головою РК, перейшли в іншу школу і навіть перший рік мовчи пересиділа без участі в БК. Але класний керівник з досвідом і переконливо попросив приєднатися до БК
. Доречі комітет гарний був, діти вже роки як випускники, а ми продовжуємо спілкуватися і навіть збиратися
А я у молодшої тихо в школі сиділа. Але не вийшло.
Останньою краплею, після якої я сама визваламь в РК, було те, що вкотре загубили мої 600 грн разом з грошима інших мам. Правда тепер стосунки з минулим РК жесть. З більшістю класах відмінні.