Шукаю дитині гарну школу в районі Героїв Дніпра. Які варіанти порадите, і чому?
Треба шукати вчителя і обов‘язково щоб оффлайн молодша школа була. З нашого двору у 252 та 194 діти ходили. Але 252 оффлайн весь цей рік навчалась, а 194 укриття довго не могла зробити, а як зробила - то лише на малу кількість розрахована, діти 3 класу раз на тиждень виходили оффлайн. Зараз, правда, не знаю, може нарешті вивели частіше
Ответ дляkanni
Дякую. отож і шукаю вчителя. Може, хтось порадить. Бо, коли не знаєш геть нікого, то важко орієнтуватися.
Valentyinka• 04 апреля 2023
Ответ дляIriSun
Дякую. Скажіть, ви з власного досвіду радите? Можливо діти там навчаються? І в кого саме?
Так, з власного. Далі пишіть в особисті. Завтра відповім