Позаземний розум• 04 апреля 2023
Стоматолог і я
Я у Польші, треба лікувати зуби. Пішла в укр.клініку, де працюють українські лікарі. Мій лікуючий доктор хороший лікар.
Сьогодні ми з ним бачилися вже 4 раз (по лікуванню то довга історія, не буду вдаватися в подробиці).
І ось сьогодні він зробив мені процедуру, за яку я на рецепції мала заплатити 500 злотих, він підійшов зі мною і сказав, що не треба платити і посміхається . Я кажу, що я заплачу без проблем, він каже, що то подарунок для мене. До цього він мені робив компліменти.
Мені ще до нього йти через 3 місяці.
Не знаю, якось мені не зручно. І він мені подобається вже.
Ps я тут давно, не переселенка, виглядаю симпатична, не бідно якщо що
Мені ще до нього йти через 3 місяці.
Обстановщица• 04 апреля 2023
І шо?
В клініці ж є ваш номер телефону, якщо він не пише то вгомоніться
Позаземний розум
• 04 апреля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Якщо не жонатий, чого і не так? Запросіть на кавуську
Як? У мене нема його номеру, запис через рецепцію.
Позаземний розум
• 04 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
І шо?
Від мого візиту 3 години пройшло. Може, ще напише.
Астоновитесь!• 04 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Держим за вас кулачки!
Обстановщица• 04 апреля 2023
Не знаю скільки впм рочків, але витрачати час на здогадки та очікування якась фігня
Беріть бика за роги
Капуста Маша• 04 апреля 2023
А все таки, що саме Вам там роблять? Які процедури? Завжди було цікаво, чи обрав би стоматолог супутницю з проблемними зубами
Чи у Вас профілактичне?
Позаземний розум
• 04 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
Беріть бика за роги
Мені 33, він, я думаю приблизно мого віку або на пару років молодший. А як брати за рога?
Позаземний розум
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Чи у Вас профілактичне?
Скажімо, так, рідкий проблемний випадок, але не запущений.
Капуста Маша• 04 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Каріозний?
Капуста Маша• 04 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Та ні
Просто дивно, що Ви не можете написати свій діагноз, що тут такого, пишете ж анонімно. Аж цікаво стало, що це за така рідкісна хвороба в стоматології….
Позаземний розум
• 04 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Та нема ніякої хвороби, випадок рідкий. Я ж написала у старості, що історія довга, одним словом не напишеш. І навіщо воно вам? Тема не про те.