Смешнюча• 04 апреля 2023
О котрій годині святити паску?
Саме питання у темі. Підкажіть, чи можна святити паску у субботу ввечері? І якщо можна, то о котрій годині саме? Просто двох дітей (3 роки і 9 місяців) піднімати о 4 ранку не дуже хочеться.
Смешнюча
• 04 апреля 2023
Ответ дляЛамборджини
Зайдіть на сайт церкви, яка вас цікавить і подивіться розклад
Ой, немає там сайту(
Напевно дійсно краще, зайду у саму церкву, та попитаю) Дякую Вам!)
Ламборджини• 04 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
Ой, немає там сайту(
Теж варіант, вони завжди вивішують оголошення з розкладом
Плету интриги• 04 апреля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Мы отмечаем утром в воскресенье.
При чому тут « отмечаєм»?
Плету интриги• 04 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
Ой, немає там сайту(
Дивіться: паски святять в неділю бо Христос Воскрес в неділю, так роблять в селах і маленьких містечках. З розвидком урбанізації їх почали святити в судоту ввечері, виключно, для того щоб встигнути освятити велику кількість кошиків. Тому залежно де ви знаходитесь.
осень харашо• 04 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
Це до чого?
До того, шо в 4 ранку може бути ком час!
Чи в нас війна вже закінчилась?
Плету интриги• 04 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Чи в нас війна вже закінчилась?
О Господи
Давайте, розвивайте далі свою провокативну річ
осень харашо• 04 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
О Господи
Омайгад
Мне иногда кажется ,что люди совсем отупели...
В ком час церква НЕ ПРАЦЮЄ! Может автор забыла об этом и собирается идти туда в 4 утра....Так понятней?
Янка-угомонись• 04 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
О Господи
Доречний коментар. Комендантську годину ніхто не відміняв
осень харашо• 04 апреля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Жіночка переловила провокаторів на форумі, усюди зрада
Плету интриги• 04 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Омайгад
Ну да, всі отупіли і за рік повністтю забули про коменданську годину і звичайно ж збираються о 4 ранку, в цей ідеальний час!
Добре що є ви і ваш високий інтелект!!!!
Смешнюча
• 04 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Про комендантский час не забыли?
Шановна, ’піднімати дітей о 4 годині’ а не стояти вже біля церкви. Дякую Вам.
осень харашо• 04 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
Ще раз текст теми перечитайте. Гуд бай

Скорая помощь• 04 апреля 2023
Ответ дляПлету интриги
При чому тут « отмечаєм»?
Не правильно прочла вопрос автора.
Прочитала в какое время святкувати.
А по теме ходим в церковь тоже в воскресенье утром.
Прочитала в какое время святкувати.
Плету интриги• 04 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Ще раз текст теми перечитайте. Гуд бай

Угу, я бачу як у вас з розумінням прочитаного, бийтесь далі головою об стіну
Скорая помощь• 04 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
А почему нельзя пойти в 9 утра?
постою_послушаю• 04 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
Паски святять в великих містах дуже довго, майже до обіду. А от в селі о четвертій прокинувшись можете вже й не встигнути. Літургія закінчиться десь о третій, посвятять і розійдуться святкувати.
Неновая почта• 04 апреля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
В ТГ сегодня видела объявление, что в Полтаве с завтрашнего числа ком.час будет с 00:00 до 04:00.
Может, и в других городах так сделают.
Яжбоматуся• 05 апреля 2023
Никто вас не пустит в церковь в 4 утра. Комендантский час никто не отменял.