когдадеЦкие• 05 апреля 2023

Ви вважаєте нормально купувати 5 річній дитині сережки за 5к$?

Прочитала в одній темі що люди обирають для своїх 5 - 8 річних дітей брендові прикраси, мені здається це зовсім не нормально в першу чергу, з точки зору безпеки.
Ну але жіночки як завжди накинулись включивши повне недорозуміння: а шо тут тако, ви нічого не розумієте
P.S з урахуванням того що ви собі це можете дозволити.
Чесно, я можу, але щиро не розумію для чого
Фима Собак• 05 апреля 2023
Ответ дляСірничок
Поверьте, всего лишь пару людей из 100 различают где бриллианты, амгде нет.
И даже не каждый ювелир с аппаратом отличит, где синтетика, а где минерал
Сметчица• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ну ви ж для чогось приходите на форум? Не перекладайте на мене своє « не хватає»
прихожу почитать таких как вы. бывают персонажи поагрессивней и вы хотя бы писать нормально умеете.
я ничего ни на кого не перевожу. и меня не интересует, что там кто и как решил внутри чужой семьи.
Чучало яблуні• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Взуття я цілком розумію і сама купую таке інколи і собі і дітям, хоча воно як правило не 1000 менше, 500-600 якщо мова про люкс бренди
І тут не питання: як можна, а питання саме про ювелірку з метою безпеки
Ну купили ви дитині за 500 долларів взутя, ок. Написано на них дольче. Ваша дитина точно в безпеці? Поносила дитина взуття сезон, ви їх або віддали безкоштовно, або продали за безцінок (такі бренди я не купляла, але ті ж діскваред, келвін, хілфігер або лагерфельд, ральф ніколи не продається). В чому тоді різниця між прикрасами,за 5000? Ніхто навіть знати не буде скільки та прикраса коштує. А ось брендовий одяг та взуття як раз підкреслює материальне становище і більше мідриває безпеку, ніж сережки, які залишаться набагатотроків. Я ж кажу, там зовсім іншими сумами мислять. Ось, наприклад, є в мого чоловіка клієнт. Під час війни він з ходу купляє декілька квартир еліт класу на Західній, відкриває 3 люксові бізнеси с величезним асортиментом та дуже дорогим обладненням, купляє додатково 2 машини ( 2 вже було) відповідного класу. Як вважаєте, що для нього 5 тис? Інше питання, що його дружина навряд чи тут сидить та вони у спілкуванні дуже прості люди без понтів і в житті не будуть мірятися сережками.
А я нівроку• 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
Та да, лише порадниці у нас тут по фоткам родоване срібло від родованого золота відрізняють))
графиняВишенка• 05 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
а какие чувства вы испытываете? как вам факт о том, что кто-то покупает сережки детям за 50 тыс долл? завидуете конечно. чужие деньги считать вообще вредно
Да, потому и страна в опе. Потому что чужие деньги считать нельзя и нельзя даже думать откуда при оф зарплате в 70тыс грн сумка за 20тыс дол. Действительно
Фима Собак• 05 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Это точно! А на платину могут фукнуть, как на дешевую бижутерию
графиняВишенка• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Детям покупаете обувь за 500 дол? На сезон? И нахера? За 100 овно, что ли? Ах эти украинки, понты дороже всего)))
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Взагалі не розумію до чого ви це все пишете? Ви чули випадки коли з людей знімали черевики? Я ні
А от про прикраси чула. Проблеми з продається не продається в мене немає, я нічого не продаю
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Для того, я купую не для чого, а тому що так мені хочеться.
Ёшки_Матрёшки• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ні, я не автор, якраз прочитала і здивувалась, згадала як в моїй юності сусідській дитині в ліфті вуха обірвали через діаманти
Ну мабуть та дитина не в таких ліфтах їздить
Чучало яблуні• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Я пишу це до того, щоб ви зрозуміли, що ви не мислите тими сумами, де люди йдуть і купляють сережки за 5, тому ви їх і ре купляєте. Бо в вас тоді зовсім не такі прибутки. А в зуття за 500-600 то не показник. І де ви чули, щоб дитина в 5 років сама десь була, щоб з нех сережки зривали? Моя в 9 ще зі мной усюди. А в тих, людей які їх купляють діти і в 12 по вулицям не шатаються )) де з них сережки зірвуть? Скоріше з дорослим це статися може
графиняВишенка• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Так что ж вас удивляют серьги от Ван Клифф детям? Тоже хочется) Учитывая, что я прекрасно знаю какой контингент это ’хочется’ себе позволяет то хвастаться, откровенно говоря, нечем. Просто позорище в такой ободранной и нищей стране так тупо тратить спиж...ные деньги.
Чучало яблуні• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
То ви в будинках людей, які сережки такі купляють не були ) в них свої ліфти )) в двоповерхневому будинку, наприклад )) колись мене такий ліфт дуже здивував ))
Божа кульбабка• 05 апреля 2023
Я вважаю ненормальним обирати це на форумі, а якщо грошей вистачає, то чому ні?
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ви завжди робите речі які вважаєте не нормальними?
Сладкий лимончик• 05 апреля 2023
Нет
Божа кульбабка• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Дивне запитання. Якщо люди вважають щось ненормальним, то, зазвичай, не роблять цього.
автор когдадеЦкие • 05 апреля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ну так ви зайшли в тему, обсуждаєте це вважаючи ненормальним
Божа кульбабка• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ви не розумієте написаного? Ви написали, що люди обирають у якійсь темі дорогі прикраси, ось цього я не можу зрозуміти. Люди, що мають гроші, ідуть і купують, що в око впало, а обговорюють такі речі фантазери чи понтовщики. Я вважаю, що таке купляється для задоволення, і без жодного напруження, а не для того щоб комусь пил в очі пустити.
черная мамба• 05 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
ну устраивайте охоту на олигархов, начинайте с анонима, что купила сережки ребенку за 5 тыс долл
БЦАшка• 05 апреля 2023
У тех, кто такое детям покупает, дети неприсмотренными сами по себе не бегают где попало)
Неробименінерви• 05 апреля 2023
Ответ дляСметчица
какая вам разница, что в других семьях.
Мочалкин блюз• 05 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Это не означает что всем оборвут. И фианити в золоте тоже могут сорвать, не покупать золото? Ваша фобия присутствует не у всех, поэтому могут купить то что понравится
графиняВишенка• 05 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Оно мне не надо. Я из страны в 2021 году уехала и читая это понимаю, что правильно. Эта поломка в голове еще долго будет присутствовать.
Колгоспниця• 05 апреля 2023
У людей есть возможность, они покупают, то, что считают нужным.
У большинства ее нет, они их тут сидят осуждают.
Мне непонятно, для чего и перед кем тут нужно аргументировать свою покупку любую?