Угги_в_горошек• 05 апреля 2023
Вірус і антибіотик
Дитина хворіє другу неділю, температура була 5 днів, після залишився кашель та нежить, лікар призначив антибіотик, але я вирішила не давати. Температури немає, кашель і нежить можна по іншому вилікувати. Я не права? Можливо хтось підкаже
Фима Собак• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Дитина говорить в ніс, тобто закладеність, але не тече нічого
Ось ця гнусавість говорить про реакцію лімфоїдної тканини. Тобто вона збільшилась, аденоїди це називають. Якщо не буде далі хворіти, то аденоїди приходять до норми і дитина перестає гнусавити та кашляти коли лягає спати та просинається. Так реагують діти на хвороби. Але це не нежить.
тогдалия• 05 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну посмотрите нужен ли
Обычно это уже как на осложнения.
Выздоровление ребенку.
Обычно это уже как на осложнения.
Выздоровление ребенку.
Дякую. Згадала ця сама ж лікар молодшій донці при кашлі пульмікорт виписувала, теж тоді здивувалася шо на просто кашель. Також не давала тоді, добре шо по страховій, а то так розоритися можна .
Мабуть, любительниця важкої артилерії, не треба до неї ходити.
Ответ длятогдалия
Боже отето врачи, всех надо ставит под сомнение , какие то время такое, мамочка должна много знать, чтоб не напихать дитю
Володарка мрій• 05 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
А зачем антибиотик без оак и сдвига лейкоцитарной формулы? На авось?
Знаете, меня тоже так не лечили. Больше года мучалась на гормонах и иммуносупресорах. Пока не назначили антибиотик по другому дианозу. И надо же! На третий день я почувствовала себя значительно лучшепо тому диагнозу, который мне лечили неправильно и очень долго. Сдвига лейкоцитарной формулы при этом не было.
Маме лечили коронавирус без антибиотика пока она не стала задыхаться, тоже по крови ничего требующего антибиотика, но именно на нем начала выздоравливать. Так что все индивидуально.
Ответ дляВолодарка мрій
Не знаю, что у вас совпало
БезПаспортаНеПродаю• 05 апреля 2023
Ответ дляЕжеМышь
А как вы лечить собрались? В любом случае что то пить- лекарства, компоты. Если спустя две недели только температура исчезла, я бы не расслаблялась. Есть куча воспалений, не сопровождающихся температурой.. нужно больше данный- анализ крови, снимок
На фіга 3-річній дитині робити сніиок після тижня хвороби?
Нафаня Маня• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Консультувалася з іншим лікарем, то вона сказала почекати, і давати АБ в випадку коли температура більше 5 днів буде.
Более 2 нед- этотвам ни о чем не говорит? Давно надо было дать аб, и ребенок был бы уже здоров
БезПаспортаНеПродаю• 05 апреля 2023
Ответ дляЕжеМышь
Чтоб потом не получить запущенный случай? А то затянут, а потом врачи у них виноваты, что ребенка сложно вытягивали.
Тиждень при ОРВІ - це точно не «запущєнний случай». В кашель в такі терміни теж.