Коко На Страже• 05 апреля 2023

Хто займається дома

Дівчата хто не має часу ,грошей на спортзал,по якій системі ,відео займаєтесь ?
Я раніше займалася під відео Джиліан Майклс
Дуже ефективний курс.
Дама_из_рекламы• 05 апреля 2023
Если эффективно зачем менять? Вы молодец,мне видео дома скучно,хватило может на неделю
Natal_ka91• 05 апреля 2023
Я займалася по Джиліан поки не почало боліти коліно, хоча воно мене ніколи в житті не турбувало. Потім роки 2 лікувала. Десь прочитала, що для її занять треба займатися в кросівках і самостійно більше розминку робити.
Але звісно, плюс в короткотривалості занять.
Поки кращих аніж стара добра Сінді Кроуфорд для себе не знайшла
автор Коко На Страже • 05 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Зараз не можу його скачать
А онлайн воно йде з рекламою ,а це не зручно
Соображалочка• 05 апреля 2023
Опыт и насмотренность. Начиналось все несколько лет назад с Усмановой, Katy Hearn и многих других
Гарнюнька• 05 апреля 2023
Я занимаюсь дома не потому что нет денег, а потому что грудной ребенок. Покупаю тренировки, очень довольна. От Романа Смидюка
автор Коко На Страже • 05 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Можете поділитися посиланням?
Natal_ka91• 05 апреля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Можете поділитися посиланням?
В мене десь є просто відео скачені, але ці заняття є і на ютубі, і в різних джерелах.
автор Коко На Страже • 05 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Знайшла, відгуки 👍
Усміхайлик• 05 апреля 2023
Нравится табата
автор Коко На Страже • 05 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Нравится табата
Дякую, подивлюся
Соображалочка• 05 апреля 2023
Если вы начинающая, то гляньте еще tgym
Найщасливіша• 05 апреля 2023
Я люблю Танью. Tanju dance . Попрыгала с ним плюс отжимания или планка)) ещё тренеровки Криса Хемсворта мне нравятся. Джиллиан меня утомляет . Неинтересно нудно изматывающе
все по ГОСТу!• 05 апреля 2023
Раньше занималась с Джиллиан,результат был,но не тот который я хотела. Ноги стали больше,талия пропала,хоть тело подтянулось и стал очень заметный рельеф. Поэтому,мне идеально подходит Синди Кроуфорд.
chukany• 05 апреля 2023
Ответ дляСоображалочка
Если вы начинающая, то гляньте еще tgym
💥Теж з нею займаюся))
Губки-уточкой• 05 апреля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Те саме. С Джиліан буквально зразу почали боліти суглоби, покинула. Тренування з Сінді класні, але трохи набридають одноманітні. В Аніти Луценко норм в ютюбі ще. Взагалі в ютюбі багато класних, я обирала тренерів на відео не надто перекачаних.