З вишневого садка• 05 апреля 2023

Нанесення організації на гугл мапу. Не працює наразі?

Всіи привіт. Хотіли створити профіль організації на гугл картах, щоб нас знаходили там, а знайома каже, що під час війни це не працює - нові профілі не створюються чи не відзначаються саме на мапі.

Хтось намагався за останій рік?
Tatius_ka• 05 апреля 2023
Все дійсно так:
* нові профілі не створюються (точніше не відображаються)
* зміни не відображаються
* відгуки для українських, рашистських і білорашистських організацій не додаються (точніше їх не видно)

Чеширская кошечка• 05 апреля 2023
Думала що не наноситься, але наш садок який відкрили ось в лютому вже позначений. Його точно не було, приміщенні взяли в оренду осінню.
Бабульція• 05 апреля 2023
У нас адреса змінилась. Все нормально перенесли. Київ.
Tatius_ka• 05 апреля 2023
Ответ дляБабульція
Здивована
Гляньте ще НЕ під своїм акаунтом
Я просто спілкувалась з підтримкою Гугла - і то була їх офіційна відповідь про зміни/відгуки
Бабульція• 05 апреля 2023
Ответ дляTatius_ka
Здивована
Гляньте ще НЕ під своїм акаунтом
Попросила подругу глянути. Все добре, Нова адреса. Ми зміни вносили у жовтні 2022. Може тоді ще було доступно. На сайті змінили адресу і на гугл нову прив´язали.
автор З вишневого садка • 05 апреля 2023
Ответ дляБабульція
Про зміни мені сказали, що з´являються, інколи з запізненням. А от нові профілі нібито не підтверджуються.
Рекомендувала купувати вже створений, але непотрібний акаунт без відгуків і там вносити зміни усі.
Питання яким чином такий шукати.
Заставляличка• 05 апреля 2023
Попробуйте создать. Не отобразится - значит не отобразится. Но функционал урезан.
Старый профиль не покупайте!!! я маркетолог и до войны работала с продвижением по геолокации, поэтому не советую брать уже созданные ранее профили.
Ответ дляЗаставляличка
А чим погано брати вже створений?
Заставляличка• 05 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А чим погано брати вже створений?
могут быть проблемы
- вы измените место (вы же не купите профиль компании, которая расположена в той же точке)
- измените название и данные
Гугл начнет это помечать красным, может не подтверждать, предлагать создать новый профиль, а этот закрыть, если компания переехала и т.д.