Тут іноземні кореспонденти пишуть, що на центральній будівлі Бахмута вже висить російський стяг. Це правда?
Ответ дляРойЛеля
4 дні тому родич вискочив з Бахмуту на пологи дружини. Він в шоці від всього того.
Каже тільки дурень може вірить про перемогу літом. Може і літом, але не цим.
Я щось після розмови і подробиць захандрила, капец.
Так шкода наших людей
но он тоже видит только одну сторону медали и не может знать, что где и как будет. У него война здесь и сейчас.
Рядовых военных не посвящают в военные секреты. Есть приказы, они выполняют.
Ваш психолог• 05 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Мне не нужно смотреть карту, я там вживую все знаю.
Расскажите тогда, чем Волноваха или Северодонецк не наши были?
Уж Север точно побольше Бахмута, с чего на нем заклинило вдруг всех резко?
Тогда (!) нечем и некем было удерживать эти города.Но они наши и тоже важны.И тогда,и сейчас!
Было бы чем удержать тогда,не были бы захвачены Донецк,Марьина,Авдеевка и другие,за которые сейчас отчаянно идут бои.
Ответ дляhrushyk
Цю саму хєрню я читала тут минулого літа
От-от дівчатка,літом супер-переломний позитивний момент для нас,в липні все поміняється кардинально для нас,все піде в позитивну сторону
І що було в липні ?Соледар і котел у Лимані для наших ЗСУ (
Україна звільнила 40% окупованої з 24.02.2022 території. Відвоювала у армії, що до цього була типу другої у світі. Ще насобирала ленд лізу в рашистів
Ответ дляTakamaka
Це скоріш за все традиційна китайська дипломатія. Вчора одне, сьогодні інше, завтра ще щось новеньке. Або говоримо одне, думаємо про друге, маємо на увазі третє, робимо четверте.
Дай-то б-г, щоб правда, але я їм не вірила і не вірю.
Швидше за все. Але це всеодно краще, ніж відкрито бути союзником раші. Все ж певні перепони є.
Ответ дляРеверанс
А скільки наших лягло під Бахмутом?
Вам не цікаво?
Керувати з Києва це ідіотизм.
Це проти своєї армії
Вам не цікаво?
Керувати з Києва це ідіотизм.
Це проти своєї армії
Можно было сразу сдаться, не было бы потерь. Вроде и вы и я не в розовых очках, обе понимаем, что там происходит.
Так как повлиять на ситуацию?
Можно, руководить, удаленно в современной жизни, от этого результат не изменится
Так как повлиять на ситуацию?
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Спілкуюсь звичайно
Так що по другому фронту під час блекауту?
Ответ длячаревна
Так как повлиять на ситуацию?
Декілька сторінок тому хтось розмістив скрін. Його звичайно більшість проігнорувало.
Ответ дляЧашечка кофе
BILD жовте видавництво і його інформатор не знає ситуації на 100%.
Залужний, Сирський, полковник Межевікін, Зеленський як їх політичний керівник, точно більш поінформовані про контекст і ситуацію за будь яких зовнішніх коментаторів та аналітиків.
Тг канал Быть или..
Далі:
По перше. Хочу нагадати, що 15 грудня в інтерв´ю The Economist Залужний сам назвав утримання територій стратегічним завданням, бо ’звільняти території у 10-15 разів важче, ніж їх утримувати’.
По-друге. Ми вже бачили ці розгони про розбіжності між Зеленським і Залужним якраз перед початком Харківського контрнаступу - причому роблять це ті самі персонажі :)
По-четверте. ’Український військовий радник’, на якого посилається Bild, і який говорить про те, що потрібно було відступати три тижні тому, стверджує, що співвідношення російських втрат до українців під Бахмутом складає 7 до 1. Ви мене вибачте, я, звичайно, не військовий радник. Але який ідіот рекомендуватиме відступати від оборонного рубежу, на якому вдається завдавати таких колосальних втрат ворогу
Тг канал Быть или..
Далі:
Справедливості заради, ВВС посилався на дану статтю у Bild власне у своїй статті на цю тему. Виходить, ВВС посилається на жовту пресу?
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Останні строчки треба капсом виділити і все просральщикам писати
Ответ длячаревна
Так как повлиять на ситуацию?
А могли б слухати Залужного і виконувати,що треба.
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Виходить, що так.
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Ви особисто були на ставці та спілкуватися з ним, що так вперто стоїте на своєму?
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Хто розганяє вже рік те, що у Зе конфлікт з Залажним? Русня і послідовники сивочолого… 🤦♀️ Вам не набридло, ні? Чому ваші тезиси завжди тотожні тому, що закидує русня?
У мене все частіше враження, що секта та русня мають одні і ті ж самі методички