Зам. зав. Анонима• Изменено вчера в 20:05
Діти які лізуть в розмови дорослих - ваша думка
Були на вихідних в ресторані із кумами. У них хлопчик 4,9.
Дуже розумний і кмітливий, але звик бути в центрі уваги.
Окрім кумів була ще одна пара з дітьми. Приблизно такого віку, дехто трошки старші.
Діти були в дитячий кімнаті із аніматором.
Періодично приходять попити, поїсти. Дехто з менших підходять до мам, щоб ті відвели до туалету.
Але хлопчик цієї пари періодично підходить до столу в обриває дорослих, репліками : «Слухайте сюди! А тепер я маю щось сказати»
Всі затихають, того, хто говорив обривають на пів слова і слухають історію про садок чи різдвяну колядку. За однією історією іде друга, а потім третя.
Мама дивиться ясними очима, наче зірками.
Тато закохано киває.
У мене була б до моєї дитини досить вирогідність реакція : «Зачекай, дорослі говорять! Тут історії про садок недоречні, може розкажеш діткам? А колядку бабусі наніч по телефону»
У пари хлопчик досить пізній 10 років билися , щоб народити , можливо в цьому причина?
Чи ви вважаєте цілком ок такі перфоманси?
Тато закохано киває.
ДелайКак_Я• вчера в 20:51
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У більшості закладів в Києві є дитячі кімнати, якщо мова про сімейний заклад, а не кабак
Обана. Так слово ’сімейний’ Вам ні на що не натякає? Може сімейний це той де дітей не засовують під плінтус, щоб вони не відсвічували, поки мама підморгує дядьку із іншої сім´ї?
Борисфенка• вчера в 20:53
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тут ви попали, бо це був дитячий день народження і таки все для дітей. Хлопчик був іменинником? Тоді логічно, що він в центрі уваги.
А на майбутнє у вас є два шляхи:
1. Уникати цих батьків з дитиною, щоб у наступні свята не псувати собі настрій.
2. Якщо компанія міцна, то поставити питання руба вже зараз ’Дитина чекає, поки договорить дорослий, перебивати неввічливо’. Інакше будете дивитися на ці бенефіси до 15-річного віку цього хлопчика.
А на майбутнє у вас є два шляхи:
Маю два сина. Старший син, коли був маленький, буквально після 2-3 моїх зауважень, що перебивати дорослих не чемно, стояв тихесенько і чекав, коли ті дорослі наговоряться, щоб сказати щось своє.
Молодшому скоро виповниться 10. Скільки ж я робила тих зауважень (тисячі разів), скільки пояснювала, що так чемні дітки не роблять! Та йому пофіг! Як хоче щось сказати, то пре як танк. Каже, поки ви договорите, я вже забуду, що хотів сказати, а це важливо!
Такий вже характер) Він у всьому такий.
Так що, хто зна, яка дитина у ваших знайомих. Батькам треба шукати золоту середину у вихованні. Але «затикати» дитину - це теж не діло.
Такий вже характер) Він у всьому такий.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 20:53
Ответ дляДелайКак_Я
Так, сімейний.
Діти граються в дитячий кімнаті, там дитяча програма і люди, що слідкують, періодично підбігають до столу.
Або можуть сидіти за столом
В ресторані є дитяче меню.
В туалеті кімната, щоб переодягти малюка.
Для дітей все влаштовано, все зручно , але це не має на меті , щоб ваша солоденька бубочка була гвоздьом програми.
Або можуть сидіти за столом
В ресторані є дитяче меню.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 20:54
Ответ дляБорисфенка
А на майбутнє у вас є два шляхи:
Ні , це не був дитячий день народження, це була зустріч сімей з дітьми.
Жена миллионера• вчера в 20:54
Ответ дляКусюче сонечко
Ну,насправді,так, люди з зп 100-250 тис фунтів. І те що вони приділяють багато уваги дітям це дуже класно.
Ну, ви ж самі розумієте, що це інша ’каста’.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 20:55
Ответ дляnm1976
Такий вже характер) Він у всьому такий.
Цілком погоджуюсь!
Я тут і не пропонувала затикати
Але ж спинити стендап, коли всі занудьгували можна було
Я тут і не пропонувала затикати
Зам. зав. Анонима
• вчера в 20:55
Ответ дляБорисфенка
А на майбутнє у вас є два шляхи:
Наступного разу запропонуємо зустріч без дітей.
Я вчу дитину не перебивати дорослих я чекати доки вони договорять. Виходить поки що не дуже, в 3,5 роки. Ну і так, увагу вона перетягує на себе. Думаю це залежить від кількості соціальних контактів, у нас рідко бувають гості чи ми в гостях. В кафе ходимо в основному сім´єю. Немає нагоди вчитися проводитися серед людей
Але я так розумію що ви більше саме про реакцію батьків. Я такого теж не розумію, для мене адекватна реакція на перебивання ’зачекай поки ми поговоримо’. Колядка чи історія один раз так, далі то вже ту мач
Відкушу все що стирчить• вчера в 20:58
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Можна із ввічливості послухати
Але ж має бути межа
З вересня слухала. Вже не витримую))
Борисфенка• вчера в 20:58
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тоді інша справа, хай з дітьми спілкується.
Це проблема залюблених дітей - їх погано сприймають ровесники і вони лізуть повумнічати до дорослих.
Але якщо ви це скажете батькам, наживете ворогів. Вони лідера вирощують.
Борисфенка• вчера в 21:00
Ответ дляВідкушу все що стирчить
З вересня слухала. Вже не витримую))
А ви її дзеркальце - ’А осьо мій синок, а ось донечка, а ось що у нашому чаті пишуть’.
Вона від вас відчепіться і піде шукати інші вільні вуха.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 21:07
Ответ дляБорисфенка
О господи!
Адекватні люди !
Дуже показово, що з компанії дітей, котрі бавилися, виставу влаштовувати прийшов він один.
Іншим було цікаво в дитячий двіжусі.
Адекватні люди !
Іншим було цікаво в дитячий двіжусі.
Борисфенка• вчера в 21:12
Ответ дляЗам. зав. Анонима
О господи!
Адекватні люди !
Іншим було цікаво в дитячий двіжусі.
Адекватні люди !
Іншим було цікаво в дитячий двіжусі.
Бо дітям цікаво спілкуватися з ровесниками. А цей хлопчик звик, що за ним шлейф носять, діти так не роблять.
Свекруня• вчера в 21:12
Автор, вас современные родители в большинсиве своем не поймут. В моем детстве когда взрослые сидели на кухне и говорили страшно было воды пойти попросить, не то что трындеть свои истории, хотя я тоже была таким скажем не молчаливым ребенком со своим мнением. Но сейчас - это звиздец полный. Особенно бесит такое поведение детей в общественных местах и в компаниях где собрались разные люди, а не только самые близкие с которыми каждый день на связи.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 21:17
Ответ дляСвекруня
Мені ніколи не було страшно підійти.
Але я розуміла, що це неприйнятно
Я не памʼятаю як було в 5 років. І тут мова не про дитину , а про реакцію батьків.
Я не кажу , що прямо заткнути.
Але одного вірша було цілком достатньо.
Віршом і колесом обійшлись би.
Але перформанс на 20 хвилин, то було зайве
Але я розуміла, що це неприйнятно
Я не кажу , що прямо заткнути.
Але одного вірша було цілком достатньо.
Віршом і колесом обійшлись би.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 21:16
Ответ дляБорисфенка
І ті діти виросли з братами і сестрами.
У одній сімʼї троє, у нас - двоє
І там він один єдиний
У одній сімʼї троє, у нас - двоє
І там він один єдиний
Борисфенка• вчера в 21:19
Ответ дляЗам. зав. Анонима
І ті діти виросли з братами і сестрами.
У одній сімʼї троє, у нас - двоє
І там він один єдиний
У одній сімʼї троє, у нас - двоє
І там він один єдиний
І це також, одна дитина у родині, світ крутиться навколо нього.
Нічого ви не зробите, просто уникайте ролі глядача цієї дитини.
Пес Патрон• вчера в 21:56
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А мені цікаво було дослухати, як розповідав один з гостей про недавню подорож
Что вам мешало продолжить разговор?и вообще почему не собраться без детей
Зам. зав. Анонима
• вчера в 22:00
Ответ дляПес Патрон
Зібратися без дітей- чудова ідея.
Наступного разу запропонуємо
Зам. зав. Анонима
• вчера в 22:04
Ответ дляПес Патрон
Мені заважає не сам факт, що дитина підійшла і щось сказала. Мене збиває те, що дорослу розмову обривають посеред думки і повністю перемикаються, а потім очікують, що ми просто «продовжимо далі», ніби нічого не сталося. Розмова — це не кнопка паузи: коли втрачається контекст, емоційний тон і логіка, повернутися в ту ж точку вже складно. До того ж виникає відчуття, що будь-якої миті тебе знову можуть перебити, тому люди починають говорити уривками або взагалі замовкають. Для мене це питання не дітей, а меж і поваги до тих, хто вже говорить. Дитина може бути важливою, але не за рахунок того, що доросла комунікація постійно знецінюється.
Пес Патрон• вчера в 22:22
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Зібратися без дітей- чудова ідея.
Наступного разу запропонуємо
Это очевидная идея,собираться без детей,если это не детский праздник
Зяблик протестант• вчера в 22:30
Я не люблю коли діти довго триндять. Моя мала дуже говорлива, я слухаю але іноді вона починає просто нести бредятіну, що в мене втрачається розуміння до чого це все. В такі моменти мене ніби цигани заговорили, я не розумію що відбувається і хто я така. Тоді я кажу говорити чисто по суті, по темі а не на ходу щось видумувати.
У моєї знайомої сину близько 6 років, це пісєць. Я коли приходжу до неї, я не можу з нею взагалі поговорити-він прямо не дає слова вставити їй, тільки про нього, і навіть якщо я можу 10 хвилин його послухати, або подивитись його нові іграшки , всеодно він не відчіпляється, він тупо сідає між нами і каже мені «ти слухай що я кажу, ти маму не слухай, а от у мене…» і вона сидить червона, нічого зробити не може чи не хоче. Але я б вже в дитячу кімнату чи хз що ще.
У мене складається враження, що вона взагалі в сім’ї права голосу не має, бо звідки може бути ставлення і нерозуміння що до мами прийшли а не до нього.
Зам. зав. Анонима
• вчера в 22:33
Ответ дляПес Патрон
Решта 5 дітей нікому не дошкуляли.
Поїли і бавилися. Чудово провели час.
Можливо було б доцільно без пари із надокучливою дитиною.
Але прикро.
Поїли і бавилися. Чудово провели час.
Але прикро.
Пес Патрон• вчера в 22:33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Решта 5 дітей нікому не дошкуляли.
Поїли і бавилися. Чудово провели час.
Але прикро.
Поїли і бавилися. Чудово провели час.
Але прикро.
Ну такое,все равно подбегают перекусить и тд
Если что у меня трое и у друзей всех 2-5 детей
Зам. зав. Анонима
• вчера в 22:34
Ответ дляПес Патрон
Ну нічого, підбігли до мами на вушко
Кружите меня,кружите• вчера в 22:50
Ответ дляКусюче сонечко
Ніхто виступів автору не влаштовував, хлопчика ігнорували увесь вечір,він хотів спілкуватися. За кордоном теж є маргінальні родини:)
Ви були в маргінальних? Співчуваю.
Я була в родинах професорів університету. Чудові виховані діти. Жодних показових виступів ніхто не влаштовував
Зам. зав. Анонима
• вчера в 22:52
Ответ дляКружите меня,кружите
❝ Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши... пардон, как крисы... Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но... зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет! ❞
Голохвастов(с)😂
Зам. зав. Анонима
• вчера в 22:55
Ответ дляБасноплетка
Нормальною реакцією дійсно дорослих людей, було б вислухати дитину, а не закрити їй рота
А якщо дитину просто не переслухати?
Чи це привід робити з вечора дитячий стендап?