Тут іноземні кореспонденти пишуть, що на центральній будівлі Бахмута вже висить російський стяг. Це правда?
Ответ дляПавела
Цікаво чи це правда чи некоректний переклад.
Це скоріш за все традиційна китайська дипломатія. Вчора одне, сьогодні інше, завтра ще щось новеньке. Або говоримо одне, думаємо про друге, маємо на увазі третє, робимо четверте.
Дай-то б-г, щоб правда, але я їм не вірила і не вірю.
Папоротник• 05 апреля 2023
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
Те ж саме, нажаль, можу сказати про навчання в військових вузах. Совковий совок, підстаркуваті кабінетні хєнєрали практикують легендарні способи здачі сесій. Нічого там ніхто навіть не намагається реформувати.
Stefaniya K.• 05 апреля 2023
Ответ дляГитаристка
ото шо зимою було, то для вас не вхлам? чи ви жили в будинку,який підлючений до мереж державної інфраструктури? Я посивіла і постаріла за ті три місяці без світла і так конкретно, що доводиться тепер фарбуватися.
???Шок,если честно.Нельзя так,вы не выехали к родным в дом или не купили аккум?Зима нормальная была,к примеру,мои квартиранты говорили,что свет вообще не отключали,хоть у нас простой дом.А мы по графику жили,но всякие штуки подключали и с инетом постоянно.Уже и забыли за те неудобства.Сейчас фонари на улицах ночью,Лас Вегас,не экономят совсем..
Stefaniya K.• 05 апреля 2023
Ответ дляМайя15
Я тоже слышала ,что сначала ЗСУ возьмут Крым ,а потом аж восток
Уряяяяяяяяяяяяяяяяяя
Ответ дляЧашечка кофе
Якщо командування прийняло рішення утримувати ту чи іншу ділянку значить вони бачать у цьому необхідність. Мабуть, вони знають краще, ніж генерали дивану
Ну, дай бог, чтобы было так. В начале войны,в 14-15-м я уже обжигалась на таком ’ необходимо’.
Очень хочу быть неправой сейчас.
Ответ дляPiracanta
Ну у вас усі такі прогнози. Ви тут для того, щоб більше жаху на українців нагнати і щоб вони зневірились. Але дуже неправдоподібно виглядаєте. Міняйте тактику.
А я тему не створювала.
Не всі як ви хочуть жити в окулярах. Всі мислячі вже давно зрозуміли, а хтось продовжує слину пускати.
Яка тактика? Про що ви?!
Ответ дляРойЛеля
4 дні тому родич вискочив з Бахмуту на пологи дружини. Він в шоці від всього того.
Каже тільки дурень може вірить про перемогу літом. Може і літом, але не цим.
Я щось після розмови і подробиць захандрила, капец.
Так шкода наших людей
Блин, а я так верила пусть не в лето, но в осень. Подруга в Германии, говорит, что все немцы говорят об окончании войны осенью, даже в джоб центр не отправляют свежеприехавших.
А что он рассказывал, что вы захандрили?
Гитаристка• 05 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
вы с предыдущих ников и про молоко копеечное писали и про победу в марте. Нет, ото что было с генераторами, аккумуляторами и даже солнечными батареями ( у меня все есть) - это не жизнь, а издевательство.
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляShaan
Військовий з Бахмуту не знає і не може знати повну ситуацію на полі бою
Stefaniya K.• 05 апреля 2023
Ответ дляГитаристка
Не совсем поняла,я на форуме давным давно.Люди теряют телефоны,забывают пароли вообще то.Не заходят по долгу.Вы не правы,но не мне судить
Ответ дляПапоротник
Ну от, Ви мене прочитали поміж рядків
, не буду називати відомство, але лише чудо все розставить на свої місця. Ще є знайомий, який працює над поставками бпла, мин.літом казав, що їздити в МО підписувати фінансування, це так наче ти їм вічно щось винен, лиш погляди: а шо я буду с єтого іметь, зараз ситуація краща, але морочно все одно бардак
Ответ дляРойЛеля
Так шкода наших людей
І я б написала багато жорстокої правди. Але не хочу отримати років 15.
П.С. Пощастило Вашому родичу, зо вдалося втскочити
Ответ дляI_am_Ukrainian
Потому что начнут на нас давить договариваться с русней. Русня выдаст Бахмут как свое преимущество на фронте. Китай тоже за этим следит поэтому шаг вперед, шаг назад, и вашим, и нашим. Зе прямым текстом все в интервью сказал.
Удалено администрацией...
Ответ дляSanechko
Ну, як сказать. В пятницю знову їде. Потримав новонароджену донечку і знову туди. Ми всі переживаємо, але в нього настрой позитивний. Він знає що переможемо, але не так швидко як хотілось би і не вірить, що вче заберемо.
Дай Боже тільки б вижити
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Виключіть, будь ласка, Прямий канал. Там ще і не таке розкажуть
Ответ дляShaan
Та тут хіба можна писати. Одразу в списки заносять. Перемога буде, але не літом каже.
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
А скільки наших лягло під Бахмутом?
Вам не цікаво?
Керувати з Києва це ідіотизм.
Це проти своєї армії
Вам не цікаво?
Керувати з Києва це ідіотизм.
Це проти своєї армії
У напрямку Бахмута є свій командувач, який бачить ситуацію особисто, а не дивані від прямого, 5 та еспресо тв
Ответ длячир
ХЗ.
Президент России Владимир Путин 5 апреля выступит с большой, объемной речью в Большом Кремлевском дворце. Об этом сообщил пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков в ходе конференц-колла. (с0
Если что-то и будет, то как всегда ни о чем. Он же не будет рассказывать реальные сведения или планы. Бла бла для поддержки патриотического духа.
Ответ дляSanechko
Родичу то пощастило вискочити, він виїзжав вночі, без фар. А товариші які за ними їхали, то відбулись переляком і травмами, бо машина в повітря, встигли вискочити.
Не уявляю що щодня переживають там наші люди