Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
джоггеры HM, размер 7-8 лет, рост 128-134(хорошие в длине),талия никак не затягивается. внутри утеплены(как байка), талия 63см
4500грн
джоггеры Next, спортивные штаны на флисе рост до 176 см(С размер),цвета: серый и темно-синий
состав ткани: 80% хлопок, 20% полиэстер
450грн/1 шт,
набор 2 шт - для мальчиков или девочек трикотажные брюки НМ,
100% хлопок, цвет темно-серый и серый, размер указан 12-13 лет,маломерят-идут на рост до 152 см, замеры:
Полуобхват талии 35 см, п/о бедер 44 см, длина: пояс 5 и 85см по боковому шву(90 см с поясом)
утягиваются по талии,по бокам врезные карманы
650 грн за две штуки
куртка демисезонная H&M С- М,брала подростку,неподошедшую продаю. 1200грн
4500грн
состав ткани: 80% хлопок, 20% полиэстер
450грн/1 шт,
650 грн за две штуки
класс123-7dcf• 30 января 2024
Шкіряні босоніжки для дівчинки Michael Kors 35 розмір. По стільці 23 см. Верх -натуральна шкіра. Колір білий з золотим. Нові. Оригінал! Ціна 1000грн.
Продам за акційною ціною 3890грн!!! дійсно шикарне пальто ТМ VAM - це хороший і доволі відомий український виробник (ось посилання на дану модель пальто на оф. сайті, там воно коштує 6450грн.: ).
Розмір 44 укр., 38 євро - ПОВНОМІРНИЙ! - на ОГ до 92-93см. включно, ОБ до 102-103см. включно.
Шикарна тканина з альпакою (склад: 50% вовна; 20% альпака; 30% віскоза)
Неймовірно легка прекрасна сукня H&M із 100% бавовни, розмір XS, але доволі повномірна і спокійно підійде на розмір S. Фото взагалі не відображає реальний колір: насичений синій в комбінації з білим - в такому морському стилі, а також яка чудова тканина по якості - дуже легка, шліфована бавовна - це найкращий варіант на спекотне літо.