Я така бойова• 05 апреля 2023
Сниться що я зустрічаюсь уві сні з нечистю продовження всередині
Раніше було в ролі моєї бабусі, яку я любила (вона померла) Але робить і каже ..і вираз обличчя, не такий як у неї..хоча на вид вона, або ховає обличчя під шапкою. Не випускає мене з хати, і я бачу годинник який застиг на одному часі і не рухається. Тепер вже вдруге - що я гуляю вночі по сільській вулиці де вона колись жила, але людей нема...і якісь монстри там. Знову дивлюсь на годинник періодично - час стоїть. І я не можу втікти. Тільки коли розумію що робиться - починаю молитву говорити уві сні ..і тільки тоді вдається втікти від цього і проснутись. Що це таке? Раніше були кошмари звісно...але не настільки. І я ще не молилась уві сні аби проснутись...
Фрекен бок• 05 апреля 2023
автор моліться
замовте 40 уст
за бабусю свічку
Можливо вас бабуся попереджає
годинник який зупинився - поганий знак уві сні
замовте 40 уст
за бабусю свічку
Можливо вас бабуся попереджає
Бабуся Бетман• 06 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
автор моліться
замовте 40 уст
за бабусю свічку
Можливо вас бабуся попереджає
замовте 40 уст
за бабусю свічку
Можливо вас бабуся попереджає
Вы Правы!
Бабуся Бетман• 06 апреля 2023
Автор! Вы лучше знаете вашу ситуацию. Подумайте! Что вас держит и не пускает, обстоятельства какие то. Вы заложница чего то. Может своих каких то убеждений, которые не пускают вас и не дают вам двигаться вперед.