Пишу_граммотно!• 05 апреля 2023
Виплати ООН для ВПО
Чи можливо зараз оформити виплати від ООН чи Червоного Хреста,можливо інших організацій?
Раніше через є-допомога ,а зараз як? Київ
Ластовиння• 05 апреля 2023
сегодня только говорила по телефону с представительством оон
если уже получали ,то повторно не дадут,хотя в интернете видела инфу что дают повторно при доходе ниже прожиточного минимума
Лунтик-паунтик• 05 апреля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Оформити можна, але коли чекати щось?
Я в прошлом году летом оформляла, вот только первая выплата пришла, я уже и не надеялась даже. Действительно очень долго
Чарівне зіллячко• 05 апреля 2023
Ответ дляЛастовиння
А де знайти таку інформацію?
Ластовиння• 05 апреля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А де знайти таку інформацію?
вы о чем?я же написала,что в оон мне сказали ,что второй раз не дадут,информация не достоверная
Юлия -c953• 05 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Норвезька була до 20.03
Долго ждали. Я почти месяц назад заявку отправила
сказочное_Бали• 05 апреля 2023
Ой, я подавала минулоріч, отримала у грудні від угорської ради (оформила у жовтні), до цього усюди ігнор, навіть відмову на надсилають, цього року заповнила nrc ще раз (в минулому році не дали), не розумію як вони там вибирають, є знайомі що три-чотири рази по три місяці отримували, а комусь взагалі не дають, хоча підпадають під категорії вразливості.
Робот Вертер• 05 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Доречі, є-допомога з червня світиться «заявка прийнята»
Потому что гос сайт ,по факту )все через жопу )