Вітаю. Чи приходили комусь за березень борги по соц.виплатам- пенсії з інвалідності? Наче писали, що вчора було фінансування, так чи ні, незрозуміло.
Ответ дляToonika
Могли перестать выплачивать, приходило смс , что нужно актуализировать данные, в собесе сказали, месяца полтора на это.
Дякую. Взагалі по Харк.та Херсон.області вже другий місяць чомусь затримка. В мене наче довічно, та нічого не приходило.. запитаю у соцзахисті.
Allka- skakalka• 05 апреля 2023
Ответ дляSaня
Потому что дают по алфавиту и,мы в хвосте получаемая , постоянно задерживают