Мир Мир Мир!• 05 апреля 2023

У куми всі продукти з села,сестра фарбує їй волосся і манікюр.Безкоштовно.

Хвалиться,що гарна економія в наш час.Син її як голова колгоспу,щоки червоні,а мій худенький і блідий.При путьових батьках ,дружній родині і жити можна.А тут все самі тягнем...
Без образів• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Кумам батьки хату нову побудували,на авто допомогли.Тягнуть все в дім,а тут..Ненавиджу просто.Свекор гуляв по молодицях все життя і пив ,свекруня обрала з двох синів одного любимчимка-алкаша закодірованого і все для синульки,а з нас тільки тягнули.Мого батька вбили ще молодим,мати -і мамою важко назвати,а після інсульту все на наших плечах.Спадка-нуль.Свекруня все алкашу переписала ,а моя має сарай з 2 кімнат і каже,на церкву перепишу.Уявіть.Наболіло.Довго плакала роками,терпіла скільки і обзивали,ображали.Суки всі..Вибачте...
Год как могли уехать и нормально жить

Svetlana-7070• 05 апреля 2023
Після червоної риби в корзинах в супермаркеті і кави в кав´ярні, ви топ 😂😂😂😂😂 ні ви переплюнули😂
автор Мир Мир Мир! • 05 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
Зорати, виполоти, посадити, поливати, або щодня носити воду або полив організувати, знов полоти, проріджувати, поливати, полоти, підв´язати, побризкати ядами, підгорнути, поливати, полоти, викопати, зібрати, висушити. А воно не вродить, або дрібне, або якийсь пересорт.
У них техніка і всі зручності.Ніто там не напрягається.Все налагоджено.Я була в них у гостях.Гарна родина,стосунки,підтримка.
Мама Чели• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну, звичайно, воно все саме робиться.
Гарачий Чокалад• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Так Ви свій вибір робили коли заміж шли
Редисочка• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Це не ваша вина,шо у вас такі батьки. Кумі повезло народитись в іншій родині. А от заздрити це погана риса
автор Мир Мир Мир! • 05 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Год как могли уехать и нормально жить
Та не бідуємо ми.Самі стягнулись на житло,машину.Не збираємось їхати нікуди.
ЧупакабраЗеБест• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Обідно.Ще й матері допомогаєм.А ніхто в житті не допоміг навіть в важку хвилину.Кажу чоловікові,ми якісь терпіли чи карма така
согласна с вами. а еще меня удивляют подружки из категории вашей кумы, которые меня спрашивают ’а вы яблука купляете?’,
нетблеать воруем.
при чем это близкие подруги, которые знают что нам в этой жизни никто не помогает даже добрым словом.
Україна наше все• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну то купіть техніку й працюйте, не напрягаючись, і у вас буде все своє)

Корсет_на_шурупах• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Вы как маленькая, всегда будут люди, которым больше повезло, лучше живут, дети умнее, родители богаче. Если всем завидовать, то крыша может поехать.
Хлопаю ресницами• 05 апреля 2023
Я дочке 500 грн за маникюр плачу, наверное со стороны думают что я путевая мама
Трахтибидох• 05 апреля 2023
Це в нас такий цікавий сусід. Батьки сусідки фермери, ЩОДНЯ возять торби:молоко, яйця, курятина, всі овочі і фрукти. А сусід розказує , що він все сам, і ні копійки в тестя не бере
Автор, дивіться і старайтеся, щоб і ви могли своїм дітям торби тягати і допомагати
долой_лама• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
То самі пофарбуйте собі волосся. В чому проблема?
Корсет_на_шурупах• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Вот у вас есть муж, наверное и дети есть. А у кого и этого нет.
долой_лама• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
То а чому взагалі проблема тоді? Радіти треба, що все самі змогли. А у Вас все з ніг на голову
scsv1347• 05 апреля 2023
Есть у нас кумовья, оба из села. Кум 120 кг, жена ещё больше. Оба не работают лет 10, может и дольше. Все продукты из села, ещё и деньги передают. Квартиру им купили и всё в неё.
Я эту семейку терпеть не могу. Не потому что завидую. Просто мне они противны. Интеллект, как у курки, поговорить не о чем.
Это друг моего мужа, вместе учились в техникуме.
Там родители пашут, как проклятые. Не хотела бы себе таких детей. Да и родители не вечны.
ПАЦАНКА О• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Не варто саме кумі заздрити. По перше, це близька вам людина. По друге, це на даному етапі так, в кожного життя може змінитися так, що ви не захочете ’помінятися місцями’.
Емоції ваші розумію, але не кума єдина, безліч людей живуть краще, якщо порівнювати з собою.
автор Мир Мир Мир! • 05 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Самі з нуля карабкаємося,та ще і батьків тягнемо,а потрібно думати ,щоб дитині щось дати.І ще дитину хочеться.І так життя проходить.Доброго слова за все життя не почули,і ні копійки.
долой_лама• 05 апреля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Тим більше у кожного є свої проблеми. Тільки хтось сприймає це як виклик життя і мовчки його долає, а хтось (не будем тикать пальцями) страдає по кожному пчиху

автор Мир Мир Мир! • 05 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
Мені гівна винось після таких’мамаш’,бо що люди скажуть?
Ужгород• 05 апреля 2023
Ответ дляРубаю олівлє
А в селі де воно зявилось. Біля цього всього танцювати ще требв як проклята.
Що да, то да. Ось сидимо з чоловіком і немає сил додому зайти. Перекопали частину городу, засадили бараболю, поскородили. Прополола теплиці, обрізали стару вишню. Посадила цибулю і всю зелень. Підмела подвір´я. А ще хата і їжа. Завтра на роботу...
І це початок... Розсада пре.
Люблю ВалЄру• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
так на ту техніку спочатку треба було заробити,ви про це не думали? а так побійтеся бога,у вас є 2 руки,2 ноги і стріха над головою( багато людей без того і не ниють)
долой_лама• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А інші матерів під паркан викидають, чи шо?
автор Мир Мир Мир! • 05 апреля 2023
Я їх ненавиджу,просто ненавиджу.Цих трутнів ,ледацюх,проститутів,ласкавого слова не сказали.Я на похоронах спокійно видихну,але ще вік мучиться
Люблю ВалЄру• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
то не допомагайте тепер,якщо свекруха і мама були такі
Люблю ВалЄру• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
а вам важливо що люди скажуть?
Мамаша в бигудях• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Мой муж раньше тоже обижался на жизнь, что ему самому приходится карабкаться в то время как вокруг людям помогают родные. Жаловался, что копейки ему никто не дал... Потом мы всё нажитое потеряли в прошлом году. Сейчас в Европе, очень много всего нам отдали бесплатно, и всю мебель, и всю технику, и пособие есть.. но...
Автор, не гневите бога и радуйтесь тому, что вы живы -здоровы и дома со всем своим имуществом.
ПАЦАНКА О• 05 апреля 2023
А про червоні щоки, то згадала свою тьотю і її дочок (моїх двоюрідних сестер).
З дитинства вони бліді, худорляві, з постійними синцями під очима. Будь яка втома чи недосип одразу на обличчі відображається. Такий типаж.
І я з дитинства з щоками і зайвою вагою, на гормонах і маю інвалідність. При цьому навіть з температурою 40 чи коли мені хижо я виглядаю нормально. Такий типаж+зайва вага+гормони.
І от я з дитинства від тьоті і сестер чую, що я гарно виглядаю і без синців під очима, на відміну від них. Це вже як якийсь докір звучить. При цьому я потрохи старію, сивію, виглядаю старшою і почуваюся не дуже. Але мені вже аж незручно ’гарно виглядати’ і одночасно не розумію, чому по замовчуванню мала б виглядати погано .
В усьому іншому чудові люди і в нас хороші стосунки, в скрутний час вони безліч разів приходили на допомогу.
Добро с Кулаками• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Вам карма заважає навчитись манікюр собі робити та пофарбуватись вдома? Про свої продукти вже мовчу, бо вони ж не з неба падають. Чому ви заздріте? Вони залежні, а ви ні. Ви що погодитесь свою волю віддати за їжу і манікюр?
Люблю ВалЄру• 05 апреля 2023
Ответ дляУжгород
І це початок... Розсада пре.
Ви звідки , бо у нас так мете цілий день сьогодні,25 см снігу