Мир Мир Мир!• 05 апреля 2023
У куми всі продукти з села,сестра фарбує їй волосся і манікюр.Безкоштовно.
Хвалиться,що гарна економія в наш час.Син її як голова колгоспу,щоки червоні,а мій худенький і блідий.При путьових батьках ,дружній родині і жити можна.А тут все самі тягнем...
Мир Мир Мир!
• 05 апреля 2023
Обідно.Ще й матері допомогаєм.А ніхто в житті не допоміг навіть в важку хвилину.Кажу чоловікові,ми якісь терпіли чи карма така
Капитанша• 05 апреля 2023
А у кого-то личный самолет есть, и он летает на нем на собственный остров. Какая боль 😄
Сито для думок• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Вы достойны того, чем сами наполнены.
звездная галактика• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
тю. всегда были те, кто жил лучше
Рубаю олівлє• 05 апреля 2023
А в селі де воно зявилось. Біля цього всього танцювати ще требв як проклята.
Мама Чели• 05 апреля 2023
Ага, капуста сама на городі з´являється, а потім сама в погріб збирається, шинкується, кваситься. І помідори так само, шо вже казати про картоплю. Все саме. І тягнуть нічого не треба.
Хвігура мічти• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви праві-карма така.
Не заздріть,а робіть так щоб і у вас все було,своїми силами.
САМ_ТАКОЙ• 05 апреля 2023
Потрібно думати не про економію, а про більший заробіток. Слава Богу, що мені не доводиться когось наполягати, щоб мені безкоштовно пофарбували волосся.
Рубаю олівлє• 05 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
От і я про це написала))
Дякую, я краще зароблю і куплю це все.
Как_б_не_так• 05 апреля 2023
Ото у вас заздрість. Я б таку «подругу» не тримала біля себе
Хоча… ви одна одної варті
Барабан для дорослих• 05 апреля 2023
Города можна посадити,то не проблема,будете і ви мати своє.Я хотіла-саджу.Ну в цьому році вийшло дуже вигідно,але то з неба не падає.ну в мене безвихідь,бо я сама ставлю на ноги дітей.
ФсеСама• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
вы хотите, чтобы муж не напрягался, а жил за счет стариков?
кстати, мужа можно заставить вам волосы красить. бесплатно тоже будет
Ответ дляБарабан для дорослих
Посадити то одне, а от глядіти той город, я раніше ненавиділа) Тепер би гляділа.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 05 апреля 2023
Ключевое слово здесь путевые родители. С такими как у нас с мужем, только палки в колеса.
Барабан для дорослих• 05 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Так,то важко.
Апофиозная• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Чьей матери помогаете?
Зачем? Какие отношения?
Мама Чели• 05 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Зорати, виполоти, посадити, поливати, або щодня носити воду або полив організувати, знов полоти, проріджувати, поливати, полоти, підв´язати, побризкати ядами, підгорнути, поливати, полоти, викопати, зібрати, висушити. А воно не вродить, або дрібне, або якийсь пересорт.
Злюсь до кипіння• 05 апреля 2023
Заведіть самі господарство в станьте такими ж батьками помагаючими своїм дітям. Це ж так просто і головне легко))
Мир Мир Мир!
• 05 апреля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Кумам батьки хату нову побудували,на авто допомогли.Тягнуть все в дім,а тут..Ненавиджу просто.Свекор гуляв по молодицях все життя і пив ,свекруня обрала з двох синів одного любимчимка-алкаша закодірованого і все для синульки,а з нас тільки тягнули.Мого батька вбили ще молодим,мати -і мамою важко назвати,а після інсульту все на наших плечах.Спадка-нуль.Свекруня все алкашу переписала ,а моя має сарай з 2 кімнат і каже,на церкву перепишу.Уявіть.Наболіло.Довго плакала роками,терпіла скільки і обзивали,ображали.Суки всі..Вибачте...