Мир Мир Мир!• 05 апреля 2023
У куми всі продукти з села,сестра фарбує їй волосся і манікюр.Безкоштовно.
Хвалиться,що гарна економія в наш час.Син її як голова колгоспу,щоки червоні,а мій худенький і блідий.При путьових батьках ,дружній родині і жити можна.А тут все самі тягнем...
Карма хамелеона• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Самі з нуля карабкаємося,та ще і батьків тягнемо,а потрібно думати ,щоб дитині щось дати.І ще дитину хочеться.І так життя проходить.Доброго слова за все життя не почули,і ні копійки.
А нащо тоді тягнете батьків при такому ставленні? Вкладайте гроші у дитину. Матір хай доглядають за її хату, свекрусі не давати. Чого вони тягнуть з вас взагалі?
Добро с Кулаками• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Кумам батьки хату нову побудували,на авто допомогли.Тягнуть все в дім,а тут..Ненавиджу просто.Свекор гуляв по молодицях все життя і пив ,свекруня обрала з двох синів одного любимчимка-алкаша закодірованого і все для синульки,а з нас тільки тягнули.Мого батька вбили ще молодим,мати -і мамою важко назвати,а після інсульту все на наших плечах.Спадка-нуль.Свекруня все алкашу переписала ,а моя має сарай з 2 кімнат і каже,на церкву перепишу.Уявіть.Наболіло.Довго плакала роками,терпіла скільки і обзивали,ображали.Суки всі..Вибачте...
Я вас не розумію. Я все життя тяглась до того щоб бути самостійною. Я не можу нажаль похвалитись що видряпалась, бо досі приймаю допомогу, хоча не випрошую її і не скаржуся. Але і сама люблю допомогти. А я дурна, бо мене гризе коли мені допомагають рідні, особливо коли я б сама хотіла допомогти.
Жертва интернета• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Обідно.Ще й матері допомогаєм.А ніхто в житті не допоміг навіть в важку хвилину.Кажу чоловікові,ми якісь терпіли чи карма така
а вам що чоловік недопомагає?він вам-ви йому...яку ще допомогу чекаєте
Жертва интернета• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
а хтось хороший є?
долой_лама• 05 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви звідки , бо у нас так мете цілий день сьогодні,25 см снігу
Де? В центрі України така теплинь цілий день
ГЛЮкоза• 05 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
Хмельницький наприклад) снігу намело повно. З ночі не переставав
Мальчижка• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну вы сами заработаете, а алкаш тоже ребенок и что ему бомжевать? У всех своя судьба, не гневите бога, сделайте выводы и стройте свое по другому.
Забризкана водою• 05 апреля 2023
Доход в среднем 3000 не гривен. крашу волосы сама и делаю маникюр тоже не из экономии, а просто ненавижу переться куда то, к кому то что б меня там два часа трогали, и на уши приседали.я бы и за доплату на это не подписалась. Что правда есть люди которые не способны покрасится самостояельно и страдают от этого? от же ж драмма...
Трахтибидох• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Відпустіть, таке важко носити в собі. Живіть не озираючись. Вам самій стане легше... бітьки різні. Але наше життя в нас в руках.
Як мій чоловік каже про батька, який його і матір бив, закривав в погребі, кричав і залякував - дякую, що не вбив.
Смайликівна• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Терпилы скорее всего
Люблю ВалЄру• 05 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
ми практично центр\Хмекльницький--в нас снігопад і холодрига
Добра всем!• 05 апреля 2023
То підіть вивчиться на перукаря та манікюрщицю, будете робити собі манікюр, стригти всю сім’ю, себе фарбувати. Теж економія буде
А якщо ще й на швачку - взагалі краса!
П´яна вишня• 05 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Вы тролите?
Вряд ли
Люди и правду завидуют и сравнивают
Карма хамелеона• 05 апреля 2023
Ответ дляVera83
Всегда удивлялась этой особенности у людей - завидовать не миллиардерам, арабским шейхам, а соседу, у которого зарплата на пару гривен выше или машина на пару лет новее
Как можно завидовать арабскому шейху? Это ж абсурдно, не знаешь с чего начинать завидовать
П´яна вишня• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Сколько вам лет сейчас ?
Сколько лет так жили ?
долой_лама• 05 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну ми в Черкасах. Зараз (коли вже стемніло) в нас +11. Вдень було взагалі жарко
Ужгород• 05 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Зі сходу. В нас так на минулому тижні мело, але за день все розтануло. Тут вже два дні було сухо, то ми швиденько в город, бо далі знову дощі.
Біле пальто• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Автор, ну немає рівності в житті. Пора вже це прийняти, ви доросла людина.
У когось діти здорові, у когось хворі, а в когось взагалі немає. У когось є чоловік хороший, а хтось в 30 овдовів. По різному буває.
Краще подумайте не про те чого у вас немає, а про те, що у вас є. Допомагає.
Королева Сарказма• 05 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
так чого за бідного виходили, треба була за багатого і жили б краще...
по темі чим ви наповнені то і маєте
ХаДиДиШь• 05 апреля 2023
Ответ длядолой_лама
Хмельницький). Двічі відкопували машину). Мете….)))
Мир Мир Мир!
• 05 апреля 2023
Ответ дляБіле пальто
Дякую вам,так завжди думаю.Скільки горя кругом..Але куди не подивись-у всіх батьки нормальні,а тут як пороблено-не любимі діти.
Докладальниця• 06 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Це в нас такий цікавий сусід. Батьки сусідки фермери, ЩОДНЯ возять торби:молоко, яйця, курятина, всі овочі і фрукти. А сусід розказує , що він все сам, і ні копійки в тестя не бере
Автор, дивіться і старайтеся, щоб і ви могли своїм дітям торби тягати і допомагати
ну то він гроші і не бере. а продукти бере дочка.
Заліковий троль• 08 апреля 2023
Пара маленьких свинок по 10 кг- 8000. А їх ще рік потрібно кормити. Ото економія))