КараПузовна• 06 апреля 2023
Допоможіть вирішити задачу
Хлопець із синдромом Туретта зайшов в продуктовий магазин. Він через свою необережність розлив пачку молока на підлогу та втік. Біля нього стояв бідний дідусь який просто побачив це. Камери спостереження на жаль не працювали в цей день у магазині. В цей час проходила адміністрація і побачивши це звинуватила дідуся і змусила його заплатити за молоко. А дідусь мав лише 15 грн у гаманці. А молоко коштує 60 грн. Питання: Як дідусеві довести свою невинність і не платити за молоко?
Лепетун• 06 апреля 2023
Напомнить администрации, что покупатель не несет ответственности за порчу товара, если это не было сделано преднамеренно.