черная мамба• 06 апреля 2023
ФОП, консультація
Декілька років займаюсь продажами в інтернеті. Зараз, як то кажуть, хочу узаконити це.
Хочу відкрити ФОП. Знайома каже, щоб відкривала на маму-пенсіонерку, що вигідніше. А я не можу знайти чим саме вигідніше. Це перше питання.
А друге питання.
При невеликом обороті ( не в міліонах в рік), 2 група, яку суму в місяць я маю споачувати?
І третє питання.
Скільки коштують послуги бухгалтера, який веде ФОП?
А друге питання.
І третє питання.
ПочтальЁнша• 06 апреля 2023
Бухгалтер вам не нужен, разберетесь сами
Если на вас то 20% от минимальной зарплаты налог и 22% есв. Если на маму то есв не надо
черная мамба
• 06 апреля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Це в місяць?
Юлия Крамарева• 06 апреля 2023
На 2 групі єдиного податку ви сплачуєте 20% від мінімальної з/п,це максимальна ставка,може бути й менше.ЄСВ за себе сплачуєте,якщо потрібен страховий стаж для пенсії,декретних виплат,лікарняних.
На маму пенсіонерку вам радять з метою,щоб не платити ЄСВ,бо пенсіонери його не платять.
Нагайна• 06 апреля 2023
Якщо на маму, то ЄСВ непотрібно платити, тільки єдиний податок 2 групи. ( економія 1474грн в місяць зараз). Але і у вас не буде стажу.
черная мамба
• 06 апреля 2023
Ответ дляНагайна
Я працюю, в мене стаж йде.
ПочтальЁнша• 06 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Я працюю, в мене стаж йде.
Тогда вам есв не надо платить и на себе тоже
Кумедний ґудзик• 06 апреля 2023
при невеликому доході можливо вам буде вигідніше на 3 групі бути-5 % від обороту
на 2 групі платиться 1340 єдиного на місяць в незалежності від розміру оборота
Юлия Крамарева• 06 апреля 2023
Автор,якщо вирішите,що вам потрібен бухгалтер по ФОП,звертайтесь.Займаюсь веденням ФОП на єдиному податку+наймані працівники,якщо їх має ФОП
черная мамба
• 06 апреля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Хто і як рахує той оборот?
Тому і хочу знайти бухгалтера, який би допоміг правильно відкрити і потім вести
Бриджит_Фрикандо• 06 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Хто і як рахує той оборот?
всі гроші, що надійшли офіційно - це і буде дохід на спрощеній системі
черная мамба
• 06 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Як це може бути доходом, якщо наприклад я купила за 1000, продала за 1500, тобто 1500 надійшли мені, але ж дохід 500, а на 1500.
Пробачте, глупі питання. Але я хочу зрозуміти для себе.
Кумедний ґудзик• 06 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
на єдиному податку рахується все, що прийшло. Витрати не ведуться
Цветов Мне срочно• 06 апреля 2023
Ми взяли перед відкриттям конультацію у довідченого бухгалтера, занотували собі і періодично тепер звертаємося. Дуже зручно. 500-600 грн, а усе розкладено по поличках.
Дарьюшка555• 06 апреля 2023
Автор, звертайтесь, надаю бухгалтерські послуги ФОП, реєстрація, консультація, супровід під ключ.
Займаємось на професійному рівні.
Є відгуки
Займаємось на професійному рівні.
Є відгуки