Bad-4663• 06 апреля 2023
У вас вже є довідка переселенця в Дії. Громадяни, які отримали статус ВПО до 24
Такой вопрос в дие написано вот это ,, У вас вже є довідка переселенця в Дії. Громадяни, які отримали статус ВПО до 24 лютого 2022 року, можуть внести зміни в довідку та оформити виплати через органи соціального захисту або ЦНАП.,, что нужно делать ?
Добро с Кулаками• 06 апреля 2023
Ответ дляОльчик1998
В чоловіка, та доньки є довідка ще до 24, нікуди не ходили
Це у разі якихось змін треба йти. Нічого не змінилося - нікуди не йдеш.
Ольчик1998• 06 апреля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ми в іншому місті, але їм не перероблювали довідки
Добро с Кулаками• 06 апреля 2023
Ответ дляОльчик1998
Якщо вас не перевіряють і нікуди по організаціям не вимагають, то і так зійде.
Нічний дожор• 06 апреля 2023
Ответ дляОльчик1998
Я тоже уже в другом городе , а сегодня позвонили из Утзн зона боевых действий сказали надо подойти и сыну справку обновить он типа взрослый уже 17л, а я записана как его предствитель , может проверяли в стране мы не выехали за границу. )))
Голена блондинка• 06 апреля 2023
В мене таке я оформлювала в цнапі. Нічого не треба якщо нічого не змінюється