Стопясят раз обсуждала• 06 апреля 2023
Як правильно саджати полуницю
Буду садити вперше, підкажіть. В лунку потрібно якісь мін. добрива додавати? Чи потрібно туди компост або попіл додавати?
Шукаю трусики• 06 апреля 2023
Моя мама ниць не кладе
Садить широко,далеко одне від одного і мотім усе то поверху соломою закладає,шоб земля була покрита і стирчали тільки кущики полуниць
Весёлая морковка• 06 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо садите весною, то нічого не треба, поки не приживеться.
Попіл, коріння повинно бути рівним
Ні за холодну воду• 06 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Попіл, коріння повинно бути рівним
Лише після того як все укоріниться...
Пупуговка• 06 апреля 2023
На відстані по квадрату, замульчувати соломою, слвдкуйте потім за оленкою, щоб не з´їла цвіт, я після першого її нашестя завжди на весну а перед цвітом прискала
Весёлая морковка• 06 апреля 2023
Ще укорінювач, і антихрущем пролити, бо буде глина. Можна доьрива також використовувати,,як приймнться. Я тижнів 3 тому посадила ще, росте, тьфу-тьфу.
Стопясят раз обсуждала
• 06 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Попіл, коріння повинно бути рівним
дякую, за це читала
Стопясят раз обсуждала
• 06 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
а як зрозуміти, що прижилося?
Просто Фіфа• 06 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
ого, а у вас тепло?
Весёлая морковка• 06 апреля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
дякую, за це читала
Можете ще укорінювач розвести, мені цілу методичку прислали як саджати, доглядати, я через одне роблю.
Весёлая морковка• 06 апреля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
а як зрозуміти, що прижилося?
Почне пускати нові листочки.
Пупуговка• 06 апреля 2023
І як буде трава зробіть вонючку натур добриво, траву замочіть тижні 2, 3, потім розведеним поливати раз на 2, 3 тижні. У мене від вонючки засохлий горіх ожив, а вже хотіли спиляти
Весёлая морковка• 06 апреля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
ого, а у вас тепло?
Було, тижлень дощ ллє, а тижлень тому сніг був і морози, ніби вижила вся.
Просто Фіфа• 06 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
а я злякалась садити..
Стопясят раз обсуждала
• 06 апреля 2023
Ответ дляПупуговка
добре, дякую. А чим ви прискаєте? Так таки потрібно удобрювати попелом чи як мені написали укорінювач?
Ні за холодну воду• 06 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
От антихрущ згодна. Можна замочити в розчині
Весёлая морковка• 06 апреля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я і те, і те додала.
Пупуговка• 06 апреля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не знаю точно чи необхідно, але пічку я вигрібала і сипала. Головне добре поливати перші пару тижнів. Коли садите, сердечко має бути чисте не присипане, це сама серединка.
Яд зараз не пригадаю, попитайте що точно від оленки волохатої, пакетики розчинні, популярна назва, але давно то у мене було
Пупуговка• 06 апреля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Здається Децис
Стопясят раз обсуждала
• 06 апреля 2023
Ответ дляПупуговка
Дякую. Про сердечко також читала