Советничаю тут• 07 апреля 2023
Девочки, кто на2 группе единого налога, Дропы, рро есть у вас?
Не рахую, а вважаю• 07 апреля 2023
Веду ФОП на 2 групі,який працює і по дропу,в них є програмний РРО.Оскільки вони приймають оплати і готівкою,і картами ч/з термінал,і ч/з лікпей.
Советничаю тут
• 07 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Спасибо. А если только на карту, то не нужно?
Не рахую, а вважаю• 07 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
На яку саме карту?Ви даєте номер карти фізичної особи чи номер карти ФОП?Ви можете не використовувати РРО,якщо вам заходять оплати на ваш р/р з іншого р/р,або на ваш р/р через касу банку,або на ваш р/р через термінали самообслуговування(такі як в приватбанку стоять)
Тобто,щоб не використовувати РРО,ви повинні давати на оплату ваш р/р ФОПа у форматі IBAN,він такий довгий,починається з UA і далі багато цифр.
Советничаю тут
• 07 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Карта ключ к счёту имею ввиду. К счёту фоп
Не рахую, а вважаю• 07 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Знаю,що так заходять гроші деяким ФОПам,але податкова того не схвалює.