Доброго ранку)))
Як справи, що робите?
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Здоровеньки були! Що за новвоведення? Хто дозволив? Де ліцензія? Явки-паролі? (Я сьогодні не в настрої)
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Посилання будь ласка дайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3314769
Що скажете? Вона?
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так всі свої
Ответ дляKvitkaliliia
Що скажете? Вона?
Я не спеціаліст. Тут є більш професіонали в цьому
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Що скажете? Вона?
Та наче ні. Вона ж швидко рішення приймає. А потім вже вигрібає з них тижнями.
любительница• 07 апреля 2023
Ответ дляolya8385
Вони хитрі, мій кіт в дитинстві спав зі мною, а до туалету ходив будити маму
Правильно, чого дитину будити - не хитрий, а розумник ваш кіт
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Мій зі мною ходить до туалету і зараз, пардон за подробиці. А коли я в душі, то вибиває двері)))
Хлопець, мабуть.
любительница• 07 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
То думає, що ви плавати не вмієте, в мене таке саме - тільки не двері вибиває, кричить як різана
irina 2709• 07 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Раночку всім. Арбайтен + кава, і думаю, чи треба мені той холодець на Великдень, чи нє.
Всіх зі святом!
Треба, звісно, доброго ранку чи то вже дня. Я також думала чи робити той холодець, але побачила ніжку свину домашню, смалену на соломі, і як було не купити. Купила, тепер холодцю бути
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так це вже дві теми готові: спочатку допоможіть вирішити, а друга- ну от, зробила, як порадили...
Ответ дляirina 2709
Я просто хочу грецький салат і потім маслини залишаться, зварити солянку.
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляirina 2709
І мої вже купили і ніжку, і крило індика... доведеться варити.
irina 2709• 07 апреля 2023
Ответ дляАлёна-01
Всім привіт!
В нас сьогодні тааак сонячно) Підемо трохи пізніше на прогулянку з дітьми.
А в нас вже похмуро (((а було таке сонечко
Сестры Гримм• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ну в принципі так 2 в 1. Типу щоб два рази не ходити не шукати проблему. ХитрО.