Stefaniya K.• 07 апреля 2023

"Віддайте Крим росії в обмін на мир! Дайте світу спокій" - Бразилія заявила

"Світу потрібен спокій": Президент Бразилії пропонує віддати Крим Росії в обмін на "мир"
п’ятниця, 7 квітень 2023, 12:00Бразильський президент Луїс Інасіу Лула да Сілва пропонує, щоб Україна поступилася росії анексованим Кримом для того, щоб покласти край війні. Заяву Лули да Сілви процитувало видання Le Figaro, передають Патріоти України.

За його словами, "світу потрібний спокій". Мовляв, саме тому потрібно "знайти рішення". "Президент росії володимир путін "не може захопити територію України. Можливо, ми обговоримо Крим. Але про те, що він ще вторгся, він має подумати... Зеленський теж не може хотіти всього... Світу потрібен спокій", - висловився бразильський лідер.

Крім того, Лула наголосив, що "вести мирні переговори дуже непросто" та додав: він, для початку діалогу "потрібна сміливість". Бразильський лідер поділився думкою, що для проведення переговорів потрібні посередники.https://patrioty.org.ua/politic/svitu-potriben-spo...
ВЗРЫВ_МОЗГА• 07 апреля 2023
Ответ дляalisarich
Удалено администрацией...
И вы прям из Днепра знаток кто и куда хочет из Крыма?

А после Крыма что отдадим? Днепр? Львов? А может сразу всю Украину?
Amalpi• 07 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Удалено администрацией...
Это вы для рашистов написали, что б они утянули себе?
Remensa• 07 апреля 2023
Ще одна проститутка тявкає
СвітланкаОК• 07 апреля 2023
Давайте пуйлу віддамо Ріо... Нєнуашо, світу ж потрібен мир ))) Думаю пуйло радо погодиться, і ми не проти...
golublexa3• 07 апреля 2023
Ответ дляalisarich
Ну одна семья не показатель
Почему одна, люди молчат боятся показать свою проукраинскую позиции, у меня несколько таких семей в крыму наберется.
Мелокк• 07 апреля 2023
Удалено администрацией...
DarkBlueSea• 07 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Чисто теоретически, отдаем мы им Крым, какие гарантии безопасности? Нас сразу в НАТО принимают? Или ядерное оружие вернут?
Нет, просто Бразилия успокоится
чаревна• 07 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
С их фавеллами))
Елена1265• 07 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Это я написала для понимания комментатору, почему «люди не хотят» не работает и не может работать
Мелокк• 07 апреля 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Нет, просто Бразилия успокоится
Удалено администрацией...
knopkakyev• 07 апреля 2023
Нехай своє щось віддадуть!
nuta211• 07 апреля 2023
от педик вонючий, пусть свою бразилию отдаст нищету ужасную
автор Stefaniya K. • 07 апреля 2023
Я думаю,будет много покупателей на недвижимость там,и местные купят детям и под бизнес,и иностранцы ,и украинцы.Можно продать и купить в Краснодарском крае недорого,то же море,климат,кто не хочет Украины.
DarkBlueSea• 07 апреля 2023
Ответ дляМелокк
Удалено администрацией...
Вы это напишите Елене 1265, не мне. Ошиблись адресом))
LudaSHS• 07 апреля 2023
Чем больше просят мира и переговоров, тем больше понятно наши скоро Пойдут!
Всу идет.
И они понимают реалии, что Всу это -удастся

крым это мина, под носом военка на года?
С их флотом
Нет, флот рашки надо убирать. Тем более, в преддверии возможной войны в океане
Китай строит же свой лот зачем держать рашкин флот активный, союзника китая
Imann• 07 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
Лула да Силва - коррумпированный левый, который покупал голоса на выборах через госконтору, отмывал лярды денег и, самое главное, входит в БРИКС - межгосударственное объединение, куда входят также рашка, ЮАР, Китай и Индия. Компания говорит сама за себя и ясно, откуда ноги растут. Не понятно, правда, каким образом от войны у нас з@еб@лась Бразилия?
+
Лула та еще скотина, транслируюющая коммунистический бред и замазаная в куче криминальных скандалов. Нормального президента в Бразилии не было очень давно. А все потому, что участие в выборах является обязательным и президента выбирает большинство - неграмотные маргиналы из фавел.

Заголовок не верный - не Бразилия заявила, а Лула.
Не знаю ни одного бразильца поддерживающего кацапстан. Все очень переживают за Украину и проклинают путина.
Знаю врача, у которого на заставке телефона флаг Украины. Знаю человека, у которого брат-врач уехал волонтером в Украину. Знаю человека, который помогает в церкви и каждое воскресенье они в молебне упоминают Украину.
LudaSHS• 07 апреля 2023
Настільки віра в Всу. Що коден день читаю в іноземних смі про таке-

Ось. Наприклад

Французька Le Figaro випустила матеріал під назвою «Український контрнаступ - чому увага всіх прикута до запорізького напрямку».

Підзаголовок - З приходом весни, чутки про майбутній український контрнаступ ширяться все далі. Запорізький регіон здається ідеальним для цього варіантом. Однак, українці визнані майстри нападати там, де на них не чекають.

Все більше людей ставлять собі питання, де саме розпочне контрнаступ українське військо. Південь Донбасу? Лисичанський напрямок? Чи на запорізькому напрямку на Мелітополь та Бердянськ?

Наприкінці березня, російська окупаційна влада частини Запорізької області повідомила, що Україна перекинула 75 тисяч соладт на цей напрямок. Девід Люїс з Ексетерського університету вважає, що саме на цьому напрямку дії ЗСУ можуть мати найбільший стратегічний ефект.

Такий наступ дозволив би Україні «розрізати» російські сили між Кримом та Донбасом. Дехто із дослідників вважає, що саме на запорізькому напрямку у Росії найменше солдат.

Стратегічно кажучи, удар на запорізькому напрямку означатиме ізоляцію Криму та східних частин Херсонської області, а також допоможе ЗСУ закріпитися в Азовському морі.

Можливо ЗСУ почнуть контрнаступ на невеличке містечко Токмак, націлюючись далі на Мелітополь.

Західні експерти вважають, для успішної атаки ЗСУ потребують переваги війська 1:3, а в умовах боїв у місті - 1:6 або 1:8.

Навряд чи українській армії вдасться здивувати цього разу росіян напрямом свого контрнаступу, адже ворог добре підготувався.

Деякі експерти кажуть, що ЗСУ використовують комунікацію із суспільством для приховування своїх справжніх планів.

Україна стовідсотково спробує ввести ворога в оману стосовно свого контрнаступу. Якщо всі так часто говорять про запорізький напрямок, значить контрнаступ майже точно відбудеться в іншому місці.

Українська армія може контрнаступати і на декількох напрямках водночас.

https://www.lefigaro.fr/international/contre-offen...
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляImann
+

Колонии в целом никогда не любили. ’ империи’
sobacura• 07 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Ми віддали Крим 8 років тому, і що маємо зараз?
чаревна• 07 апреля 2023
Ответ дляImann
+

Такое ощущение, что он в коме был, когда обьявили, что путина ждет лавка в Гааге.
Орбан тоже лизал раше, в итоге сел ж.ой в лужу. Такие прЭзиденты быстро теряют веру в себя от своего народа и уважение других правителей.
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Всу идет.

С их флотом
так это же Украинский отжатый флот?
Life is Beautiful• 07 апреля 2023
Ответ дляЕлена1265
Война не закончится. Это не остановит войну. России нужно полностью подконтрольное правительство в Украине.
Elina.Alina• 07 апреля 2023
Нехай шмат Бразилії віддаст
LudaSHS• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
так это же Украинский отжатый флот?
В том числе да
Тот что перешел с 91
И тот, что они присвоили с 14 г
sur_sur• 07 апреля 2023
Його думка просто нікому не цікава)
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляElina.Alina
Нехай шмат Бразилії віддаст
та чего мелочиться- пусть всю отдает!
автор Stefaniya K. • 07 апреля 2023
Крым при нас станет богатым,крутым местом отдыха,курорта.Пойдут инвестиции из за границы,а в Краснодарском крае как было село,так и останется,лягушатник.
6755346• 07 апреля 2023
Ответ длячаревна
Пусть свою бразилию отдаст. В телеге уже ему панамку факами набили и передали
Уровень 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
чаревна• 07 апреля 2023
Ответ дляsur_sur
Його думка просто нікому не цікава)
Вот именно.
Мог бы лежать на пляже и радовать глаз прелестями бразильских женщин.
Lv1107• 07 апреля 2023
Чому він не кричав 24.02.22, що світу треба спокій!? І не зупиняв пуйло?