Дівчина заглядєніє• 11 января в 00:19

Мені недобре від тривог

Страху давно нема.
Але появився дикий страх замерзнуть з дітьми в хаті в такі морози.
Світло недавно дали на 3 год після 2 днів відсутності, а тут знов пишуть про підготовку обстрілу.
Я не розумію де візьметься світло після нового удару. Як ми будемо жити?! Місто перейде жить в пункти незламності?
Омлетик• 11 января в 03:21
Ответ для4есотка
Зате мити не треба. Не свербить не болить брр як згадаю.
Купіть завтра сухий шампунь про всяк випадок.
Весёлая морковка• 11 января в 05:58
Ответ для4есотка
Я наприклад пам´ятаю -35
Не виходжу з дому коли -10 і нижче. В хаті біля батареї сиджу. Мерзляк
Это в Иркутске было 35 или где
Мюллерная• 11 января в 07:01
Ответ дляMs. Iphone
Но +1 тоже плюсовая температура.Вы платите за тепло,за свет?Вы жили при такой температуре?А я работала,когда была плюсовая температура +10 в помещении,Сидела в пуховике и перчатках.
А я знала людей, що виставляли опалення +12 у квартирі, інакше їм ’душно’. Всі різні.
Не пью, не курю• 11 января в 07:43
Ответ для4есотка
Ви хоч раз були в будинку без опалення взимку? Чи при температурі+6+12 в будинку? Так от це дуже дуже важко. Який одяг це ходити в куртках шапках і зимових чоботах в приміщенні. Спати лягти це щось з себе зняти треба.
В новострое жили так один год, +4+7, тогда еще свет отключали, но мы сидели так всю зиму с дочкой, в одной комнате замуровались и жили, надеюсь до такого не дойдет
Звоночек• 11 января в 08:39
Ви періодично виходьте з форуму і перевіряйте чи дали вам тепло, бо так точно, клепаючи чергову тему, можна окочуритися. Пледів, шкарпеток, штанів у вас нема? Всі голі, босі і в вінку?
Зубачистка• 11 января в 08:56
Ответ для4есотка
В нас колись в -18 котел поламався. Чоловік був за кордоном декілька днів. Я взяла дитину і поїхала до батьків. На другий день приїхала взяти одяг і книжки. В будинку дубак неймовірний був(((. Після того як полагодити котел будинок грівся 2 доби, комфортно стало бути десь на 4 день
Встидаюся запитать• 11 января в 09:04
Ответ дляДівчина заглядєніє
За кордон?
У мене сім´я тут, чоловіка кинуть самого?
Боже, ещё и муж есть. За 4 года люди позаботились, как себя вести в разных жизненных условиях.
Тема из пальца высосена
Джонсонюк• 11 января в 09:40
Ответ дляОшеламиссимо
Жить можно в метро, в канализации, землянке. Война же.
Совершенно верно
Главное, за пазухой держать портретик зедуро и греет, и успокаивает
Так что, не нойте
Море_море_я_скучаю• 11 января в 10:05
Ответ дляДівчина заглядєніє
Коли будинок в такі морози не топить то на добу в ньому як на вулиці
Що це за будинок такий? Ви в якому місті?
4есотка• 11 января в 11:38
Ответ дляСмешнюча
Ви такого поважного віку?
в Симферополе 11 января 1940 года температура упала до -39,4°C, а в Киеве абсолютный минимум достиг -32,2°C ещё в феврале 1929 года.

Чи трохи молодшого, але страждаєте на фантомні спогади?
Які фантомні? Мені 42, в інституті вчилася довелося їхати на екзамен, -32 булоі не один день. Київ. То був жах.
Смешнюча• 11 января в 11:39
Ответ для4есотка
В якому році?
Мені 44, в Києві не було таких температур. Ніхто, крім вас, як бачите, не пам´ятає таких аномалій.
4есотка• 11 января в 11:41
Ответ дляСмешнюча
В якому році?
Точний рік я не пам´ятаю. Але всі хто зі мною вчився всі пам´ятають. І чоловік мій теж пам´ятає.
младокошкина• 11 января в 12:31
Ответ дляВ рот не ложи
Я видела эти места где из ес кабели к нам идут. Своей же генерации почти нет. Там вышки выбиты, выжжены и видно что новые ставили и их выбивали. Там где одна долдна стрять - стоит их штук 6-8 поломанных. Просто опять монируют новую и тянут опять кабели. И это западная. Что про восточную говорить... суки ненавижу
Я как раз с восточной
Медсестричка• 11 января в 12:49
Ответ длямуха в кедах
А как можно замёрзнуть в доме? В одежде? С одеялами? Загадка
Пожилым легко и просто. Очень много замёрзло людей в харьковской области когда началась война.
муха в кедах• 11 января в 13:22
Ответ дляМедсестричка
У меня +8 в доме . Никто не замёрз. Да холодно. Но не смертельно.