Вимагаю спілкування• 07 апреля 2023
Реально ли отремонтировать задник в кроссовках?
Есть любимые кроссы. Верх и подошва в идеале,а вот задники внутри протерлись,сама эта штучка мягкая внутри. Модель для меня очень удобная и красивая.
Есть какие-то наклейки,смотрю,но хз как они туда клеятся и держатся. Может кто-то решал такую задачу и подскажет?
Кидстаффовна• 07 апреля 2023
у мужа такое постоянно, сапожник ремонтирует. вкладыш+кожа сверху
и еще есть на али вкладыши, хочу попробовать сразу на новые ему вставить
Мати тріля• 07 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Такі штуки клеються намертво
Дирку закривають, м‘які
А где такие купить? Тоже актуально
Вимагаю спілкування
• 07 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Такі штуки клеються намертво
Дирку закривають, м‘які
От саме на такі дивлюсь,боюсь ,що не будуть триматись. Де купували? Поки бачила тільки в інтернет- магазинах
Задолбулька• 07 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
А где такие купить? Тоже актуально
В інете купляла, де саме не згадаю, погугліть
Світлі теж наче були
Дай подивлюся• 07 апреля 2023
400грн в прошлом году сыну Пума ремонтировала кожу поставили вовнутрь Киев
Дай подивлюся• 07 апреля 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
На али таких полно
Вимагаю спілкування
• 07 апреля 2023
Ответ дляДай подивлюся
На али таких полно
В нас теж повно, спробую. Дякую
Намазюкана нішою• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
тоже интересно. у меня такая история с удобными скечерс. снаружи аккуратный вид, а вот сзади где пятка внутри уже протерлось( хоть по остальным параметрам еще можно носить и носить.
тоже самое, даже искала купить такие же, но уже не выпускаются((( тоже скечерс в коже, любимые

ГороховаЯ• 07 апреля 2023
Ответ дляЗадолбулька
Такі штуки клеються намертво
Дирку закривають, м‘які
Де такі купити?
Завтра не пью• 07 апреля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Де такі купити?
На Али, я на Джум купила. Если быстро и дороже, то на олх )) гуглите задник для обуви
Задолбулька• 07 апреля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Де такі купити?
Я вже не згадаю, я роки три назад купила штук 10, бо у чоловіка часта проблема з кросівками
Який інет магазин був, згадала тільки що я була у подолога і ми про стопи і проблеми говорили, взуття і вона порадила де їх купити
Мати тріля• 07 апреля 2023
Может кто то видел в магазинах, а то а интернет магазине доставка в стоимость самих наклеек
Вимагаю спілкування
• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
мабуть то проблема скечерсу... мої також зверху шкіряні.
отакі..
Та нє,в мене всі адіки так протерлись, у малих асікс
Вимагаю спілкування
• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
а не натирають потім? ну все ж таки десь +3-5мм? чи воно тоненьке? ну і по краям отої наклейки також не труть шкарпетки?
От теж цікавить. Чи не приклею, два рази топну і воно відпаде
Намазюкана нішою• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
отакі..
я просто ношу вже їх роки три точно, дуууже активно, в мене такі. Ніякі би стільки не витримали))
Задолбулька• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
Чоловік каже що не заважають, не труть
Після того як дирку заклеюєм то норм комфортно ходити, вони не товсті, м‘які
Ходить не жужжить, як би заважали то не носив би ці кросівки
При тому у чоловіка кросівок пар 20, він на них повернутий))
Всі оригінали в Америці куплені, розмір його і все один дирки
Але не на всіх правда
Кидстаффовна• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
отакі..
У мужа все так, строение ноги
Кидстаффовна• 07 апреля 2023
Ответ дляgdsN
другие кроссовки дольше носила - нет такого. то видимо реально такая подкладка
Ну может быть конечно, но у моего это прямо бич. Сейчас ждет две пары новых ньюбеленсов, я вот тоже думаю как сделать сразу профилактику
Ответ дляНамазюкана нішою
скечерси просто для широкої стопи реально часто підходять, хоч дизайн часто не дуже.. багато адіків, асерсів і уж пума тим паче - на більш вузьку.. я оті свою місяців 8 ношу, не те щоб активно, але не рідко.
Вимагаю спілкування
• 07 апреля 2023
Чи це нога,чи стиль ходьби, але в чоловіка такої проблеми нема,а я і старший син всі кросівки так носимо. У мене протерті кросівки для залу,я в них на стрейчинг і тренажерку.
Небоброїдка• 07 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
Зверніться до взуттєвих майстерень, в них точно є таке.
Кружите меня,кружите• 07 апреля 2023
лучше в обувной мастерской сделать кожаные вкладки. смотрится красиво и надолго