Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).
Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.
Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.
У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...
В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.
Ціль: 83 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4731 1856 3264 1319 Приватбанк
Paypal - Coinswizard@gmail.com
Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
Ціль: 83 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4731 1856 3264 1319 Приватбанк
Paypal - Coinswizard@gmail.com
Kusalochka• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
А там на коврике , возле кровати , а если что , то они вас веником)))
Нет ковриков уже, у меня шкуры были, но они такие грязные
а котяра в отрубях
Ответ дляNatkash
Наш валянок любить котовідео з мишами або з горіховим баром для білок. Головне, на живу білку, яка кожного дня приходить потусити на горіх за вікном, уваги взагалі не звертає...
Зараз та свинота скаче по хаті і виє, хоче, щоб його розважали.
Обожаю мохнатых котов. Но здесь по фоткам полюбила и лысиков))
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляQney
Він завжди такий, порода така 😂 так тема і так вже в топі, а то щось я своїм добрим котом тут засЛала стрічку.
А він дає себе гладити,ніжний?
Ответ дляalena2013
Класснючие)) Живут дружно?
ну как сказать))) живут
одна с нами в доме, вторая в гостевом, если серая морда увидит сквозь дверь, а она у нас стеклянная, черную, то фсе... летит 7 киллограмовая туша за 2 килограмовой с дикими воплями снося все воеруг и нас тоже
Ксения_ksen• 08 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
У девон рексов характер как и сфинксов - кот компаньон , кото- пес )))
А до чужих як?
Ответ дляЛЮБА
Она вообще очень зашерстилась в этом году , и усы отрастила , обычно у нее пару обломков а в этом году прям пушок усатый )))
Тут ей 4 мес , первый день как забрали , сейчас ей 6 лет
Які ж вони класні ці девон-рекси, я теж тепер хочу таку породу
дівчатка, дякую за гарні фото
Ответ дляЛЮБА
Ой тибозє, крихітка. Які ж вони, ще одного хочу девона, чоловік не дозволяє. В нас ось така шубка бува на осінь відроста.